Solar Wood OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12077321 OÜ Tallinn Registreeritud 21.03.2011
Võrdle

Solar Wood OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12077321, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsavarumine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 7 249 € ja töötajaid .

Käive
7 249 €
↑ 45,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
623 €
↓ 19,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
373 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Käive · 2026 III kv 7 249 €
    tegevusala mediaan 14 400 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 834
  • Müügitulu · 2025 11 799 €
    tegevusala mediaan 29 224 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 730
  • Puhasrentaablus · 2025 14,4 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 137

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 7 249 € · +45,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 400 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 5 838 € Tegevusala mediaan: 18 002 €IV·232024 I kv Ettevõte: 852 € Tegevusala mediaan: 20 304 €2024 II kv Ettevõte: 3 441 € Tegevusala mediaan: 19 485 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 652 € Tegevusala mediaan: 15 991 €2024 IV kv Ettevõte: 8 332 € Tegevusala mediaan: 20 393 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 061 € Tegevusala mediaan: 19 023 €2025 II kv Ettevõte: 2 342 € Tegevusala mediaan: 19 272 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 944 € Tegevusala mediaan: 14 822 €2025 IV kv Ettevõte: 244 € Tegevusala mediaan: 18 964 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 600 € Tegevusala mediaan: 17 087 €2026 II kv Ettevõte: 5 000 € Tegevusala mediaan: 18 725 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 249 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 8 332 € Tegevusala mediaan: 20 393 €2025 I kv Ettevõte: 6 061 € Tegevusala mediaan: 19 023 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 342 € Tegevusala mediaan: 19 272 €2025 III kv Ettevõte: 3 944 € Tegevusala mediaan: 14 822 €III·252025 IV kv Ettevõte: 244 € Tegevusala mediaan: 18 964 €2026 I kv Ettevõte: 2 600 € Tegevusala mediaan: 17 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 000 € Tegevusala mediaan: 18 725 €2026 III kv Ettevõte: 7 249 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 623 € · −19,8% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 769 €IV·232024 I kv Ettevõte: 584 €2024 II kv Ettevõte: 584 €II·242024 III kv Ettevõte: 584 €2024 IV kv Ettevõte: 584 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 456 €2025 II kv Ettevõte: 574 €II·252025 III kv Ettevõte: 846 €2025 IV kv Ettevõte: 798 €IV·252026 I kv Ettevõte: 635 €2026 II kv Ettevõte: 777 €II·262026 III kv Ettevõte: 623 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 584 €2025 I kv Ettevõte: 1 456 €I·252025 II kv Ettevõte: 574 €2025 III kv Ettevõte: 846 €III·252025 IV kv Ettevõte: 798 €2026 I kv Ettevõte: 635 €I·262026 II kv Ettevõte: 777 €2026 III kv Ettevõte: 623 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 7 249 623 373 —
2026 II kv 5 000 777 373 —
2026 I kv 2 600 635 373 —
2025 IV kv 244 798 373 —
2025 III kv 3 944 846 373 —
2025 II kv 2 342 574 373 —
2025 I kv 6 061 1 456 370 —
2024 IV kv 8 332 584 364 —
2024 III kv 4 652 584 364 —
2024 II kv 3 441 584 364 —
2024 I kv 852 584 364 —
2023 IV kv 5 838 769 419 —
2023 III kv 16 464 2 912 1 064 —
2023 II kv 11 460 1 394 607 —
2023 I kv 8 589 1 761 774 —
2022 IV kv 4 433 1 736 710 —
2022 III kv 15 567 3 012 1 094 —
2022 II kv 7 743 606 378 —
2022 I kv 5 889 663 413 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 11 799 € · −41,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 224 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 71 802 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 18 137 € Tegevusala mediaan: 20 720 €20202021 Ettevõte: 22 234 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 33 889 € Tegevusala mediaan: 30 000 €20222023 Ettevõte: 39 043 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 20 081 € Tegevusala mediaan: 26 865 €20242025 Ettevõte: 11 799 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 71 802 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 18 137 € Tegevusala mediaan: 20 720 €2021 Ettevõte: 22 234 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 33 889 € Tegevusala mediaan: 30 000 €2023 Ettevõte: 39 043 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 20 081 € Tegevusala mediaan: 26 865 €2025 Ettevõte: 11 799 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 695 € · +552,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 275 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-25 000025 00050 00075 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 86 806 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: -8 019 € Tegevusala mediaan: 519 €20202021 Ettevõte: -16 221 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 13 610 € Tegevusala mediaan: 1 888 €20222023 Ettevõte: 15 353 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: -375 € Tegevusala mediaan: 488 €20242025 Ettevõte: 1 695 € Tegevusala mediaan: 275 €2025-25 000025 00050 00075 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 86 806 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: -8 019 € Tegevusala mediaan: 519 €2021 Ettevõte: -16 221 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 13 610 € Tegevusala mediaan: 1 888 €2023 Ettevõte: 15 353 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: -375 € Tegevusala mediaan: 488 €2025 Ettevõte: 1 695 € Tegevusala mediaan: 275 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 14,4 % · +16,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
-100-500501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 120,9 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: -44,2 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20202021 Ettevõte: -73,0 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 40,2 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 39,3 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20242025 Ettevõte: 14,4 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025-100-500501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 120,9 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: -44,2 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2021 Ettevõte: -73,0 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 40,2 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 39,3 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2025 Ettevõte: 14,4 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 25 753 € · −3,5% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 109 484 €20192020 Ettevõte: 104 446 €20202021 Ettevõte: 12 674 €20212022 Ettevõte: 11 327 €20222023 Ettevõte: 9 921 €20232024 Ettevõte: 26 683 €20242025 Ettevõte: 25 753 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 109 484 €20192020 Ettevõte: 104 446 €2021 Ettevõte: 12 674 €20212022 Ettevõte: 11 327 €2023 Ettevõte: 9 921 €20232024 Ettevõte: 26 683 €2025 Ettevõte: 25 753 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 5 589 € · −18,9% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 103 990 €20192020 Ettevõte: 95 971 €20202021 Ettevõte: 12 250 €20212022 Ettevõte: 10 483 €20222023 Ettevõte: 7 269 €20232024 Ettevõte: 6 894 €20242025 Ettevõte: 5 589 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 103 990 €20192020 Ettevõte: 95 971 €2021 Ettevõte: 12 250 €20212022 Ettevõte: 10 483 €2023 Ettevõte: 7 269 €20232024 Ettevõte: 6 894 €2025 Ettevõte: 5 589 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 11 799 1 695 0 25 753 5 589 0
2024 20 081 -375 0 26 683 6 894 0
2023 39 043 15 353 0 9 921 7 269 0
2022 33 889 13 610 0 11 327 10 483 0
2021 22 234 -16 221 0 12 674 12 250 0
2020 18 137 -8 019 0 104 446 95 971 0
2019 71 802 86 806 0 109 484 103 990 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
14,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
30,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
21,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
78,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,82
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 11.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 05.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 07.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 12.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 02201Metsavarumine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10154031 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10154031 / 5
19.07.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
19.07.2018
PDF
Ä 10154031 / 4
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10154031 / 3
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10154031 / 2
08.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
08.09.2016
PDF
Ä 10154031 / M2
18.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 21.08.2016 Puudused kõrvaldatud
06.05.2016
PDF
Ä 10154031
21.03.2011
Esmakanne Jõustunud
21.03.2011
PDF
Ä 10154031 / M1
17.03.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.04.2011 Jõustunud
17.03.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes