Rikona Pluss OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11967745 OÜ Tallinn Registreeritud 16.07.2010
Võrdle

Rikona Pluss OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11967745, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 150 667 € ja töötajaid 23.

Käive
150 667 €
↓ 29,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
81 630 €
↑ 132,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
62 193 €
↑ 214,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
23
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed · EMTAK 25

  • Käive · 2026 III kv 150 667 €
    tegevusala mediaan 54 051 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 358
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 704 €
    tegevusala mediaan 1 944 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 121
  • Müügitulu · 2025 1 mln €
    tegevusala mediaan 71 144 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 712
  • Puhasrentaablus · 2025 1,1 %
    tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 150 667 € · −29,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 54 051 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 144 881 € Tegevusala mediaan: 47 931 €IV·232024 I kv Ettevõte: 166 103 € Tegevusala mediaan: 39 673 €2024 II kv Ettevõte: 222 198 € Tegevusala mediaan: 43 108 €II·242024 III kv Ettevõte: 194 778 € Tegevusala mediaan: 46 432 €2024 IV kv Ettevõte: 199 497 € Tegevusala mediaan: 49 785 €IV·242025 I kv Ettevõte: 250 539 € Tegevusala mediaan: 42 425 €2025 II kv Ettevõte: 251 681 € Tegevusala mediaan: 50 007 €II·252025 III kv Ettevõte: 190 668 € Tegevusala mediaan: 48 528 €2025 IV kv Ettevõte: 225 227 € Tegevusala mediaan: 53 452 €IV·252026 I kv Ettevõte: 308 797 € Tegevusala mediaan: 45 198 €2026 II kv Ettevõte: 212 882 € Tegevusala mediaan: 54 700 €II·262026 III kv Ettevõte: 150 667 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 199 497 € Tegevusala mediaan: 49 785 €2025 I kv Ettevõte: 250 539 € Tegevusala mediaan: 42 425 €I·252025 II kv Ettevõte: 251 681 € Tegevusala mediaan: 50 007 €2025 III kv Ettevõte: 190 668 € Tegevusala mediaan: 48 528 €III·252025 IV kv Ettevõte: 225 227 € Tegevusala mediaan: 53 452 €2026 I kv Ettevõte: 308 797 € Tegevusala mediaan: 45 198 €I·262026 II kv Ettevõte: 212 882 € Tegevusala mediaan: 54 700 €2026 III kv Ettevõte: 150 667 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 704 € · +214,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 944 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 828 € Tegevusala mediaan: 1 751 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 523 € Tegevusala mediaan: 1 757 €2024 II kv Ettevõte: 1 370 € Tegevusala mediaan: 1 735 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 313 € Tegevusala mediaan: 1 864 €2024 IV kv Ettevõte: 1 888 € Tegevusala mediaan: 1 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 869 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 II kv Ettevõte: 3 246 € Tegevusala mediaan: 1 858 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 546 € Tegevusala mediaan: 1 902 €2025 IV kv Ettevõte: 3 562 € Tegevusala mediaan: 2 028 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 308 € Tegevusala mediaan: 1 906 €2026 II kv Ettevõte: 859 € Tegevusala mediaan: 1 845 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 704 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 1 888 € Tegevusala mediaan: 1 892 €2025 I kv Ettevõte: 1 869 € Tegevusala mediaan: 1 847 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 246 € Tegevusala mediaan: 1 858 €2025 III kv Ettevõte: 3 546 € Tegevusala mediaan: 1 902 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 562 € Tegevusala mediaan: 2 028 €2026 I kv Ettevõte: 3 308 € Tegevusala mediaan: 1 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 859 € Tegevusala mediaan: 1 845 €2026 III kv Ettevõte: 2 704 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 23 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 13IV·232024 I kv Ettevõte: 142024 II kv Ettevõte: 18II·242024 III kv Ettevõte: 202024 IV kv Ettevõte: 22IV·242025 I kv Ettevõte: 232025 II kv Ettevõte: 21II·252025 III kv Ettevõte: 202025 IV kv Ettevõte: 19IV·252026 I kv Ettevõte: 192026 II kv Ettevõte: 23II·262026 III kv Ettevõte: 23III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 222025 I kv Ettevõte: 23I·252025 II kv Ettevõte: 212025 III kv Ettevõte: 20III·252025 IV kv Ettevõte: 192026 I kv Ettevõte: 19I·262026 II kv Ettevõte: 232026 III kv Ettevõte: 23III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 81 630 € · +132,2% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 19 498 €IV·232024 I kv Ettevõte: 63 466 €2024 II kv Ettevõte: 55 113 €II·242024 III kv Ettevõte: 35 171 €2024 IV kv Ettevõte: 59 565 €IV·242025 I kv Ettevõte: 63 481 €2025 II kv Ettevõte: 101 143 €II·252025 III kv Ettevõte: 103 992 €2025 IV kv Ettevõte: 103 215 €IV·252026 I kv Ettevõte: 102 118 €2026 II kv Ettevõte: 35 160 €II·262026 III kv Ettevõte: 81 630 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 59 565 €2025 I kv Ettevõte: 63 481 €I·252025 II kv Ettevõte: 101 143 €2025 III kv Ettevõte: 103 992 €III·252025 IV kv Ettevõte: 103 215 €2026 I kv Ettevõte: 102 118 €I·262026 II kv Ettevõte: 35 160 €2026 III kv Ettevõte: 81 630 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 150 667 81 630 62 193 23
2026 II kv 212 882 35 160 19 747 23
2026 I kv 308 797 102 118 62 849 19
2025 IV kv 225 227 103 215 67 681 19
2025 III kv 190 668 103 992 70 913 20
2025 II kv 251 681 101 143 68 175 21
2025 I kv 250 539 63 481 42 990 23
2024 IV kv 199 497 59 565 41 538 22
2024 III kv 194 778 35 171 26 260 20
2024 II kv 222 198 55 113 24 662 18
2024 I kv 166 103 63 466 49 318 14
2023 IV kv 144 881 19 498 10 759 13
2023 III kv 176 518 31 914 16 943 10
2023 II kv 242 818 56 375 17 955 7
2023 I kv 459 841 19 383 14 844 7
2022 IV kv 319 604 42 792 9 465 7
2022 III kv 267 202 25 180 10 396 6
2022 II kv 380 619 22 165 11 167 6
2022 I kv 176 093 11 414 8 899 7
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
901 €
Käive töötaja kohta kvartalis
6 551 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 032 011 € · +30,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 71 144 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 380 540 € Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 191 008 € Tegevusala mediaan: 80 652 €20202021 Ettevõte: 451 468 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 993 361 € Tegevusala mediaan: 84 505 €20222023 Ettevõte: 807 939 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 792 665 € Tegevusala mediaan: 75 081 €20242025 Ettevõte: 1 032 011 € Tegevusala mediaan: 71 144 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 380 540 € Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 191 008 € Tegevusala mediaan: 80 652 €2021 Ettevõte: 451 468 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 993 361 € Tegevusala mediaan: 84 505 €2023 Ettevõte: 807 939 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 792 665 € Tegevusala mediaan: 75 081 €2025 Ettevõte: 1 032 011 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 11 693 € · +182,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 904 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
-100 000-75 000-50 000-25 000025 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -3 671 € Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: 301 € Tegevusala mediaan: 1 618 €20202021 Ettevõte: -85 776 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: -1 887 € Tegevusala mediaan: 3 066 €20222023 Ettevõte: 25 641 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: -14 228 € Tegevusala mediaan: 714 €20242025 Ettevõte: 11 693 € Tegevusala mediaan: 904 €2025-100 000-75 000-50 000-25 000025 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -3 671 € Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: 301 € Tegevusala mediaan: 1 618 €2021 Ettevõte: -85 776 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: -1 887 € Tegevusala mediaan: 3 066 €2023 Ettevõte: 25 641 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: -14 228 € Tegevusala mediaan: 714 €2025 Ettevõte: 11 693 € Tegevusala mediaan: 904 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,1 % · +2,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
-20-15-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20202021 Ettevõte: -19,0 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: -0,2 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20222023 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: -1,8 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025-20-15-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 3,7 %2021 Ettevõte: -19,0 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: -0,2 % Tegevusala mediaan: 5,1 %2023 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: -1,8 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 405 035 € · −3,6% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 362 867 €20192020 Ettevõte: 354 479 €20202021 Ettevõte: 309 538 €20212022 Ettevõte: 353 449 €20222023 Ettevõte: 338 060 €20232024 Ettevõte: 420 322 €20242025 Ettevõte: 405 035 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 362 867 €20192020 Ettevõte: 354 479 €2021 Ettevõte: 309 538 €20212022 Ettevõte: 353 449 €2023 Ettevõte: 338 060 €20232024 Ettevõte: 420 322 €2025 Ettevõte: 405 035 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 118 604 € · +10,9% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 242 860 €20192020 Ettevõte: 203 161 €20202021 Ettevõte: 117 385 €20212022 Ettevõte: 115 498 €20222023 Ettevõte: 141 139 €20232024 Ettevõte: 106 911 €20242025 Ettevõte: 118 604 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 242 860 €20192020 Ettevõte: 203 161 €2021 Ettevõte: 117 385 €20212022 Ettevõte: 115 498 €2023 Ettevõte: 141 139 €20232024 Ettevõte: 106 911 €2025 Ettevõte: 118 604 €2025
Töötajad 2025: 21 · +16,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 3202505101520252018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 032 011 11 693 603 855 405 035 118 604 21
2024 792 665 -14 228 456 287 420 322 106 911 18
2023 807 939 25 641 211 135 338 060 141 139 10
2022 993 361 -1 887 115 457 353 449 115 498 7
2021 451 468 -85 776 112 300 309 538 117 385 8
2020 191 008 301 79 632 354 479 203 161 9
2019 380 540 -3 671 123 911 362 867 242 860 9
2018 — — — — — 6
2017 — — — — — 7
2016 — — — — — 8
2015 — — — — — 8
2014 — — — — — 12
2013 — — — — — 10
2012 — — — — — 11
2011 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
9,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
29,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
70,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
49 143 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 396 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 20.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 05.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 25119Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine Põhitegevus
  • 25511Metallpindade katmine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10145814 / 11
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10145814 / 10
04.03.2021
Muutmiskanne Jõustunud
04.03.2021
PDF
Ä 10145814 / M4
02.03.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 12.03.2021 Puudused kõrvaldatud
04.03.2021
PDF
Ä 10145814 / 9
06.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2020
PDF
Ä 10145814 / 8
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10145814 / 7
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
Ä 10145814 / 6
24.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
24.08.2016
PDF
Ä 10145814 / 5
01.11.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
01.11.2013
PDF
Ä 10145814 / 4
17.09.2012
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata 18.10.2012 Jõustunud
03.10.2012
PDF
Ä 10145814 / M3
08.07.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.09.2012 Jõustunud
08.07.2012
PDF
Ä 10145814 / 3
04.06.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
04.06.2012
PDF
Ä 10145814 / 2
03.08.2010
Muutmiskanne Jõustunud
03.08.2010
PDF
Ä 10145814 / M2
30.07.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.08.2010 Jõustunud
30.07.2010
PDF
Ä 10145814 / M1
16.07.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 13.09.2010 Jõustunud
16.07.2010
PDF
Ä 10145814
16.07.2010
Esmakanne Jõustunud
16.07.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes