HR Raamat Osaühing

Registrisse kantud Registrikood 12043761 OÜ Iisaku alevik Registreeritud 18.01.2011
Võrdle

HR Raamat Osaühing (OÜ), Iisaku alevik, registrikood 12043761, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 7 538 € ja töötajaid 1.

Käive
7 538 €
↓ 0,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 194 €
↑ 2,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 618 €
↑ 6,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Käive · 2026 III kv 7 538 €
    tegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 618 €
    tegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
  • Müügitulu · 2025 29 904 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 25,3 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 7 538 € · −0,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 740 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 12 573 € Tegevusala mediaan: 8 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 11 487 € Tegevusala mediaan: 8 662 €2024 II kv Ettevõte: 8 122 € Tegevusala mediaan: 9 055 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 472 € Tegevusala mediaan: 9 026 €2024 IV kv Ettevõte: 7 476 € Tegevusala mediaan: 8 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 7 471 € Tegevusala mediaan: 8 739 €2025 II kv Ettevõte: 7 465 € Tegevusala mediaan: 8 935 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 457 € Tegevusala mediaan: 9 025 €2025 IV kv Ettevõte: 7 509 € Tegevusala mediaan: 8 820 €IV·252026 I kv Ettevõte: 7 584 € Tegevusala mediaan: 9 182 €2026 II kv Ettevõte: 7 553 € Tegevusala mediaan: 9 921 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 538 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 7 476 € Tegevusala mediaan: 8 663 €2025 I kv Ettevõte: 7 471 € Tegevusala mediaan: 8 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 465 € Tegevusala mediaan: 8 935 €2025 III kv Ettevõte: 7 457 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 509 € Tegevusala mediaan: 8 820 €2026 I kv Ettevõte: 7 584 € Tegevusala mediaan: 9 182 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 553 € Tegevusala mediaan: 9 921 €2026 III kv Ettevõte: 7 538 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 618 € · +6,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 122 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 2 218 € Tegevusala mediaan: 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 123 € Tegevusala mediaan: 991 €2024 II kv Ettevõte: 1 443 € Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 847 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: 1 457 € Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 920 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 1 634 € Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 634 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 634 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 600 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 1 518 € Tegevusala mediaan: 1 096 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 618 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 457 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 I kv Ettevõte: 1 920 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 634 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 III kv Ettevõte: 1 634 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 634 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 I kv Ettevõte: 1 600 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 518 € Tegevusala mediaan: 1 096 €2026 III kv Ettevõte: 1 618 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 194 € · +2,7% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 6 722 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 318 €2024 II kv Ettevõte: 2 768 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 017 €2024 IV kv Ettevõte: 2 844 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 089 €2025 II kv Ettevõte: 3 059 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 131 €2025 IV kv Ettevõte: 3 184 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 822 €2026 II kv Ettevõte: 3 110 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 194 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 2 844 €2025 I kv Ettevõte: 4 089 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 059 €2025 III kv Ettevõte: 3 131 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 184 €2026 I kv Ettevõte: 4 822 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 110 €2026 III kv Ettevõte: 3 194 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 7 538 3 194 1 618 1
2026 II kv 7 553 3 110 1 518 1
2026 I kv 7 584 4 822 1 600 1
2025 IV kv 7 509 3 184 1 634 1
2025 III kv 7 457 3 131 1 634 1
2025 II kv 7 465 3 059 1 634 1
2025 I kv 7 471 4 089 1 920 1
2024 IV kv 7 476 2 844 1 457 1
2024 III kv 7 472 4 017 1 847 1
2024 II kv 8 122 2 768 1 443 1
2024 I kv 11 487 4 318 2 123 1
2023 IV kv 12 573 6 722 2 218 1
2023 III kv 12 476 5 817 2 601 1
2023 II kv 12 529 4 547 2 135 1
2023 I kv 11 747 4 326 2 251 1
2022 IV kv 10 914 5 284 2 719 2
2022 III kv 10 754 4 999 2 462 2
2022 II kv 11 037 4 159 2 164 2
2022 I kv 10 538 4 536 2 160 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
539 €
Käive töötaja kohta kvartalis
7 538 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 29 904 € · −8,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 40 286 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 43 072 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 42 567 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 43 560 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 49 863 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 32 842 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 29 904 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 40 286 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 43 072 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 42 567 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 43 560 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 49 863 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 32 842 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 29 904 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 7 554 € · −18,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7 999 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 11 135 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: 9 434 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 13 070 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: 19 500 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 9 278 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: 7 554 € Tegevusala mediaan: 1 062 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7 999 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 11 135 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: 9 434 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 13 070 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: 19 500 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 9 278 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: 7 554 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 25,3 % · −3,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
0102030402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 19,9 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 25,9 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: 22,2 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 30,0 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: 39,1 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 28,3 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 14,8 %20250102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 19,9 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 25,9 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: 22,2 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 30,0 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: 39,1 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 28,3 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 40 941 € · +20,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 28 910 €20192020 Ettevõte: 29 755 €20202021 Ettevõte: 30 159 €20212022 Ettevõte: 33 962 €20222023 Ettevõte: 35 339 €20232024 Ettevõte: 34 008 €20242025 Ettevõte: 40 941 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 28 910 €20192020 Ettevõte: 29 755 €2021 Ettevõte: 30 159 €20212022 Ettevõte: 33 962 €2023 Ettevõte: 35 339 €20232024 Ettevõte: 34 008 €2025 Ettevõte: 40 941 €2025
Omakapital, € 2025: 37 301 € · +25,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 24 087 €20192020 Ettevõte: 23 722 €20202021 Ettevõte: 23 657 €20212022 Ettevõte: 28 726 €20222023 Ettevõte: 30 550 €20232024 Ettevõte: 29 747 €20242025 Ettevõte: 37 301 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 24 087 €20192020 Ettevõte: 23 722 €2021 Ettevõte: 23 657 €20212022 Ettevõte: 28 726 €2023 Ettevõte: 30 550 €20232024 Ettevõte: 29 747 €2025 Ettevõte: 37 301 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 29 904 7 554 12 315 40 941 37 301 1
2024 32 842 9 278 11 556 34 008 29 747 1
2023 49 863 19 500 17 691 35 339 30 550 1
2022 43 560 13 070 20 001 33 962 28 726 2
2021 42 567 9 434 21 234 30 159 23 657 2
2020 43 072 11 135 18 549 29 755 23 722 2
2019 40 286 7 999 18 624 28 910 24 087 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
25,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
20,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
18,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
91,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
8,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
11,16
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
29 904 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 026 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 24.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 13.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 24.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 25.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40031607 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40031607 / 4
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 40031607 / 3
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 40031607 / 2
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
Ä 40031607
18.01.2011
Esmakanne Jõustunud
18.01.2011
PDF
Ä 40031607 / M1
06.01.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.04.2011 Jõustunud
06.01.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes