Saare Service OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12081274 OÜ Vaivere küla Registreeritud 28.03.2011
Võrdle

Saare Service OÜ (OÜ), Vaivere küla, registrikood 12081274, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 270 € ja töötajaid 1.

Käive
270 €
↓ 86,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
788 €
↓ 69,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
927 €
↓ 30,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 270 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 927 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2024 80 696 €
    tegevusala mediaan 37 693 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 372
  • Puhasrentaablus · 2024 -7,4 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 756

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 270 € · −86,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 27 625 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 849 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 5 570 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 48 285 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 20 818 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 719 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 16 403 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 25 215 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 28 584 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 935 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 2 000 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 270 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 20 818 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 10 719 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 16 403 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 25 215 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 28 584 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 12 935 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 000 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 270 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 927 € · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 390 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 401 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 1 172 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 352 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 1 172 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 103 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 908 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 097 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 1 150 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 384 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 927 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 172 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 1 103 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 908 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 1 097 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 150 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 384 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 927 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 788 € · −69,9% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 986 €IV·232024 I kv Ettevõte: 616 €2024 II kv Ettevõte: 1 289 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 310 €2024 IV kv Ettevõte: 1 134 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 814 €2025 II kv Ettevõte: 1 898 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 677 €2025 IV kv Ettevõte: 1 668 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 905 €2026 II kv Ettevõte: 2 617 €II·262026 III kv Ettevõte: 788 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 1 134 €2025 I kv Ettevõte: 1 814 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 898 €2025 III kv Ettevõte: 4 677 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 668 €2026 I kv Ettevõte: 2 905 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 617 €2026 III kv Ettevõte: 788 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 270 788 927 1
2026 II kv 2 000 2 617 1 341 —
2026 I kv 12 935 2 905 384 1
2025 IV kv 28 584 1 668 1 150 1
2025 III kv 25 215 4 677 1 097 1
2025 II kv 16 403 1 898 908 1
2025 I kv 10 719 1 814 1 103 1
2024 IV kv 20 818 1 134 1 172 1
2024 III kv 48 285 4 310 1 352 1
2024 II kv 5 570 1 289 1 172 1
2024 I kv 2 849 616 401 1
2023 IV kv 27 625 986 390 1
2023 III kv 33 672 1 332 355 1
2023 II kv 18 808 1 090 405 1
2023 I kv 6 300 617 752 1
2022 IV kv 23 391 1 970 1 198 1
2022 III kv 7 348 1 516 1 302 2
2022 II kv 5 925 420 521 2
2022 I kv 4 373 1 083 844 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
309 €
Käive töötaja kohta kvartalis
270 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 80 696 € · −3,8% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 37 693 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
01002003002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 275 451 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 208 402 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 170 330 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 43 687 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 83 857 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 80 696 € Tegevusala mediaan: 37 693 €202401002003002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 275 451 € Tegevusala mediaan: 38 887 €2020 Ettevõte: 208 402 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 170 330 € Tegevusala mediaan: 38 300 €2022 Ettevõte: 43 687 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 83 857 € Tegevusala mediaan: 37 270 €2024 Ettevõte: 80 696 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -5 963 € · +59,6% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 108 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 798 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -10 608 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: -5 890 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -29 389 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: -14 770 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: -5 963 € Tegevusala mediaan: 108 €2024-30 000-20 000-10 000010 00020 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 798 € Tegevusala mediaan: 643 €2020 Ettevõte: -10 608 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: -5 890 € Tegevusala mediaan: 315 €2022 Ettevõte: -29 389 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: -14 770 € Tegevusala mediaan: 253 €2024 Ettevõte: -5 963 € Tegevusala mediaan: 108 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -7,4 % · +10,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-80-60-40-200202015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: -5,1 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: -3,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: -67,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: -17,6 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -7,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2024-80-60-40-200202017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 4,5 %2020 Ettevõte: -5,1 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: -3,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %2022 Ettevõte: -67,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: -17,6 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2024 Ettevõte: -7,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 31 601 € · +130,3% võrreldes 2023
020 00040 00060 00080 000100 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 88 115 €20192020 Ettevõte: 77 452 €20202021 Ettevõte: 65 606 €20212022 Ettevõte: 27 707 €20222023 Ettevõte: 13 721 €20232024 Ettevõte: 31 601 €2024020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 88 115 €2020 Ettevõte: 77 452 €20202021 Ettevõte: 65 606 €2022 Ettevõte: 27 707 €20222023 Ettevõte: 13 721 €2024 Ettevõte: 31 601 €2024
Omakapital, € 2024: 2 618 € · −69,5% võrreldes 2023
020 00040 00060 00080 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 69 236 €20192020 Ettevõte: 58 629 €20202021 Ettevõte: 52 740 €20212022 Ettevõte: 23 350 €20222023 Ettevõte: 8 581 €20232024 Ettevõte: 2 618 €2024020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 69 236 €2020 Ettevõte: 58 629 €20202021 Ettevõte: 52 740 €2022 Ettevõte: 23 350 €20222023 Ettevõte: 8 581 €2024 Ettevõte: 2 618 €2024
Töötajad 2024: 1 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232015 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2202401232017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 80 696 -5 963 15 238 31 601 2 618 1
2023 83 857 -14 770 10 112 13 721 8 581 1
2022 43 687 -29 389 15 886 27 707 23 350 2
2021 170 330 -5 890 18 566 65 606 52 740 3
2020 208 402 -10 608 21 822 77 452 58 629 3
2019 275 451 10 798 18 743 88 115 69 236 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-7,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-227,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-18,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
8,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
91,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,86
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
80 696 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 270 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 06.10.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.12.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 18.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 02.11.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
  • 43129Muud kaeve- ja mullatööd

Muudatuste ajalugu

Mis Väärtus Periood
Staatus Registrisse kantud 18.12.2024 – praegu
Staatus Registrist kustutatud 09.12.2024 – praegu
Staatus Registrisse kantud 28.03.2011 – praegu
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30045785 / 13
18.12.2024
Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Jõustunud
18.12.2024
PDF
Ä 30045785 / 12
09.12.2024
Registrist kustutamine: majandusaasta aruanne esitamata Jõustunud
09.12.2024
PDF
Ä 30045785 / M5
01.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 05.12.2024 Puudused kõrvaldatud
18.12.2024
PDF
Ä 30045785 / M4
09.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 12.10.2024 Puudused kõrvaldatud
24.08.2024
PDF
Ä 30045785 / M3
05.10.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 08.01.2024 Puudused kõrvaldatud
19.12.2023
PDF
Ä 30045785 / 11
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 30045785 / 10
19.11.2021
Muutmiskanne Jõustunud
19.11.2021
PDF
Ä 30045785 / M2
17.11.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.12.2021 Puudused kõrvaldatud
18.11.2021
PDF
Ä 30045785 / 9
08.06.2019
Muutmiskanne Jõustunud
08.06.2019
PDF
Ä 30045785 / 8
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 30045785 / 7
21.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
21.12.2017
PDF
Ä 30045785 / 6
02.08.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.08.2017
PDF
Ä 30045785 / M1
01.08.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.08.2017 Puudused kõrvaldatud
02.08.2017
PDF
Ä 30045785 / 5
22.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.03.2017
PDF
Ä 30045785 / 4
15.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
15.03.2017
PDF
Ä 30045785 / 3
23.07.2015
Muutmiskanne Jõustunud
23.07.2015
PDF
Ä 30045785 / 2
09.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
09.01.2012
PDF
Ä 30045785
28.03.2011
Esmakanne Jõustunud
28.03.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes