OÜ Tristafan Haldus

Registrisse kantud Registrikood 11903225 OÜ Tallinn Registreeritud 04.03.2010
Võrdle

OÜ Tristafan Haldus (OÜ), Tallinn, registrikood 11903225, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 25 649 € ja töötajaid 2.

Käive
25 649 €
↑ 73,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
8 358 €
↓ 6,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
6 098 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Käive · 2026 III kv 25 649 €
    tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 049 €
    tegevusala mediaan 1 649 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 64 778 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 951,7 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 25 649 € · +73,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 13 120 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 29 371 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 24 045 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 16 507 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 15 998 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 55 427 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 11 005 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 11 095 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 8 365 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 35 809 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 14 746 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 25 649 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 15 998 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 55 427 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 005 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 11 095 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 365 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 35 809 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 746 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 25 649 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 049 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 649 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 532 € Tegevusala mediaan: 1 639 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 610 € Tegevusala mediaan: 1 650 €2024 II kv Ettevõte: 2 647 € Tegevusala mediaan: 1 721 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 643 € Tegevusala mediaan: 1 700 €2024 IV kv Ettevõte: 2 330 € Tegevusala mediaan: 1 679 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 747 € Tegevusala mediaan: 1 739 €2025 II kv Ettevõte: 2 842 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 842 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 IV kv Ettevõte: 2 845 € Tegevusala mediaan: 1 758 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 928 € Tegevusala mediaan: 1 641 €2026 II kv Ettevõte: 3 049 € Tegevusala mediaan: 1 597 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 049 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 330 € Tegevusala mediaan: 1 679 €2025 I kv Ettevõte: 2 747 € Tegevusala mediaan: 1 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 842 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 2 842 € Tegevusala mediaan: 1 758 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 845 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 I kv Ettevõte: 2 928 € Tegevusala mediaan: 1 641 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 049 € Tegevusala mediaan: 1 597 €2026 III kv Ettevõte: 3 049 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 8 358 € · −6,6% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 6 064 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 110 €2024 II kv Ettevõte: 11 536 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 741 €2024 IV kv Ettevõte: 6 164 €IV·242025 I kv Ettevõte: 17 852 €2025 II kv Ettevõte: 7 516 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 073 €2025 IV kv Ettevõte: 7 866 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 572 €2026 II kv Ettevõte: 8 949 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 358 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 6 164 €2025 I kv Ettevõte: 17 852 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 516 €2025 III kv Ettevõte: 6 073 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 866 €2026 I kv Ettevõte: 12 572 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 949 €2026 III kv Ettevõte: 8 358 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 25 649 8 358 6 098 2
2026 II kv 14 746 8 949 6 098 2
2026 I kv 35 809 12 572 5 855 2
2025 IV kv 8 365 7 866 5 690 2
2025 III kv 11 095 6 073 5 684 2
2025 II kv 11 005 7 516 5 684 2
2025 I kv 55 427 17 852 5 494 2
2024 IV kv 15 998 6 164 4 659 2
2024 III kv 16 507 5 741 5 285 2
2024 II kv 24 045 11 536 5 294 2
2024 I kv 29 371 8 110 5 220 2
2023 IV kv 13 120 6 064 5 063 2
2023 III kv 10 655 5 545 5 063 2
2023 II kv 107 779 — 4 952 2
2023 I kv 30 945 8 608 4 709 2
2022 IV kv 38 426 8 762 4 502 2
2022 III kv 17 410 7 059 4 663 2
2022 II kv 7 140 5 178 4 663 2
2022 I kv 26 461 8 679 4 558 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 016 €
Käive töötaja kohta kvartalis
12 825 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 64 778 € · −40,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 65 043 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 68 143 € Tegevusala mediaan: 8 779 €20202021 Ettevõte: 127 836 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 84 912 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 154 595 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 108 736 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 64 778 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 65 043 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 68 143 € Tegevusala mediaan: 8 779 €2021 Ettevõte: 127 836 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 84 912 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 154 595 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 108 736 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 64 778 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 616 465 € · +298,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-20002004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -4 743 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 109 493 € Tegevusala mediaan: 760 €20202021 Ettevõte: 160 491 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 53 683 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: 205 081 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 154 741 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: 616 465 € Tegevusala mediaan: 284 €2025-20002004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -4 743 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 109 493 € Tegevusala mediaan: 760 €2021 Ettevõte: 160 491 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 53 683 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: 205 081 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 154 741 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: 616 465 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 951,7 % · +809,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-20002004006008001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -7,3 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 160,7 % Tegevusala mediaan: 32,1 %20202021 Ettevõte: 125,5 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 63,2 % Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: 132,7 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 142,3 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: 951,7 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025-20002004006008001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -7,3 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 160,7 % Tegevusala mediaan: 32,1 %2021 Ettevõte: 125,5 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 63,2 % Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: 132,7 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 142,3 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: 951,7 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 4 483 984 € · +67,5% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 471 780 €20192020 Ettevõte: 1 893 218 €20202021 Ettevõte: 2 052 870 €20212022 Ettevõte: 2 222 406 €20222023 Ettevõte: 2 521 113 €20232024 Ettevõte: 2 676 729 €20242025 Ettevõte: 4 483 984 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 471 780 €20192020 Ettevõte: 1 893 218 €2021 Ettevõte: 2 052 870 €20212022 Ettevõte: 2 222 406 €2023 Ettevõte: 2 521 113 €20232024 Ettevõte: 2 676 729 €2025 Ettevõte: 4 483 984 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 064 688 € · +42,6% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 764 734 €20192020 Ettevõte: 874 227 €20202021 Ettevõte: 1 034 718 €20212022 Ettevõte: 1 088 401 €20222023 Ettevõte: 1 293 482 €20232024 Ettevõte: 1 448 223 €20242025 Ettevõte: 2 064 688 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 764 734 €20192020 Ettevõte: 874 227 €2021 Ettevõte: 1 034 718 €20212022 Ettevõte: 1 088 401 €2023 Ettevõte: 1 293 482 €20232024 Ettevõte: 1 448 223 €2025 Ettevõte: 2 064 688 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 64 778 616 465 46 180 4 483 984 2 064 688 1
2024 108 736 154 741 42 693 2 676 729 1 448 223 1
2023 154 595 205 081 40 247 2 521 113 1 293 482 1
2022 84 912 53 683 35 700 2 222 406 1 088 401 1
2021 127 836 160 491 36 677 2 052 870 1 034 718 1
2020 68 143 109 493 37 063 1 893 218 874 227 1
2019 65 043 -4 743 29 785 1 471 780 764 734 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
906,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
29,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
13,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
46,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
54,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,11
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
68 038 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 848 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 12.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40027608 / 10
25.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
25.06.2024
PDF
Ä 40027608 / 9
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40027608 / 8
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 40027608 / 7
01.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2017
PDF
Ä 40027608 / 6
15.03.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
15.03.2017
PDF
Ä 40027608 / 5
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 40027608 / 4
10.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
10.08.2016
PDF
Ä 40027608 / M3
11.08.2015
Lõivu tagastamise määrus (NAP) Jõustunud
11.08.2015
PDF
Ä 40027608 / 3
12.09.2011
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2011
PDF
Ä 40027608 / M2
05.09.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.10.2011 Jõustunud
05.09.2011
PDF
Ä 40027608 / 2
03.06.2010
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Jõustunud
03.06.2010
PDF
Ä 40027608 / M1
28.05.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.06.2010 Jõustunud
28.05.2010
PDF
Ä 40027608
04.03.2010
Esmakanne Jõustunud
04.03.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes