OÜ Krimmer Ehitus

Registrisse kantud Registrikood 11919060 OÜ Pärnu linn Registreeritud 01.04.2010
Võrdle

OÜ Krimmer Ehitus (OÜ), Pärnu linn, registrikood 11919060, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 15 050 € ja töötajaid 2.

Käive
15 050 €
↑ 652,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 769 €
Tööjõumaksud
359 €
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 15 050 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 180 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 39 342 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 -13,8 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 15 050 € · +652,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 8 254 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 999 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 19 535 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 758 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 36 105 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 150 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 7 751 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 771 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 21 820 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 995 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 2 000 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 15 050 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 36 105 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 150 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 751 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 9 771 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 21 820 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 995 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 000 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 15 050 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 180 € · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 370 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 739 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 180 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 370 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 739 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 180 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 769 €
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 302 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 3 586 €II·242024 III kv Ettevõte: 707 €2024 IV kv Ettevõte: 5 956 €IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 1 514 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 088 €2025 IV kv Ettevõte: 5 176 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 3 769 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 5 956 €2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 1 514 €2025 III kv Ettevõte: 2 088 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 176 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 3 769 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 15 050 3 769 359 2
2026 II kv 2 000 — — 2
2026 I kv 995 — — 2
2025 IV kv 21 820 5 176 1 478 2
2025 III kv 9 771 2 088 2 217 2
2025 II kv 7 751 1 514 739 2
2025 I kv 150 — — —
2024 IV kv 36 105 5 956 — —
2024 III kv 4 758 707 — —
2024 II kv 19 535 3 586 321 —
2024 I kv 999 — — —
2023 IV kv 8 254 302 — —
2023 III kv 30 981 4 709 — —
2023 II kv 25 478 3 512 — —
2023 I kv — 548 542 —
2022 IV kv 31 308 2 870 828 —
2022 III kv 36 689 4 770 542 1
2022 II kv 25 680 2 441 1 084 —
2022 I kv 200 436 436 —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
60 €
Käive töötaja kohta kvartalis
7 525 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 39 342 € · −35,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 50 015 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 61 995 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 51 057 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 93 677 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 64 713 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 60 548 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 39 342 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 50 015 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 61 995 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 51 057 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 93 677 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 64 713 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 60 548 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 39 342 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -5 422 € · −119,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -14 261 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 16 386 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: -16 747 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 34 644 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 16 512 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 27 532 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: -5 422 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -14 261 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 16 386 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: -16 747 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 34 644 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 16 512 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 27 532 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: -5 422 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -13,8 % · −59,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-40-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -28,5 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 26,4 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: -32,8 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 37,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 25,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 45,5 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: -13,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -28,5 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 26,4 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: -32,8 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 37,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 25,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 45,5 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: -13,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 179 841 € · −2,5% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 105 107 €20192020 Ettevõte: 124 779 €20202021 Ettevõte: 105 446 €20212022 Ettevõte: 167 069 €20222023 Ettevõte: 157 634 €20232024 Ettevõte: 184 393 €20242025 Ettevõte: 179 841 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 105 107 €20192020 Ettevõte: 124 779 €2021 Ettevõte: 105 446 €20212022 Ettevõte: 167 069 €2023 Ettevõte: 157 634 €20232024 Ettevõte: 184 393 €2025 Ettevõte: 179 841 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 178 011 € · −3,0% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 105 107 €20192020 Ettevõte: 121 493 €20202021 Ettevõte: 104 746 €20212022 Ettevõte: 139 390 €20222023 Ettevõte: 155 901 €20232024 Ettevõte: 183 433 €20242025 Ettevõte: 178 011 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 105 107 €20192020 Ettevõte: 121 493 €2021 Ettevõte: 104 746 €20212022 Ettevõte: 139 390 €2023 Ettevõte: 155 901 €20232024 Ettevõte: 183 433 €2025 Ettevõte: 178 011 €2025
Töötajad 2025: 2 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 39 342 -5 422 14 450 179 841 178 011 2
2024 60 548 27 532 1 097 184 393 183 433 0
2023 64 713 16 512 0 157 634 155 901 0
2022 93 677 34 644 10 247 167 069 139 390 2
2021 51 057 -16 747 11 201 105 446 104 746 2
2020 61 995 16 386 8 761 124 779 121 493 2
2019 50 015 -14 261 5 067 105 107 105 107 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-13,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-3,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-3,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
1,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
98,27
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
19 671 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
602 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 05.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 04.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 07.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 08.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 04.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Hannes Sirg
    otsene osalus · alates 24.11.2020
  • Tõnu Kiviselg
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 24.11.2020

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40029467 / 10
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40029467 / 9
14.09.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
14.09.2022
PDF
Ä 40029467 / 8
13.05.2019
Muutmiskanne Jõustunud
13.05.2019
PDF
Ä 40029467 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 40029467 / 6
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 40029467 / 5
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
Ä 40029467 / 4
24.03.2014
Muutmiskanne Jõustunud
24.03.2014
PDF
Ä 40029467 / 3
22.01.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
22.01.2014
PDF
Ä 40029467 / 2
28.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
28.11.2011
PDF
Ä 40029467
01.04.2010
Esmakanne Jõustunud
01.04.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes