Kristiine Aiand OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12071347 OÜ Tallinn Registreeritud 09.03.2011
Võrdle

Kristiine Aiand OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12071347, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 65 422 € ja töötajaid 2.

Käive
65 422 €
↓ 49,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
16 031 €
↓ 48,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 403 €
↑ 6,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 65 422 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 202 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 182 410 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 16,2 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 65 422 € · −49,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 402 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 340 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 104 152 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 61 780 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 2 399 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 896 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 102 192 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 75 599 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 7 256 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 129 193 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 65 422 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 2 399 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 896 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 102 192 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 75 599 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 256 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 129 193 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 65 422 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 202 € · +6,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 510 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 510 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 510 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 094 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 510 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 726 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 510 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 1 510 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 234 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 202 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 510 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 726 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 1 510 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 510 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 1 234 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 1 202 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 16 031 € · −48,2% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 13 441 €IV·232024 I kv Ettevõte: 941 €2024 II kv Ettevõte: 22 072 €II·242024 III kv Ettevõte: 24 432 €2024 IV kv Ettevõte: 941 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 357 €2025 II kv Ettevõte: 23 614 €II·252025 III kv Ettevõte: 29 575 €2025 IV kv Ettevõte: 2 918 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 281 €2026 II kv Ettevõte: 30 973 €II·262026 III kv Ettevõte: 16 031 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 941 €2025 I kv Ettevõte: 1 357 €I·252025 II kv Ettevõte: 23 614 €2025 III kv Ettevõte: 29 575 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 918 €2026 I kv Ettevõte: 2 281 €I·262026 II kv Ettevõte: 30 973 €2026 III kv Ettevõte: 16 031 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 65 422 16 031 2 403 2
2026 II kv 129 193 30 973 2 262 2
2026 I kv — 2 281 2 468 2
2025 IV kv 7 256 2 918 3 020 2
2025 III kv 75 599 29 575 3 020 2
2025 II kv 102 192 23 614 2 252 2
2025 I kv 896 1 357 1 452 2
2024 IV kv 2 399 941 1 020 2
2024 III kv 61 780 24 432 2 187 2
2024 II kv 104 152 22 072 1 020 2
2024 I kv 4 340 941 1 020 2
2023 IV kv 402 13 441 1 020 2
2023 III kv 56 059 6 814 1 020 2
2023 II kv 88 100 16 692 1 020 2
2023 I kv — 997 1 020 2
2022 IV kv 178 997 1 020 2
2022 III kv 48 698 8 436 1 020 2
2022 II kv 45 927 8 596 1 020 2
2022 I kv 1 113 997 1 020 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
401 €
Käive töötaja kohta kvartalis
32 711 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 182 410 € · −2,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 41 039 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 52 598 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 64 242 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 92 698 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 141 804 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 187 775 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 182 410 € Tegevusala mediaan: 10 955 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 41 039 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 52 598 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 64 242 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 92 698 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 141 804 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 187 775 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 182 410 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 29 548 € · −68,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6 746 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 217 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -807 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 7 750 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 27 794 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 94 828 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 29 548 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-20 000020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6 746 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 217 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -807 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 7 750 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 27 794 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 94 828 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 29 548 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 16,2 % · −34,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16,4 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 8,4 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 19,6 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 50,5 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 16,2 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16,4 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 8,4 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 19,6 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 50,5 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 16,2 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 77 616 € · −9,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 38 516 €20192020 Ettevõte: 52 037 €20202021 Ettevõte: 61 715 €20212022 Ettevõte: 87 279 €20222023 Ettevõte: 60 557 €20232024 Ettevõte: 85 599 €20242025 Ettevõte: 77 616 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 38 516 €20192020 Ettevõte: 52 037 €2021 Ettevõte: 61 715 €20212022 Ettevõte: 87 279 €2023 Ettevõte: 60 557 €20232024 Ettevõte: 85 599 €2025 Ettevõte: 77 616 €2025
Omakapital, € 2025: 37 962 € · −35,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 27 499 €20192020 Ettevõte: 25 216 €20202021 Ettevõte: 24 409 €20212022 Ettevõte: 32 159 €20222023 Ettevõte: 14 753 €20232024 Ettevõte: 58 415 €20242025 Ettevõte: 37 962 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 27 499 €20192020 Ettevõte: 25 216 €2021 Ettevõte: 24 409 €20212022 Ettevõte: 32 159 €2023 Ettevõte: 14 753 €20232024 Ettevõte: 58 415 €2025 Ettevõte: 37 962 €2025
Töötajad 2025: 2 · +100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 182 410 29 548 30 243 77 616 37 962 2
2024 187 775 94 828 9 654 85 599 58 415 1
2023 141 804 27 794 9 634 60 557 14 753 1
2022 92 698 7 750 9 634 87 279 32 159 1
2021 64 242 -807 9 634 61 715 24 409 1
2020 52 598 217 9 634 52 037 25 216 1
2019 41 039 6 746 9 634 38 516 27 499 1
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
16,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
77,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
38,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
48,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
51,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,23
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
91 205 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 260 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 21.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 15.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 0119Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus Põhitegevus
  • 77521Muu materiaalse ja immateriaalse vara (v.a finantsvara) rentimise ja kasutusrendi vahendusteenus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10153708 / 11
24.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
24.05.2024
PDF
Ä 10153708 / 10
12.05.2024
Muutmiskanne Jõustunud
12.05.2024
PDF
Ä 10153708 / 9
29.04.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
29.04.2024
PDF
Ä 10153708 / 8
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10153708 / M2
01.08.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.08.2023 Puudused kõrvaldatud
01.08.2023
PDF
Ä 10153708 / 7
01.08.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.08.2023
PDF
Ä 10153708 / 6
10.07.2019
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
25.07.2019
PDF
Ä 10153708 / M1
04.06.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.06.2019 Jõustunud
04.06.2019
PDF
Ä 10153708 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10153708 / 4
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
Ä 10153708 / 3
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10153708 / 2
15.12.2014
Muutmiskanne Jõustunud
15.12.2014
PDF
Ä 10153708
09.03.2011
Esmakanne Jõustunud
09.03.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes