Tõnumurru talu

Registrisse kantud Registrikood 11848124 FIE Võlli küla Registreeritud 31.12.2009
Võrdle

Tõnumurru talu (FIE), Võlli küla, registrikood 11848124, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Piimakarjakasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 4 255 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 11 232 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 9 282 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 4 255 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 11 232 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 282 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 1 893 € · −7,6% võrreldes 2026 I kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 2 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 049 €2026 II kv Ettevõte: 1 893 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 2 €2026 I kv Ettevõte: 2 049 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 893 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv 9 282 1 893 — —
2026 I kv — 2 049 — —
2025 IV kv 11 232 2 — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv 4 255 — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv 1 999 — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv 1 713 — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv 7 357 1 518 181 —
2022 I kv — — 181 1

Juhatus

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01411Piimakarjakasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30041280 / 3
14.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2018
PDF
Ä 30041280 / 2
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 41280
31.12.2009
Esmakanne Jõustunud
31.12.2009
PDF
Ä 41280 / M1
10.12.2009
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
18.12.2009
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes