OÜ TMK Energy Lõuna

Pankrotis Registrikood 11980154 OÜ Tallinn Registreeritud 18.08.2010
Võrdle

OÜ TMK Energy Lõuna (OÜ), Tallinn, registrikood 11980154, staatus: pankrotis. Põhitegevusala: Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms. EMTA andmetel oli 2024 III kv käive 245 139 € ja töötajaid .

Käive
245 139 €
↑ 25,1% võrreldes: 2024 II kv
Riiklikud maksud
47 016 €
↑ 201,3% võrreldes: 2024 II kv
Tööjõumaksud
7 084 €
↓ 36,8% võrreldes: 2024 II kv
Töötajad
—

2024 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine · EMTAK 16

  • Käive · 2024 III kv 245 139 €
    tegevusala mediaan 38 674 € · ettevõtteid tegevusalal: 980
  • Müügitulu · 2023 1,2 mln €
    tegevusala mediaan 46 749 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 413
  • Puhasrentaablus · 2023 -51,2 %
    tegevusala mediaan 2,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 142

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 III kv
Käive, tuh € 2024 III kv: 245 139 € · +25,1% võrreldes 2024 II kv · tegevusala mediaan 38 674 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
02004006002022 I kv Ettevõte: 277 924 € Tegevusala mediaan: 47 499 €I·222022 II kv Ettevõte: 456 106 € Tegevusala mediaan: 65 038 €2022 III kv Ettevõte: 288 052 € Tegevusala mediaan: 51 127 €III·222022 IV kv Ettevõte: 408 045 € Tegevusala mediaan: 53 198 €2023 I kv Ettevõte: 597 294 € Tegevusala mediaan: 45 702 €I·232023 II kv Ettevõte: 322 124 € Tegevusala mediaan: 46 856 €2023 III kv Ettevõte: 154 024 € Tegevusala mediaan: 40 330 €III·232023 IV kv Ettevõte: 243 988 € Tegevusala mediaan: 43 427 €2024 I kv Ettevõte: 464 732 € Tegevusala mediaan: 39 178 €I·242024 II kv Ettevõte: 195 908 € Tegevusala mediaan: 42 653 €2024 III kv Ettevõte: 245 139 € Tegevusala mediaan: 38 674 €III·2402004006002022 IV kv Ettevõte: 408 045 € Tegevusala mediaan: 53 198 €2023 I kv Ettevõte: 597 294 € Tegevusala mediaan: 45 702 €I·232023 II kv Ettevõte: 322 124 € Tegevusala mediaan: 46 856 €2023 III kv Ettevõte: 154 024 € Tegevusala mediaan: 40 330 €III·232023 IV kv Ettevõte: 243 988 € Tegevusala mediaan: 43 427 €2024 I kv Ettevõte: 464 732 € Tegevusala mediaan: 39 178 €I·242024 II kv Ettevõte: 195 908 € Tegevusala mediaan: 42 653 €2024 III kv Ettevõte: 245 139 € Tegevusala mediaan: 38 674 €III·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 II kv: 2 241 € · −34,4% võrreldes 2024 I kv · tegevusala mediaan 1 393 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002022 I kv Ettevõte: 3 635 € Tegevusala mediaan: 1 160 €I·222022 II kv Ettevõte: 3 746 € Tegevusala mediaan: 1 181 €2022 III kv Ettevõte: 3 784 € Tegevusala mediaan: 1 319 €III·222022 IV kv Ettevõte: 3 719 € Tegevusala mediaan: 1 383 €2023 I kv Ettevõte: 3 635 € Tegevusala mediaan: 1 299 €I·232023 II kv Ettevõte: 2 818 € Tegevusala mediaan: 1 320 €2023 III kv Ettevõte: 3 826 € Tegevusala mediaan: 1 425 €III·232023 IV kv Ettevõte: 3 051 € Tegevusala mediaan: 1 444 €2024 I kv Ettevõte: 3 415 € Tegevusala mediaan: 1 344 €I·242024 II kv Ettevõte: 2 241 € Tegevusala mediaan: 1 393 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 466 €III·2401 0002 0003 0004 0002022 IV kv Ettevõte: 3 719 € Tegevusala mediaan: 1 383 €2023 I kv Ettevõte: 3 635 € Tegevusala mediaan: 1 299 €I·232023 II kv Ettevõte: 2 818 € Tegevusala mediaan: 1 320 €2023 III kv Ettevõte: 3 826 € Tegevusala mediaan: 1 425 €III·232023 IV kv Ettevõte: 3 051 € Tegevusala mediaan: 1 444 €2024 I kv Ettevõte: 3 415 € Tegevusala mediaan: 1 344 €I·242024 II kv Ettevõte: 2 241 € Tegevusala mediaan: 1 393 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 466 €III·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 II kv: 5 · +0,0% võrreldes 2024 I kv
02462022 I kv Ettevõte: 6I·222022 II kv Ettevõte: 62022 III kv Ettevõte: 6III·222022 IV kv Ettevõte: 62023 I kv Ettevõte: 6I·232023 II kv Ettevõte: 62023 III kv Ettevõte: 5III·232023 IV kv Ettevõte: 52024 I kv Ettevõte: 5I·242024 II kv Ettevõte: 52024 III kv Ettevõte: —III·2402462022 IV kv Ettevõte: 62023 I kv Ettevõte: 6I·232023 II kv Ettevõte: 62023 III kv Ettevõte: 5III·232023 IV kv Ettevõte: 52024 I kv Ettevõte: 5I·242024 II kv Ettevõte: 52024 III kv Ettevõte: —III·24
Riiklikud maksud, € 2024 III kv: 47 016 € · +201,3% võrreldes 2024 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002022 I kv Ettevõte: 30 637 €I·222022 II kv Ettevõte: 46 777 €2022 III kv Ettevõte: 33 902 €III·222022 IV kv Ettevõte: 34 949 €2023 I kv Ettevõte: 46 187 €I·232023 II kv Ettevõte: 36 224 €2023 III kv Ettevõte: 23 391 €III·232023 IV kv Ettevõte: 25 796 €2024 I kv Ettevõte: 29 305 €I·242024 II kv Ettevõte: 15 604 €2024 III kv Ettevõte: 47 016 €III·24010 00020 00030 00040 00050 0002022 IV kv Ettevõte: 34 949 €2023 I kv Ettevõte: 46 187 €I·232023 II kv Ettevõte: 36 224 €2023 III kv Ettevõte: 23 391 €III·232023 IV kv Ettevõte: 25 796 €2024 I kv Ettevõte: 29 305 €I·242024 II kv Ettevõte: 15 604 €2024 III kv Ettevõte: 47 016 €III·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 III kv 245 139 47 016 7 084 —
2024 II kv 195 908 15 604 11 205 5
2024 I kv 464 732 29 305 17 073 5
2023 IV kv 243 988 25 796 15 257 5
2023 III kv 154 024 23 391 19 128 5
2023 II kv 322 124 36 224 16 910 6
2023 I kv 597 294 46 187 21 807 6
2022 IV kv 408 045 34 949 22 315 6
2022 III kv 288 052 33 902 22 705 6
2022 II kv 456 106 46 777 22 475 6
2022 I kv 277 924 30 637 21 807 6

Majandusnäitajad aastate kaupa

2014 – 2023
Müügitulu, tuh € 2023: 1 184 268 € · −19,6% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 46 749 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 971 970 € Tegevusala mediaan: 60 904 €20192020 Ettevõte: 1 841 655 € Tegevusala mediaan: 53 378 €20202021 Ettevõte: 1 133 133 € Tegevusala mediaan: 56 581 €20212022 Ettevõte: 1 473 882 € Tegevusala mediaan: 60 349 €20222023 Ettevõte: 1 184 268 € Tegevusala mediaan: 46 749 €202305001 0001 5002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 971 970 € Tegevusala mediaan: 60 904 €20192020 Ettevõte: 1 841 655 € Tegevusala mediaan: 53 378 €2021 Ettevõte: 1 133 133 € Tegevusala mediaan: 56 581 €20212022 Ettevõte: 1 473 882 € Tegevusala mediaan: 60 349 €2023 Ettevõte: 1 184 268 € Tegevusala mediaan: 46 749 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2023: -605 978 € · −423,4% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 156 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-800-600-400-20002002014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -40 523 € Tegevusala mediaan: 1 078 €20192020 Ettevõte: 108 790 € Tegevusala mediaan: 611 €20202021 Ettevõte: -179 191 € Tegevusala mediaan: 1 731 €20212022 Ettevõte: 187 379 € Tegevusala mediaan: 1 354 €20222023 Ettevõte: -605 978 € Tegevusala mediaan: 156 €2023-800-600-400-20002002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -40 523 € Tegevusala mediaan: 1 078 €20192020 Ettevõte: 108 790 € Tegevusala mediaan: 611 €2021 Ettevõte: -179 191 € Tegevusala mediaan: 1 731 €20212022 Ettevõte: 187 379 € Tegevusala mediaan: 1 354 €2023 Ettevõte: -605 978 € Tegevusala mediaan: 156 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: -51,2 % · −63,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,4 % · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
-60-40-200202014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2,1 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20192020 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20202021 Ettevõte: -15,8 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20212022 Ettevõte: 12,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20222023 Ettevõte: -51,2 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2023-60-40-200202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -2,1 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20192020 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2021 Ettevõte: -15,8 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20212022 Ettevõte: 12,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2023 Ettevõte: -51,2 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2023: 162 726 € · −80,3% võrreldes 2022
02004006008001 0002014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 901 388 €20192020 Ettevõte: 747 867 €20202021 Ettevõte: 499 359 €20212022 Ettevõte: 827 087 €20222023 Ettevõte: 162 726 €202302004006008001 0002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 901 388 €20192020 Ettevõte: 747 867 €2021 Ettevõte: 499 359 €20212022 Ettevõte: 827 087 €2023 Ettevõte: 162 726 €2023
Omakapital, tuh € 2023: -705 070 € · −611,5% võrreldes 2022
-800-600-400-20002014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: -216 070 €20192020 Ettevõte: -107 280 €20202021 Ettevõte: -286 471 €20212022 Ettevõte: -99 092 €20222023 Ettevõte: -705 070 €2023-800-600-400-20002016 Ettevõte: —2017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: -216 070 €20192020 Ettevõte: -107 280 €2021 Ettevõte: -286 471 €20212022 Ettevõte: -99 092 €2023 Ettevõte: -705 070 €2023
Töötajad 2023: 6 · −14,3% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
035810132014 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 32023035810132016 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: —2017 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 32023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 1 184 268 -605 978 167 118 162 726 -705 070 6
2022 1 473 882 187 379 213 230 827 087 -99 092 7
2021 1 133 133 -179 191 202 647 499 359 -286 471 7
2020 1 841 655 108 790 280 551 747 867 -107 280 7
2019 1 971 970 -40 523 307 065 901 388 -216 070 10
2018 — — — — — 10
2017 — — — — — 12
2016 — — — — — 12
2015 — — — — — 12
2014 — — — — — 11
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Puhasrentaablus
-50,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-372,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-433,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
533,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,14
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
199 348 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 321 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 07.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
1 325 000 € Swedbank AS 19.07.2016 – kehtib

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Kateryna Shumik
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · UKR · alates 08.08.2024

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 16109Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms Põhitegevus
  • 49411Kaubavedu maanteel

Muudatuste ajalugu

Mis Väärtus Periood
Staatus Pankrotis 19.06.2025 – praegu
Staatus Registrisse kantud 18.08.2010 – praegu
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10146778 / 21
16.04.2026
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
05.05.2026
PDF
Ä 10146778 / M4
30.03.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.04.2026 Jõustunud
15.04.2026
PDF
Ä 10146778 / 20
26.03.2026
Muutmiskanne Jõustunud
26.03.2026
PDF
Ä 10146778 / 19
17.09.2025
Muutmiskanne Jõustunud
17.09.2025
PDF
Ä 10146778 / 18
19.06.2025
Kandemäärus muu kohtulahendi täitmiseks Jõustunud
19.06.2025
PDF
Ä 10146778 / 17
15.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
15.08.2024
PDF
Ä 10146778 / 16
14.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
14.08.2024
PDF
Ä 10146778 / 15
14.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
14.08.2024
PDF
Ä 10146778 / 14
14.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
14.08.2024
PDF
Ä 10146778 / M3
08.08.2024
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 10.02.2025 Jõustunud
08.08.2024
PDF
Ä 10146778 / M2
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 08.08.2024 Puudused kõrvaldatud
08.08.2024
PDF
Ä 10146778 / 13
06.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2020
PDF
Ä 10146778 / 12
13.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.07.2018
PDF
Ä 10146778 / 11
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10146778 / 10
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
Ä 10146778 / 9
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10146778 / 8
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
K 10146778 / 7
19.07.2016
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
19.07.2016
PDF
Ä 10146778 / 6
06.03.2015
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2015
PDF
Ä 10146778 / 5
09.12.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
09.12.2014
PDF
Ä 10146778 / M1
08.12.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.12.2014 Puudused kõrvaldatud
09.12.2014
PDF
Ä 10146778 / 4
03.10.2014
Muutmiskanne Jõustunud
03.10.2014
PDF
Ä 10146778 / 3
24.09.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
24.09.2014
PDF
Ä 10146778 / 2
15.09.2010
Muutmiskanne Jõustunud
15.09.2010
PDF
Ä 10146778
18.08.2010
Esmakanne Jõustunud
18.08.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes