Perearst Ülle Lomp OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11887348 OÜ Tartu linn Registreeritud 19.01.2010
Võrdle

Perearst Ülle Lomp OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 11887348, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Üldarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 231 816 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
10 410 €
↑ 24,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
8 728 €
↑ 7,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 364 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 231 816 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 18,5 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 364 € · +7,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 7 552 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 9 124 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 8 548 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 9 470 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 9 325 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 663 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 9 072 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 965 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 8 932 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 10 846 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 4 053 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 364 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 9 325 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 8 663 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 072 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 8 965 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 932 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 10 846 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 053 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 4 364 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 10 410 € · +24,3% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 10 162 €IV·232024 I kv Ettevõte: 10 092 €2024 II kv Ettevõte: 8 643 €II·242024 III kv Ettevõte: 9 552 €2024 IV kv Ettevõte: 10 290 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 773 €2025 II kv Ettevõte: 9 337 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 788 €2025 IV kv Ettevõte: 9 199 €IV·252026 I kv Ettevõte: 10 934 €2026 II kv Ettevõte: 8 377 €II·262026 III kv Ettevõte: 10 410 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 10 290 €2025 I kv Ettevõte: 8 773 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 337 €2025 III kv Ettevõte: 10 788 €III·252025 IV kv Ettevõte: 9 199 €2026 I kv Ettevõte: 10 934 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 377 €2026 III kv Ettevõte: 10 410 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 10 410 8 728 2
2026 II kv — 8 377 8 105 2
2026 I kv — 10 934 10 846 1
2025 IV kv — 9 199 8 932 1
2025 III kv — 10 788 8 965 1
2025 II kv — 9 337 9 072 1
2025 I kv — 8 773 8 663 1
2024 IV kv — 10 290 9 325 1
2024 III kv — 9 552 9 470 1
2024 II kv — 8 643 8 548 1
2024 I kv — 10 092 9 124 1
2023 IV kv — 10 162 7 552 1
2023 III kv — 7 755 7 543 1
2023 II kv — 10 423 6 146 1
2023 I kv — 11 136 5 969 1
2022 IV kv — 10 040 7 183 1
2022 III kv — 6 402 5 815 1
2022 II kv — 7 544 6 081 1
2022 I kv — 6 032 5 619 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 455 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 231 816 € · −1,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 128 128 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 146 984 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 165 764 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 197 801 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 211 942 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 235 936 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 231 816 € Tegevusala mediaan: 20 811 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 128 128 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 146 984 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 165 764 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 197 801 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 211 942 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 235 936 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 231 816 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 42 898 € · +14,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21 473 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 35 134 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 54 299 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 77 446 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 46 445 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 37 631 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 42 898 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 21 473 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 35 134 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 54 299 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 77 446 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 46 445 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 37 631 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 42 898 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 18,5 % · +2,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
0102030402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16,8 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 23,9 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 32,8 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 39,2 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 21,9 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 18,5 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20250102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16,8 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 23,9 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 32,8 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 39,2 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 21,9 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 18,5 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 243 230 € · +29,9% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 104 529 €20192020 Ettevõte: 66 779 €20202021 Ettevõte: 106 510 €20212022 Ettevõte: 152 152 €20222023 Ettevõte: 149 550 €20232024 Ettevõte: 187 195 €20242025 Ettevõte: 243 230 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 104 529 €20192020 Ettevõte: 66 779 €2021 Ettevõte: 106 510 €20212022 Ettevõte: 152 152 €2023 Ettevõte: 149 550 €20232024 Ettevõte: 187 195 €2025 Ettevõte: 243 230 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 84 238 € · −7,8% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 84 874 €20192020 Ettevõte: 55 519 €20202021 Ettevõte: 79 818 €20212022 Ettevõte: 107 264 €20222023 Ettevõte: 103 709 €20232024 Ettevõte: 91 340 €20242025 Ettevõte: 84 238 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 84 874 €20192020 Ettevõte: 55 519 €2021 Ettevõte: 79 818 €20212022 Ettevõte: 107 264 €2023 Ettevõte: 103 709 €20232024 Ettevõte: 91 340 €2025 Ettevõte: 84 238 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 231 816 42 898 81 820 243 230 84 238 2
2024 235 936 37 631 89 786 187 195 91 340 2
2023 211 942 46 445 67 669 149 550 103 709 2
2022 197 801 77 446 53 586 152 152 107 264 2
2021 165 764 54 299 56 053 106 510 79 818 2
2020 146 984 35 134 51 542 66 779 55 519 2
2019 128 128 21 473 50 731 104 529 84 874 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
18,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
50,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
17,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
34,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
65,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,41
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
115 908 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 409 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 11.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 20.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 12.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 07.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 02.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Ülle Lomp
    Asutaja · 40 000 € · 30.12.2009

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86211Üldarstiabi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20051348 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20051348 / 5
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20051348 / 4
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 20051348 / 3
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 20051348 / 2
07.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2011
PDF
Ä 51348
19.01.2010
Esmakanne Jõustunud
19.01.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes