S Investments OÜ
S Investments OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12040140, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Büroohaldus ja selle abitegevused. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2024 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 3 141 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 977
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 777 | — | — |
| 2026 II kv | — | 778 | — | — |
| 2026 I kv | — | 1 106 | 347 | — |
| 2025 IV kv | — | 1 081 | 320 | — |
| 2025 III kv | — | 1 125 | 640 | — |
| 2025 II kv | — | 407 | 640 | — |
| 2025 I kv | — | — | 936 | — |
| 2024 IV kv | — | 194 | 888 | — |
| 2024 III kv | — | — | 888 | — |
| 2024 II kv | — | — | 888 | — |
| 2024 I kv | — | — | 849 | — |
| 2023 IV kv | — | 734 | 773 | — |
| 2023 III kv | — | — | 515 | — |
| 2023 II kv | — | — | 773 | — |
| 2023 I kv | — | 697 | 735 | — |
| 2022 IV kv | 22 500 | 3 721 | 658 | — |
| 2022 III kv | — | 623 | 658 | — |
| 2022 II kv | 20 000 | — | 658 | — |
| 2022 I kv | 60 000 | 6 626 | 658 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | -78 858 | 11 571 | 250 922 | 199 487 | 1 |
| 2023 | 0 | -117 280 | 9 583 | 279 216 | 278 345 | 1 |
| 2022 | 82 500 | -345 591 | 9 337 | 396 344 | 395 625 | 1 |
| 2021 | 151 500 | 631 969 | 5 598 | 742 450 | 741 216 | 1 |
| 2020 | 44 460 | 21 652 | 1 389 | 309 247 | 109 247 | 1 |
| 2019 | 50 215 | 20 727 | 900 | 287 770 | 87 595 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 3 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 31.03.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 06.08.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 05.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 26.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 12.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Erki SiitanJuhatuse liige · alates 11.01.2011
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Erki SiitanFüüsiline isik · 2 000 €
- Erko SiitanFüüsiline isik · 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Erki Siitanotsene osalus · alates 18.10.2018
- Erko Siitanotsene osalus · alates 18.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Erki SiitanAsutaja · 2 000 € · 11.01.2011
- Erko SiitanAsutaja · 500 € · 11.01.2011
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 82101Büroohaldus ja selle abitegevused Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10151410 / M7 29.10.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 28.11.2026 | Jõustunud 29.10.2026 |
|
| Ä 10151410 / M6 02.03.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 17.04.2026 | Puudused kõrvaldatud 01.04.2026 |
|
| Ä 10151410 / 6 09.04.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.04.2025 |
||
| Ä 10151410 / M5 01.04.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.04.2025 | Puudused kõrvaldatud 01.04.2025 |
|
| Ä 10151410 / M4 09.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 08.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 07.08.2024 |
|
| Ä 10151410 / 5 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 10151410 / M3 13.05.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 12.06.2021 | Puudused kõrvaldatud 13.07.2021 |
|
| Ä 10151410 / 4 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10151410 / 3 01.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.12.2017 |
||
| Ä 10151410 / 2 15.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.09.2016 |
||
| Ä 10151410 / M2 13.09.2016 |
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes | Jõustunud 13.09.2016 |
||
| Ä 10151410 / M1 29.02.2016 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 01.09.2016 | Puudused kõrvaldatud 10.01.2017 |
|
| Ä 10151410 11.01.2011 |
Esmakanne | Jõustunud 11.01.2011 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes