Niine 11 OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12066866
OÜ Tallinn Registreeritud 01.03.2011
Võrdle
Niine 11 OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12066866, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 299 134 € ja töötajaid .
Käive
299 134 €
↓ 5,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
41 703 €
↑ 37,1% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68
Käive · 2026 III kv 299 134 €
parem kui 92% ettevõtetel
tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
Müügitulu · 2025 1,3 mln €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
Puhasrentaablus · 2025 -5,0 %
parem kui 19% ettevõtetel
tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 299 134 € · −5,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2023 IV kv
Ettevõte: 321 334 €
Tegevusala mediaan: 14 897 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 333 744 €
Tegevusala mediaan: 15 027 € 2024 II kv
Ettevõte: 295 832 €
Tegevusala mediaan: 14 064 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 289 225 €
Tegevusala mediaan: 14 462 € 2024 IV kv
Ettevõte: 317 802 €
Tegevusala mediaan: 14 610 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 342 520 €
Tegevusala mediaan: 14 672 € 2025 II kv
Ettevõte: 319 260 €
Tegevusala mediaan: 14 301 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 286 083 €
Tegevusala mediaan: 14 273 € 2025 IV kv
Ettevõte: 320 982 €
Tegevusala mediaan: 14 464 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 345 508 €
Tegevusala mediaan: 14 759 € 2026 II kv
Ettevõte: 317 150 €
Tegevusala mediaan: 14 595 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 299 134 €
Tegevusala mediaan: 15 030 € III·26 0 100 200 300 400 2024 IV kv
Ettevõte: 317 802 €
Tegevusala mediaan: 14 610 € 2025 I kv
Ettevõte: 342 520 €
Tegevusala mediaan: 14 672 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 319 260 €
Tegevusala mediaan: 14 301 € 2025 III kv
Ettevõte: 286 083 €
Tegevusala mediaan: 14 273 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 320 982 €
Tegevusala mediaan: 14 464 € 2026 I kv
Ettevõte: 345 508 €
Tegevusala mediaan: 14 759 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 317 150 €
Tegevusala mediaan: 14 595 € 2026 III kv
Ettevõte: 299 134 €
Tegevusala mediaan: 15 030 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 41 703 € · +37,1% võrreldes 2026 II kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 IV kv
Ettevõte: 38 983 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 23 933 € 2024 II kv
Ettevõte: 30 702 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 23 721 € 2024 IV kv
Ettevõte: 33 842 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 44 189 € 2025 II kv
Ettevõte: 33 220 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 9 529 € 2025 IV kv
Ettevõte: 38 826 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 41 947 € 2026 II kv
Ettevõte: 30 410 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 41 703 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2024 IV kv
Ettevõte: 33 842 € 2025 I kv
Ettevõte: 44 189 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 33 220 € 2025 III kv
Ettevõte: 9 529 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 38 826 € 2026 I kv
Ettevõte: 41 947 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 30 410 € 2026 III kv
Ettevõte: 41 703 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 1 262 634 € · +2,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 912 739 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2019 2020
Ettevõte: 927 975 €
Tegevusala mediaan: 10 586 € 2020 2021
Ettevõte: 1 062 621 €
Tegevusala mediaan: 11 162 € 2021 2022
Ettevõte: 1 310 838 €
Tegevusala mediaan: 11 789 € 2022 2023
Ettevõte: 1 281 021 €
Tegevusala mediaan: 12 224 € 2023 2024
Ettevõte: 1 235 976 €
Tegevusala mediaan: 12 853 € 2024 2025
Ettevõte: 1 262 634 €
Tegevusala mediaan: 13 620 € 2025 0 500 1 000 1 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 912 739 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2019 2020
Ettevõte: 927 975 €
Tegevusala mediaan: 10 586 € 2021
Ettevõte: 1 062 621 €
Tegevusala mediaan: 11 162 € 2021 2022
Ettevõte: 1 310 838 €
Tegevusala mediaan: 11 789 € 2023
Ettevõte: 1 281 021 €
Tegevusala mediaan: 12 224 € 2023 2024
Ettevõte: 1 235 976 €
Tegevusala mediaan: 12 853 € 2025
Ettevõte: 1 262 634 €
Tegevusala mediaan: 13 620 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: -62 938 € · −115,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-500 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 611 833 €
Tegevusala mediaan: 205 € 2019 2020
Ettevõte: 292 849 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2020 2021
Ettevõte: 530 130 €
Tegevusala mediaan: 251 € 2021 2022
Ettevõte: 2 333 165 €
Tegevusala mediaan: 161 € 2022 2023
Ettevõte: 124 250 €
Tegevusala mediaan: 154 € 2023 2024
Ettevõte: 415 701 €
Tegevusala mediaan: 256 € 2024 2025
Ettevõte: -62 938 €
Tegevusala mediaan: 283 € 2025 -500 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 611 833 €
Tegevusala mediaan: 205 € 2019 2020
Ettevõte: 292 849 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2021
Ettevõte: 530 130 €
Tegevusala mediaan: 251 € 2021 2022
Ettevõte: 2 333 165 €
Tegevusala mediaan: 161 € 2023
Ettevõte: 124 250 €
Tegevusala mediaan: 154 € 2023 2024
Ettevõte: 415 701 €
Tegevusala mediaan: 256 € 2025
Ettevõte: -62 938 €
Tegevusala mediaan: 283 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -5,0 % · −38,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
-50 0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 67,0 %
Tegevusala mediaan: 5,7 % 2019 2020
Ettevõte: 31,6 %
Tegevusala mediaan: 5,6 % 2020 2021
Ettevõte: 49,9 %
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2021 2022
Ettevõte: 178,0 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2022 2023
Ettevõte: 9,7 %
Tegevusala mediaan: 5,2 % 2023 2024
Ettevõte: 33,6 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2024 2025
Ettevõte: -5,0 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025 -50 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 67,0 %
Tegevusala mediaan: 5,7 % 2019 2020
Ettevõte: 31,6 %
Tegevusala mediaan: 5,6 % 2021
Ettevõte: 49,9 %
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2021 2022
Ettevõte: 178,0 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2023
Ettevõte: 9,7 %
Tegevusala mediaan: 5,2 % 2023 2024
Ettevõte: 33,6 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025
Ettevõte: -5,0 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 11 100 649 € · −0,5% võrreldes 2024
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 9 113 559 € 2019 2020
Ettevõte: 9 138 945 € 2020 2021
Ettevõte: 9 397 177 € 2021 2022
Ettevõte: 11 459 397 € 2022 2023
Ettevõte: 11 139 317 € 2023 2024
Ettevõte: 11 156 336 € 2024 2025
Ettevõte: 11 100 649 € 2025 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 9 113 559 € 2019 2020
Ettevõte: 9 138 945 € 2021
Ettevõte: 9 397 177 € 2021 2022
Ettevõte: 11 459 397 € 2023
Ettevõte: 11 139 317 € 2023 2024
Ettevõte: 11 156 336 € 2025
Ettevõte: 11 100 649 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 5 858 297 € · +2,0% võrreldes 2024
0 2 000 4 000 6 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 050 084 € 2019 2020
Ettevõte: 2 342 933 € 2020 2021
Ettevõte: 2 873 063 € 2021 2022
Ettevõte: 5 206 228 € 2022 2023
Ettevõte: 5 330 478 € 2023 2024
Ettevõte: 5 746 179 € 2024 2025
Ettevõte: 5 858 297 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 2 050 084 € 2019 2020
Ettevõte: 2 342 933 € 2021
Ettevõte: 2 873 063 € 2021 2022
Ettevõte: 5 206 228 € 2023
Ettevõte: 5 330 478 € 2023 2024
Ettevõte: 5 746 179 € 2025
Ettevõte: 5 858 297 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
10.03.2026
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
12.05.2025
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
23.04.2024
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
06.03.2023
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
17.03.2022
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
06.07.2021
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
08.04.2020
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes