OÜ Vesivärava 46 Arendus

Registrisse kantud Registrikood 11952324 OÜ Tallinn Registreeritud 08.06.2010
Võrdle

OÜ Vesivärava 46 Arendus (OÜ), Tallinn, registrikood 11952324, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu majutus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 18 382 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
409 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Müügitulu · 2025 18 382 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 -22,9 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

2026 I kv – 2026 I kv
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 409 €
01002003004005002026 I kv Ettevõte: 409 €I·2601002003004005002026 I kv Ettevõte: 409 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 409 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 18 382 € · +22,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 12 077 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 13 023 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 15 882 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 14 212 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 15 574 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 15 032 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 18 382 € Tegevusala mediaan: 12 949 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 12 077 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 13 023 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 15 882 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 14 212 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 15 574 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 15 032 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 18 382 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -4 217 € · −580,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-5 000-2 50002 5005 0007 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2 000 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 6 400 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 6 820 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 3 981 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: 4 156 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: -4 217 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-5 000-2 50002 5005 0007 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -2 000 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 6 400 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 6 820 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 3 981 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: 4 156 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: -4 217 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -22,9 % · −28,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-40-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -16,6 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 49,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 42,9 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 28,0 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: 26,7 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: -22,9 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -16,6 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 49,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 42,9 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 28,0 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: 26,7 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: -22,9 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 27 426 € · −16,2% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 12 405 €20192020 Ettevõte: 18 804 €20202021 Ettevõte: 22 732 €20212022 Ettevõte: 27 405 €20222023 Ettevõte: 30 430 €20232024 Ettevõte: 32 743 €20242025 Ettevõte: 27 426 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 12 405 €20192020 Ettevõte: 18 804 €2021 Ettevõte: 22 732 €20212022 Ettevõte: 27 405 €2023 Ettevõte: 30 430 €20232024 Ettevõte: 32 743 €2025 Ettevõte: 27 426 €2025
Omakapital, € 2025: 21 889 € · −18,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 970 €20192020 Ettevõte: 11 073 €20202021 Ettevõte: 17 892 €20212022 Ettevõte: 21 877 €20222023 Ettevõte: 25 993 €20232024 Ettevõte: 26 870 €20242025 Ettevõte: 21 889 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 970 €20192020 Ettevõte: 11 073 €2021 Ettevõte: 17 892 €20212022 Ettevõte: 21 877 €2023 Ettevõte: 25 993 €20232024 Ettevõte: 26 870 €2025 Ettevõte: 21 889 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 18 382 -4 217 0 27 426 21 889 0
2024 15 032 877 0 32 743 26 870 0
2023 15 574 4 156 0 30 430 25 993 0
2022 14 212 3 981 0 27 405 21 877 0
2021 15 882 6 820 0 22 732 17 892 0
2020 13 023 6 400 0 18 804 11 073 0
2019 12 077 -2 000 0 12 405 4 970 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-22,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-19,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-15,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
79,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
20,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
8,58
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 17.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55901Muu majutus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10144710 / 8
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10144710 / 7
06.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2020
PDF
Ä 10144710 / 6
31.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
31.05.2018
PDF
Ä 10144710 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10144710 / 4
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
Ä 10144710 / 3
08.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
08.09.2016
PDF
Ä 10144710 / 2
17.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2012
PDF
Ä 10144710
08.06.2010
Esmakanne Jõustunud
08.06.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes