ASF Sportswear OÜ
ASF Sportswear OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11933947, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 127 251 € ja töötajaid 21.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 127 251 €parem kui 85% ettevõteteltegevusala mediaan 14 653 € · ettevõtteid tegevusalal: 290
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 680 €parem kui 79% ettevõteteltegevusala mediaan 1 059 € · ettevõtteid tegevusalal: 312
- Müügitulu · 2025 773 272 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 6 431 € · ettevõtteid tegevusalal: 830
- Puhasrentaablus · 2025 -3,1 %parem kui 28% ettevõteteltegevusala mediaan 2,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 577
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 127 251 | 32 855 | 35 284 | 21 |
| 2026 II kv | 191 646 | 20 069 | 22 072 | 23 |
| 2026 I kv | 217 312 | 53 244 | 55 511 | 25 |
| 2025 IV kv | 265 950 | 39 744 | 42 211 | 24 |
| 2025 III kv | 168 002 | 40 785 | 42 832 | 26 |
| 2025 II kv | 228 627 | 36 015 | 39 464 | 25 |
| 2025 I kv | 222 760 | 49 287 | 51 559 | 27 |
| 2024 IV kv | 276 059 | 37 588 | 40 919 | 26 |
| 2024 III kv | 156 065 | 39 065 | 40 915 | 24 |
| 2024 II kv | 205 471 | 44 230 | 46 547 | 26 |
| 2024 I kv | 213 626 | 45 644 | 47 990 | 26 |
| 2023 IV kv | 274 898 | 35 802 | 38 756 | 26 |
| 2023 III kv | 159 374 | 40 675 | 42 741 | 26 |
| 2023 II kv | 248 880 | 50 445 | 53 366 | 28 |
| 2023 I kv | 415 192 | 43 575 | 46 359 | 28 |
| 2022 IV kv | 388 096 | 40 057 | 41 801 | 29 |
| 2022 III kv | 160 289 | 32 622 | 35 081 | 27 |
| 2022 II kv | 200 891 | 36 312 | 37 359 | 27 |
| 2022 I kv | 183 008 | 27 727 | 29 593 | 26 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 773 272 | -23 834 | 505 709 | 230 991 | -32 304 | 25 |
| 2024 | 744 871 | -16 123 | 487 182 | 193 144 | -8 470 | 25 |
| 2023 | 850 654 | 1 623 | 496 996 | 216 036 | 7 653 | 25 |
| 2022 | 868 193 | 8 112 | 418 407 | 264 277 | 6 030 | 26 |
| 2021 | 558 306 | -21 446 | 344 941 | 227 637 | -2 082 | 26 |
| 2020 | 620 321 | -15 366 | 361 197 | 175 410 | 19 364 | 26 |
| 2019 | 793 314 | 16 152 | 428 969 | 164 980 | 34 730 | 26 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 26 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 27 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 27 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 27 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 16.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 01.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 28.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 10.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 25.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Kommertspandid
| Nr | Pandisumma | Pandipidaja | Periood |
|---|---|---|---|
| 1 | 185 000 € | Solemis Invest OÜ | 07.11.2013 – kehtib |
Juhatus
- Sven MaibaumJuhatuse liige · alates 01.09.2010
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Sven MaibaumFüüsiline isik · 2 556 €
Tegelikud kasusaajad
- Edith Veveris-MaibaumMuul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
- Sven Maibaumotsene osalus · alates 10.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Tegevusalad (EMTAK)
- 14299Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10143370 / 13 21.05.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.05.2026 |
||
| Ä 10143370 / M5 29.04.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 20.05.2026 | Puudused kõrvaldatud 21.05.2026 |
|
| Ä 10143370 / 12 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 10143370 / 11 15.03.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.03.2019 |
||
| Ä 10143370 / M4 18.02.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 20.03.2019 | Puudused kõrvaldatud 15.03.2019 |
|
| Ä 10143370 / 10 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10143370 / 9 01.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.12.2017 |
||
| Ä 10143370 / 8 15.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.09.2016 |
||
| Ä 10143370 / M3 02.03.2015 |
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes | Jõustunud 02.03.2015 |
||
| Ä 10143370 / M2 13.08.2014 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 09.02.2015 | Puudused kõrvaldatud 01.04.2015 |
|
| K 10143370 / 7 07.11.2013 |
Kommertspandi avamiskanne | Jõustunud 07.11.2013 |
||
| K 10143370 / M1 04.11.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.12.2013 | Puudused kõrvaldatud 07.11.2013 |
|
| Ä 10143370 / 6 17.09.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.09.2013 |
||
| Ä 10143370 / 5 01.09.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2010 |
||
| Ä 10143370 / 4 06.08.2010 |
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus | Jõustunud 06.08.2010 |
||
| Ä 10143370 / 3 06.08.2010 |
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne | Jõustunud 06.08.2010 |
||
| Ä 10143370 / 2 06.08.2010 |
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne | Jõustunud 06.08.2010 |
||
| Ä 10143370 29.04.2010 |
Esmakanne | Jõustunud 29.04.2010 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes