ATM Company OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12040453 OÜ Ignase küla Registreeritud 12.01.2011
Võrdle

ATM Company OÜ (OÜ), Ignase küla, registrikood 12040453, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 58 713 € ja töötajaid 3.

Käive
58 713 €
↑ 30,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
11 957 €
↑ 1,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
7 126 €
↓ 4,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 58 713 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 375 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 154 032 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 0,7 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 58 713 € · +30,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 9 884 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 16 804 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 54 457 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 27 295 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 39 272 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 38 653 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 49 103 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 20 634 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 45 120 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 58 713 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 54 457 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 27 295 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 39 272 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 38 653 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 49 103 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 20 634 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 45 120 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 58 713 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 375 € · +27,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 586 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 210 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 2 041 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 331 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 1 968 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 129 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 3 199 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 442 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 1 859 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 375 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 041 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 2 331 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 968 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 2 129 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 199 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 2 442 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 859 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 2 375 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · −25,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 3III·26012342024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 11 957 € · +1,4% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 2 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 396 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 623 €2024 IV kv Ettevõte: 13 313 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 121 €2025 II kv Ettevõte: 13 211 €II·252025 III kv Ettevõte: 13 091 €2025 IV kv Ettevõte: 15 836 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 493 €2026 II kv Ettevõte: 11 796 €II·262026 III kv Ettevõte: 11 957 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 13 313 €2025 I kv Ettevõte: 13 121 €I·252025 II kv Ettevõte: 13 211 €2025 III kv Ettevõte: 13 091 €III·252025 IV kv Ettevõte: 15 836 €2026 I kv Ettevõte: 9 493 €I·262026 II kv Ettevõte: 11 796 €2026 III kv Ettevõte: 11 957 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 58 713 11 957 7 126 3
2026 II kv 45 120 11 796 7 435 4
2026 I kv 20 634 9 493 7 326 3
2025 IV kv 49 103 15 836 9 597 3
2025 III kv 38 653 13 091 8 517 4
2025 II kv 39 272 13 211 7 871 4
2025 I kv 27 295 13 121 9 323 4
2024 IV kv 54 457 13 313 8 165 4
2024 III kv 16 804 3 623 2 692 4
2024 II kv — 396 420 2
2024 I kv — — — 1
2023 IV kv 9 884 2 957 1 586 1
2023 III kv 12 496 6 162 1 691 2
2023 II kv 7 615 1 681 1 717 2
2023 I kv 7 943 348 267 2
2022 IV kv 9 566 2 793 2 898 1
2022 III kv 6 794 1 110 1 026 2
2022 II kv 7 520 752 608 2
2022 I kv 12 460 1 643 1 473 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
792 €
Käive töötaja kohta kvartalis
19 571 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 154 032 € · +42,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 31 466 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 38 937 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 71 915 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 32 749 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 32 706 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 107 975 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 154 032 € Tegevusala mediaan: 37 328 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 31 466 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 38 937 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 71 915 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 32 749 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 32 706 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 107 975 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 154 032 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 109 € · +209,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 893 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: -3 963 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 10 161 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: -1 657 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: -4 750 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 358 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 561 €2025-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1 893 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: -3 963 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 10 161 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: -1 657 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: -4 750 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 358 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,7 % · +0,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
-20-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -6,0 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: -10,2 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 14,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: -5,1 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: -14,5 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -6,0 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: -10,2 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 14,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: -5,1 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: -14,5 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 16 814 € · −8,9% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 934 €20192020 Ettevõte: 5 179 €20202021 Ettevõte: 11 730 €20212022 Ettevõte: 11 426 €20222023 Ettevõte: 2 724 €20232024 Ettevõte: 18 458 €20242025 Ettevõte: 16 814 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 934 €20192020 Ettevõte: 5 179 €2021 Ettevõte: 11 730 €20212022 Ettevõte: 11 426 €2023 Ettevõte: 2 724 €20232024 Ettevõte: 18 458 €2025 Ettevõte: 16 814 €2025
Omakapital, € 2025: 4 191 € · +36,0% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 934 €20192020 Ettevõte: 5 179 €20202021 Ettevõte: 11 730 €20212022 Ettevõte: 11 426 €20222023 Ettevõte: 2 724 €20232024 Ettevõte: 3 082 €20242025 Ettevõte: 4 191 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 934 €20192020 Ettevõte: 5 179 €2021 Ettevõte: 11 730 €20212022 Ettevõte: 11 426 €2023 Ettevõte: 2 724 €20232024 Ettevõte: 3 082 €2025 Ettevõte: 4 191 €2025
Töötajad 2025: 3 · +50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 154 032 1 109 92 505 16 814 4 191 3
2024 107 975 358 49 952 18 458 3 082 2
2023 32 706 -4 750 17 298 2 724 2 724 2
2022 32 749 -1 657 16 942 11 426 11 426 2
2021 71 915 10 161 22 155 11 730 11 730 2
2020 38 937 -3 963 17 312 5 179 5 179 1
2019 31 466 -1 893 6 327 2 934 2 934 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 6

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
26,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
24,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
75,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,29
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
51 344 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 570 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 05.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 07.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.09.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20054753 / 10
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20054753 / 9
10.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
10.09.2019
PDF
Ä 20054753 / 8
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20054753 / 7
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 20054753 / 6
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
Ä 20054753 / M4
07.11.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.12.2014 Puudused kõrvaldatud
07.11.2014
PDF
Ä 20054753 / 5
07.11.2014
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2014
PDF
Ä 20054753 / M3
03.11.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.12.2014 Puudused kõrvaldatud
07.11.2014
PDF
Ä 20054753 / 4
20.02.2013
Muutmiskanne Jõustunud
20.02.2013
PDF
Ä 20054753 / 3
28.01.2013
Muutmiskanne Jõustunud
28.01.2013
PDF
Ä 20054753 / M2
23.01.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.02.2013 Jõustunud
23.01.2013
PDF
Ä 20054753 / M1
18.08.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.09.2011 Jõustunud
18.08.2011
PDF
Ä 20054753 / 2
18.08.2011
Muutmiskanne Jõustunud
18.08.2011
PDF
Ä 20054753
12.01.2011
Esmakanne Jõustunud
12.01.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes