Pääsu Farm OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12072753 OÜ Terepi küla Registreeritud 11.03.2011
Võrdle

Pääsu Farm OÜ (OÜ), Terepi küla, registrikood 12072753, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puidu saagimine ja hööveldamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 5 869 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
39 €
↑ 1 850,0% võrreldes: 2026 I kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine · EMTAK 16

  • Müügitulu · 2025 5 869 €
    tegevusala mediaan 44 569 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 338
  • Puhasrentaablus · 2025 -9,6 %
    tegevusala mediaan 2,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 072

Maksud ja käive

2023 I kv – 2026 II kv
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 39 € · +1 850,0% võrreldes 2026 I kv
0102030402023 I kv Ettevõte: 9 €I·232024 I kv Ettevõte: 17 €I·242024 II kv Ettevõte: 14 €II·242025 I kv Ettevõte: 2 €I·252025 II kv Ettevõte: 34 €II·252026 I kv Ettevõte: 2 €I·262026 II kv Ettevõte: 39 €II·260102030402023 I kv Ettevõte: 9 €I·232024 I kv Ettevõte: 17 €2024 II kv Ettevõte: 14 €II·242025 I kv Ettevõte: 2 €2025 II kv Ettevõte: 34 €II·252026 I kv Ettevõte: 2 €2026 II kv Ettevõte: 39 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 39 — —
2026 I kv — 2 — —
2025 II kv — 34 — —
2025 I kv — 2 — —
2024 II kv — 14 — —
2024 I kv — 17 — —
2023 I kv — 9 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 5 869 € · +23,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 44 569 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6 860 € Tegevusala mediaan: 60 904 €20192020 Ettevõte: 4 405 € Tegevusala mediaan: 53 378 €20202021 Ettevõte: 4 189 € Tegevusala mediaan: 56 581 €20212022 Ettevõte: 4 136 € Tegevusala mediaan: 60 349 €20222023 Ettevõte: 8 565 € Tegevusala mediaan: 46 749 €20232024 Ettevõte: 4 742 € Tegevusala mediaan: 39 981 €20242025 Ettevõte: 5 869 € Tegevusala mediaan: 44 569 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6 860 € Tegevusala mediaan: 60 904 €20192020 Ettevõte: 4 405 € Tegevusala mediaan: 53 378 €2021 Ettevõte: 4 189 € Tegevusala mediaan: 56 581 €20212022 Ettevõte: 4 136 € Tegevusala mediaan: 60 349 €2023 Ettevõte: 8 565 € Tegevusala mediaan: 46 749 €20232024 Ettevõte: 4 742 € Tegevusala mediaan: 39 981 €2025 Ettevõte: 5 869 € Tegevusala mediaan: 44 569 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -562 € · +10,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 162 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 066 € Tegevusala mediaan: 1 078 €20192020 Ettevõte: 90 € Tegevusala mediaan: 611 €20202021 Ettevõte: -55 € Tegevusala mediaan: 1 731 €20212022 Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 1 354 €20222023 Ettevõte: 2 214 € Tegevusala mediaan: 156 €20232024 Ettevõte: -625 € Tegevusala mediaan: 21 €20242025 Ettevõte: -562 € Tegevusala mediaan: 162 €2025-2 000-1 00001 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1 066 € Tegevusala mediaan: 1 078 €20192020 Ettevõte: 90 € Tegevusala mediaan: 611 €2021 Ettevõte: -55 € Tegevusala mediaan: 1 731 €20212022 Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 1 354 €2023 Ettevõte: 2 214 € Tegevusala mediaan: 156 €20232024 Ettevõte: -625 € Tegevusala mediaan: 21 €2025 Ettevõte: -562 € Tegevusala mediaan: 162 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -9,6 % · +3,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,0 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-20-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -15,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20192020 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20202021 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20212022 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20222023 Ettevõte: 25,8 % Tegevusala mediaan: 2,4 %20232024 Ettevõte: -13,2 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: -9,6 % Tegevusala mediaan: 2,0 %2025-20-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -15,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20192020 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2021 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20212022 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2023 Ettevõte: 25,8 % Tegevusala mediaan: 2,4 %20232024 Ettevõte: -13,2 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: -9,6 % Tegevusala mediaan: 2,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 12 384 € · −0,9% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 232 €20192020 Ettevõte: 13 391 €20202021 Ettevõte: 14 129 €20212022 Ettevõte: 13 292 €20222023 Ettevõte: 12 991 €20232024 Ettevõte: 12 495 €20242025 Ettevõte: 12 384 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 232 €20192020 Ettevõte: 13 391 €2021 Ettevõte: 14 129 €20212022 Ettevõte: 13 292 €2023 Ettevõte: 12 991 €20232024 Ettevõte: 12 495 €2025 Ettevõte: 12 384 €2025
Omakapital, € 2025: 3 694 € · −13,2% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 545 €20192020 Ettevõte: 2 635 €20202021 Ettevõte: 2 580 €20212022 Ettevõte: 2 667 €20222023 Ettevõte: 4 881 €20232024 Ettevõte: 4 256 €20242025 Ettevõte: 3 694 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 545 €20192020 Ettevõte: 2 635 €2021 Ettevõte: 2 580 €20212022 Ettevõte: 2 667 €2023 Ettevõte: 4 881 €20232024 Ettevõte: 4 256 €2025 Ettevõte: 3 694 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025012342018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 5 869 -562 0 12 384 3 694 0
2024 4 742 -625 0 12 495 4 256 0
2023 8 565 2 214 0 12 991 4 881 0
2022 4 136 87 0 13 292 2 667 0
2021 4 189 -55 0 14 129 2 580 0
2020 4 405 90 0 13 391 2 635 0
2019 6 860 -1 066 0 13 232 2 545 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-9,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-15,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-4,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
29,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
70,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,18
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 11.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.11.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 26.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 16111Puidu saagimine ja hööveldamine Põhitegevus
  • 01501Segapõllumajandus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20056637 / 5
15.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
15.01.2024
PDF
Ä 20056637 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20056637 / 3
08.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.02.2018
PDF
Ä 20056637 / 2
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20056637
30.06.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Jõustunud
30.06.2011
PDF
Ä 10153823 / 3
28.06.2011
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
28.06.2011
PDF
Ä 10153823 / 2
20.06.2011
Muutmiskanne Jõustunud
20.06.2011
PDF
Ä 10153823
11.03.2011
Esmakanne Jõustunud
11.03.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes