OÜ Borkholm Ehitus

Registrisse kantud Registrikood 11969709 OÜ Piisupi küla Registreeritud 22.07.2010
Võrdle

OÜ Borkholm Ehitus (OÜ), Piisupi küla, registrikood 11969709, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata rajatiste ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 360 € ja töötajaid .

Käive
3 360 €
↓ 79,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 052 €
↑ 16,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
167 €
↑ 160,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rajatiste ehitus · EMTAK 42

  • Käive · 2026 III kv 3 360 €
    tegevusala mediaan 52 240 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 125
  • Müügitulu · 2025 90 788 €
    tegevusala mediaan 88 960 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 426
  • Puhasrentaablus · 2025 -16,5 %
    tegevusala mediaan 5,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 185

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 3 360 € · −79,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 52 240 € · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 22 821 € Tegevusala mediaan: 57 537 €IV·232024 I kv Ettevõte: 7 057 € Tegevusala mediaan: 30 131 €2024 II kv Ettevõte: 14 950 € Tegevusala mediaan: 43 636 €II·242024 III kv Ettevõte: 56 489 € Tegevusala mediaan: 55 552 €2024 IV kv Ettevõte: 51 281 € Tegevusala mediaan: 59 411 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 168 € Tegevusala mediaan: 34 084 €2025 II kv Ettevõte: 8 086 € Tegevusala mediaan: 44 234 €II·252025 III kv Ettevõte: 53 893 € Tegevusala mediaan: 54 940 €2025 IV kv Ettevõte: 25 879 € Tegevusala mediaan: 60 220 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 930 € Tegevusala mediaan: 36 839 €2026 II kv Ettevõte: 16 543 € Tegevusala mediaan: 44 874 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 360 € Tegevusala mediaan: 52 240 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 51 281 € Tegevusala mediaan: 59 411 €2025 I kv Ettevõte: 8 168 € Tegevusala mediaan: 34 084 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 086 € Tegevusala mediaan: 44 234 €2025 III kv Ettevõte: 53 893 € Tegevusala mediaan: 54 940 €III·252025 IV kv Ettevõte: 25 879 € Tegevusala mediaan: 60 220 €2026 I kv Ettevõte: 2 930 € Tegevusala mediaan: 36 839 €I·262026 II kv Ettevõte: 16 543 € Tegevusala mediaan: 44 874 €2026 III kv Ettevõte: 3 360 € Tegevusala mediaan: 52 240 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 III kv: 1 447 € · +96,7% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 1 845 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 696 €IV·232024 I kv Ettevõte: 858 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2024 II kv Ettevõte: 44 € Tegevusala mediaan: 1 448 €II·242024 III kv Ettevõte: 741 € Tegevusala mediaan: 1 657 €2024 IV kv Ettevõte: 1 112 € Tegevusala mediaan: 1 890 €IV·242025 I kv Ettevõte: 943 € Tegevusala mediaan: 1 717 €2025 II kv Ettevõte: 736 € Tegevusala mediaan: 1 538 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 447 € Tegevusala mediaan: 1 845 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 070 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 721 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 482 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 750 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 112 € Tegevusala mediaan: 1 890 €2025 I kv Ettevõte: 943 € Tegevusala mediaan: 1 717 €I·252025 II kv Ettevõte: 736 € Tegevusala mediaan: 1 538 €2025 III kv Ettevõte: 1 447 € Tegevusala mediaan: 1 845 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 070 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 721 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 482 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 750 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2025 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 052 € · +16,6% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 220 €2024 II kv Ettevõte: 1 335 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 845 €2024 IV kv Ettevõte: 3 897 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 572 €2025 II kv Ettevõte: 1 814 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 990 €2025 IV kv Ettevõte: 2 555 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 902 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 052 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 3 897 €2025 I kv Ettevõte: 1 572 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 814 €2025 III kv Ettevõte: 7 990 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 555 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 902 €2026 III kv Ettevõte: 1 052 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 360 1 052 167 —
2026 II kv 16 543 902 64 —
2026 I kv 2 930 — 135 —
2025 IV kv 25 879 2 555 2 495 —
2025 III kv 53 893 7 990 2 894 2
2025 II kv 8 086 1 814 1 471 2
2025 I kv 8 168 1 572 1 886 2
2024 IV kv 51 281 3 897 2 223 2
2024 III kv 56 489 5 845 1 482 2
2024 II kv 14 950 1 335 87 2
2024 I kv 7 057 1 220 858 1
2023 IV kv 22 821 — 806 1
2023 III kv 23 413 2 242 806 1
2023 II kv 40 063 3 462 502 1
2023 I kv 39 332 2 096 201 1
2022 IV kv 43 515 1 875 — —
2022 III kv 16 546 929 — —
2022 II kv 21 875 494 — —
2022 I kv 5 000 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 90 788 € · −32,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 88 960 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 545 € Tegevusala mediaan: 87 742 €20192020 Ettevõte: 19 315 € Tegevusala mediaan: 79 900 €20202021 Ettevõte: 55 467 € Tegevusala mediaan: 85 202 €20212022 Ettevõte: 98 657 € Tegevusala mediaan: 83 429 €20222023 Ettevõte: 117 258 € Tegevusala mediaan: 84 652 €20232024 Ettevõte: 133 537 € Tegevusala mediaan: 74 590 €20242025 Ettevõte: 90 788 € Tegevusala mediaan: 88 960 €20250501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 545 € Tegevusala mediaan: 87 742 €20192020 Ettevõte: 19 315 € Tegevusala mediaan: 79 900 €2021 Ettevõte: 55 467 € Tegevusala mediaan: 85 202 €20212022 Ettevõte: 98 657 € Tegevusala mediaan: 83 429 €2023 Ettevõte: 117 258 € Tegevusala mediaan: 84 652 €20232024 Ettevõte: 133 537 € Tegevusala mediaan: 74 590 €2025 Ettevõte: 90 788 € Tegevusala mediaan: 88 960 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -14 963 € · −1 059,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 500 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -14 868 € Tegevusala mediaan: 3 099 €20192020 Ettevõte: 4 417 € Tegevusala mediaan: 1 997 €20202021 Ettevõte: 7 333 € Tegevusala mediaan: 2 977 €20212022 Ettevõte: 15 178 € Tegevusala mediaan: 2 069 €20222023 Ettevõte: 35 252 € Tegevusala mediaan: 2 486 €20232024 Ettevõte: 1 560 € Tegevusala mediaan: 1 984 €20242025 Ettevõte: -14 963 € Tegevusala mediaan: 2 500 €2025-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -14 868 € Tegevusala mediaan: 3 099 €20192020 Ettevõte: 4 417 € Tegevusala mediaan: 1 997 €2021 Ettevõte: 7 333 € Tegevusala mediaan: 2 977 €20212022 Ettevõte: 15 178 € Tegevusala mediaan: 2 069 €2023 Ettevõte: 35 252 € Tegevusala mediaan: 2 486 €20232024 Ettevõte: 1 560 € Tegevusala mediaan: 1 984 €2025 Ettevõte: -14 963 € Tegevusala mediaan: 2 500 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -16,5 % · −17,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,0 % · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-1 000-800-600-400-20002002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -962,3 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20192020 Ettevõte: 22,9 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20202021 Ettevõte: 13,2 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20212022 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20222023 Ettevõte: 30,1 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20232024 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20242025 Ettevõte: -16,5 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025-1 000-800-600-400-20002002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -962,3 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20192020 Ettevõte: 22,9 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2021 Ettevõte: 13,2 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20212022 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2023 Ettevõte: 30,1 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20232024 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025 Ettevõte: -16,5 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 47 635 € · −30,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 10 113 €20192020 Ettevõte: 8 032 €20202021 Ettevõte: 15 768 €20212022 Ettevõte: 16 318 €20222023 Ettevõte: 61 439 €20232024 Ettevõte: 68 677 €20242025 Ettevõte: 47 635 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 10 113 €20192020 Ettevõte: 8 032 €2021 Ettevõte: 15 768 €20212022 Ettevõte: 16 318 €2023 Ettevõte: 61 439 €20232024 Ettevõte: 68 677 €2025 Ettevõte: 47 635 €2025
Omakapital, € 2025: 28 520 € · −34,4% võrreldes 2024
-40 000-20 000020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: -24 370 €20192020 Ettevõte: -15 839 €20202021 Ettevõte: -8 506 €20212022 Ettevõte: 6 672 €20222023 Ettevõte: 41 924 €20232024 Ettevõte: 43 483 €20242025 Ettevõte: 28 520 €2025-40 000-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: -24 370 €20192020 Ettevõte: -15 839 €2021 Ettevõte: -8 506 €20212022 Ettevõte: 6 672 €2023 Ettevõte: 41 924 €20232024 Ettevõte: 43 483 €2025 Ettevõte: 28 520 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 90 788 -14 963 24 149 47 635 28 520 2
2024 133 537 1 560 18 427 68 677 43 483 2
2023 117 258 35 252 10 008 61 439 41 924 1
2022 98 657 15 178 350 16 318 6 672 1
2021 55 467 7 333 0 15 768 -8 506 1
2020 19 315 4 417 0 8 032 -15 839 1
2019 1 545 -14 868 0 10 113 -24 370 0
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-16,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-52,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-31,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
59,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
40,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,69
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
45 394 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 006 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 09.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 14.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Tanel Pukk
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 20.11.2025

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 42991Mujal liigitamata rajatiste ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40031054 / 9
20.11.2025
Muutmiskanne Jõustunud
20.11.2025
PDF
Ä 40031054 / 8
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40031054 / 7
10.04.2023
Muutmiskanne Jõustunud
10.04.2023
PDF
Ä 40031054 / 6
09.09.2022
Muutmiskanne Jõustunud
09.09.2022
PDF
Ä 40031054 / M4
02.09.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.09.2022 Puudused kõrvaldatud
09.09.2022
PDF
Ä 40031054 / M3
04.11.2020
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 08.05.2021 Puudused kõrvaldatud
10.05.2021
PDF
Ä 40031054 / 5
16.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.02.2018
PDF
Ä 40031054 / 4
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 40031054 / 3
15.11.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
15.11.2016
PDF
Ä 40031054 / 2
07.08.2014
Muutmiskanne Jõustunud
07.08.2014
PDF
Ä 40031054 / M2
10.07.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.08.2014 Puudused kõrvaldatud
04.08.2014
PDF
Ä 40031054
01.02.2012
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2012
PDF
Ä 40031054 / M1
31.05.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.09.2011 Jõustunud
31.05.2011
PDF
Ä 10145984 / 5
02.09.2010
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2010
PDF
Ä 10145984 / 4
27.08.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Jõustunud
27.08.2010
PDF
Ä 10145984 / 3
27.08.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Jõustunud
27.08.2010
PDF
Ä 10145984 / 2
27.08.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Jõustunud
27.08.2010
PDF
Ä 10145984
22.07.2010
Esmakanne Jõustunud
22.07.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes