Janno Metsatööd OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12025755 OÜ Moe küla Registreeritud 02.12.2010
Võrdle

Janno Metsatööd OÜ (OÜ), Moe küla, registrikood 12025755, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsamajandust abistavad tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 7 894 € ja töötajaid 1.

Käive
7 894 €
↓ 21,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 228 €
↓ 19,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 053 €
↓ 25,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Käive · 2026 III kv 7 894 €
    tegevusala mediaan 14 400 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 834
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 053 €
    tegevusala mediaan 1 226 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 276
  • Müügitulu · 2025 51 322 €
    tegevusala mediaan 29 224 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 730
  • Puhasrentaablus · 2025 0,2 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 137

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 7 894 € · −21,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 400 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 6 237 € Tegevusala mediaan: 18 002 €IV·232024 I kv Ettevõte: 17 931 € Tegevusala mediaan: 20 304 €2024 II kv Ettevõte: 13 103 € Tegevusala mediaan: 19 485 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 479 € Tegevusala mediaan: 15 991 €2024 IV kv Ettevõte: 20 428 € Tegevusala mediaan: 20 393 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 911 € Tegevusala mediaan: 19 023 €2025 II kv Ettevõte: 12 052 € Tegevusala mediaan: 19 272 €II·252025 III kv Ettevõte: 14 839 € Tegevusala mediaan: 14 822 €2025 IV kv Ettevõte: 14 373 € Tegevusala mediaan: 18 964 €IV·252026 I kv Ettevõte: 15 203 € Tegevusala mediaan: 17 087 €2026 II kv Ettevõte: 10 028 € Tegevusala mediaan: 18 725 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 894 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 20 428 € Tegevusala mediaan: 20 393 €2025 I kv Ettevõte: 10 911 € Tegevusala mediaan: 19 023 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 052 € Tegevusala mediaan: 19 272 €2025 III kv Ettevõte: 14 839 € Tegevusala mediaan: 14 822 €III·252025 IV kv Ettevõte: 14 373 € Tegevusala mediaan: 18 964 €2026 I kv Ettevõte: 15 203 € Tegevusala mediaan: 17 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 028 € Tegevusala mediaan: 18 725 €2026 III kv Ettevõte: 7 894 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 053 € · +48,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 226 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 083 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 862 € Tegevusala mediaan: 1 091 €2024 II kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 128 €II·242024 III kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 1 119 €2024 IV kv Ettevõte: 1 174 € Tegevusala mediaan: 1 188 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 1 209 €2025 II kv Ettevõte: 1 355 € Tegevusala mediaan: 1 257 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 349 € Tegevusala mediaan: 1 175 €2025 IV kv Ettevõte: 2 034 € Tegevusala mediaan: 1 287 €IV·252026 I kv Ettevõte: 847 € Tegevusala mediaan: 1 232 €2026 II kv Ettevõte: 1 383 € Tegevusala mediaan: 1 221 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 053 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 174 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 I kv Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 1 209 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 355 € Tegevusala mediaan: 1 257 €2025 III kv Ettevõte: 1 349 € Tegevusala mediaan: 1 175 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 034 € Tegevusala mediaan: 1 287 €2026 I kv Ettevõte: 847 € Tegevusala mediaan: 1 232 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 383 € Tegevusala mediaan: 1 221 €2026 III kv Ettevõte: 2 053 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · −50,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 228 € · −19,1% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 3 164 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 929 €2024 II kv Ettevõte: 2 388 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 979 €2024 IV kv Ettevõte: 4 565 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 439 €2025 II kv Ettevõte: 4 514 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 088 €2025 IV kv Ettevõte: 5 545 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 147 €2026 II kv Ettevõte: 3 988 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 228 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 4 565 €2025 I kv Ettevõte: 4 439 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 514 €2025 III kv Ettevõte: 5 088 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 545 €2026 I kv Ettevõte: 3 147 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 988 €2026 III kv Ettevõte: 3 228 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 7 894 3 228 2 053 1
2026 II kv 10 028 3 988 2 766 2
2026 I kv 15 203 3 147 1 693 2
2025 IV kv 14 373 5 545 4 068 2
2025 III kv 14 839 5 088 2 698 2
2025 II kv 12 052 4 514 2 710 2
2025 I kv 10 911 4 439 2 904 2
2024 IV kv 20 428 4 565 2 348 2
2024 III kv 11 479 1 979 963 1
2024 II kv 13 103 2 388 1 722 1
2024 I kv 17 931 4 929 2 862 1
2023 IV kv 6 237 3 164 2 251 2
2023 III kv — 1 539 1 644 2
2023 II kv — 1 814 1 930 2
2023 I kv — 2 057 2 182 2
2022 IV kv — 2 040 2 160 2
2022 III kv — 1 845 1 956 2
2022 II kv — 1 917 2 031 2
2022 I kv — 1 647 1 749 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
684 €
Käive töötaja kohta kvartalis
7 894 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 51 322 € · −16,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 224 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39 523 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 39 890 € Tegevusala mediaan: 20 720 €20202021 Ettevõte: 39 462 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 39 905 € Tegevusala mediaan: 30 000 €20222023 Ettevõte: 50 955 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 61 420 € Tegevusala mediaan: 26 865 €20242025 Ettevõte: 51 322 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39 523 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 39 890 € Tegevusala mediaan: 20 720 €2021 Ettevõte: 39 462 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 39 905 € Tegevusala mediaan: 30 000 €2023 Ettevõte: 50 955 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 61 420 € Tegevusala mediaan: 26 865 €2025 Ettevõte: 51 322 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 108 € · −98,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 275 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 659 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: 698 € Tegevusala mediaan: 519 €20202021 Ettevõte: 1 747 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 4 338 € Tegevusala mediaan: 1 888 €20222023 Ettevõte: 2 300 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 6 540 € Tegevusala mediaan: 488 €20242025 Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 275 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 659 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: 698 € Tegevusala mediaan: 519 €2021 Ettevõte: 1 747 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 4 338 € Tegevusala mediaan: 1 888 €2023 Ettevõte: 2 300 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 6 540 € Tegevusala mediaan: 488 €2025 Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 275 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,2 % · −10,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20202021 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: 10,6 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20242025 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025035810132018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2021 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: 10,6 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2025 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 26 984 € · +1,1% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 506 €20192020 Ettevõte: 13 930 €20202021 Ettevõte: 17 551 €20212022 Ettevõte: 21 207 €20222023 Ettevõte: 24 135 €20232024 Ettevõte: 26 685 €20242025 Ettevõte: 26 984 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 506 €20192020 Ettevõte: 13 930 €2021 Ettevõte: 17 551 €20212022 Ettevõte: 21 207 €2023 Ettevõte: 24 135 €20232024 Ettevõte: 26 685 €2025 Ettevõte: 26 984 €2025
Omakapital, € 2025: 26 439 € · +0,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 10 708 €20192020 Ettevõte: 11 406 €20202021 Ettevõte: 13 153 €20212022 Ettevõte: 17 491 €20222023 Ettevõte: 19 791 €20232024 Ettevõte: 26 331 €20242025 Ettevõte: 26 439 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 10 708 €20192020 Ettevõte: 11 406 €2021 Ettevõte: 13 153 €20212022 Ettevõte: 17 491 €2023 Ettevõte: 19 791 €20232024 Ettevõte: 26 331 €2025 Ettevõte: 26 439 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 51 322 108 31 537 26 984 26 439 2
2024 61 420 6 540 21 871 26 685 26 331 2
2023 50 955 2 300 27 893 24 135 19 791 2
2022 39 905 4 338 25 545 21 207 17 491 2
2021 39 462 1 747 20 827 17 551 13 153 2
2020 39 890 698 18 753 13 930 11 406 2
2019 39 523 659 15 907 13 506 10 708 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
98,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
26,39
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
25 661 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 314 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 08.02.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 31.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.01.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 02401Metsamajandust abistavad tegevused Põhitegevus
  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40032070 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40032070 / 4
11.04.2018
Muutmiskanne Jõustunud
11.04.2018
PDF
Ä 40032070 / 3
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 40032070 / 2
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
Ä 40032070
18.11.2016
Muutmiskanne Jõustunud
18.11.2016
PDF
Ä 10150383 / 4
01.04.2011
Muutmiskanne Jõustunud
01.04.2011
PDF
Ä 10150383 / 3
22.03.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Jõustunud
22.03.2011
PDF
Ä 10150383 / 2
22.03.2011
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
22.03.2011
PDF
Ä 10150383
02.12.2010
Esmakanne Jõustunud
02.12.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes