Organic Food OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11829374 OÜ Elva linn Registreeritud 22.12.2009
Võrdle

Organic Food OÜ (OÜ), Elva linn, registrikood 11829374, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 76 396 € ja töötajaid 3.

Käive
76 396 €
↑ 2 527,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
4 573 €
↓ 25,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 76 396 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 524 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 237 722 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 43,4 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 76 396 € · +2 527,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 9 788 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 4 050 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 40 590 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 116 324 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 23 216 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 101 730 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 141 342 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 2 908 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 76 396 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 116 324 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 23 216 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 101 730 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 141 342 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 908 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 76 396 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 524 € · −50,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 386 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 582 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 1 255 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 942 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 2 609 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 973 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 829 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 628 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 2 099 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 740 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 3 085 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 524 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 609 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 1 973 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 829 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 1 628 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 099 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 740 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 085 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 1 524 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +50,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 3III·26012342024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 12 675 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 12 675 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 76 396 — 4 573 3
2026 II kv 2 908 — 6 170 2
2026 I kv — — 2 961 4
2025 IV kv 141 342 12 675 6 296 3
2025 III kv 101 730 — 4 885 3
2025 II kv 23 216 — 2 488 3
2025 I kv — — 5 919 3
2024 IV kv 116 324 — 7 828 3
2024 III kv 40 590 — 11 826 3
2024 II kv 4 050 — 5 019 4
2024 I kv 9 788 — 6 326 4
2023 IV kv — — 9 545 4
2023 III kv 165 823 26 592 6 755 4
2023 II kv — 1 735 5 371 4
2023 I kv 60 741 — 5 312 4
2022 IV kv 174 072 29 794 10 802 3
2022 III kv 34 000 — 7 007 5
2022 II kv 9 706 — 3 956 4
2022 I kv — — 3 536 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
508 €
Käive töötaja kohta kvartalis
25 465 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 237 722 € · +110,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 366 649 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 200 823 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 114 599 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 278 519 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 175 611 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 112 915 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 237 722 € Tegevusala mediaan: 10 955 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 366 649 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 200 823 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 114 599 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 278 519 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 175 611 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 112 915 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 237 722 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 103 189 € · +1 266,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
-2502550751001252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 42 683 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 13 431 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -2 427 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 41 304 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: -13 466 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 7 549 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 103 189 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-2502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 42 683 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 13 431 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -2 427 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 41 304 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: -13 466 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 7 549 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 103 189 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 43,4 % · +36,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: -2,1 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: -7,7 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 43,4 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: -2,1 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: -7,7 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 43,4 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 295 790 € · +25,8% võrreldes 2024
05001 0001 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 586 987 €20192020 Ettevõte: 660 292 €20202021 Ettevõte: 680 240 €20212022 Ettevõte: 649 562 €20222023 Ettevõte: 709 059 €20232024 Ettevõte: 1 030 388 €20242025 Ettevõte: 1 295 790 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 586 987 €20192020 Ettevõte: 660 292 €2021 Ettevõte: 680 240 €20212022 Ettevõte: 649 562 €2023 Ettevõte: 709 059 €20232024 Ettevõte: 1 030 388 €2025 Ettevõte: 1 295 790 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 589 400 € · +17,6% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 202 777 €20192020 Ettevõte: 216 208 €20202021 Ettevõte: 478 143 €20212022 Ettevõte: 523 087 €20222023 Ettevõte: 498 038 €20232024 Ettevõte: 501 026 €20242025 Ettevõte: 589 400 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 202 777 €20192020 Ettevõte: 216 208 €2021 Ettevõte: 478 143 €20212022 Ettevõte: 523 087 €2023 Ettevõte: 498 038 €20232024 Ettevõte: 501 026 €2025 Ettevõte: 589 400 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025012342018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 237 722 103 189 39 677 1 295 790 589 400 3
2024 112 915 7 549 73 702 1 030 388 501 026 3
2023 175 611 -13 466 69 080 709 059 498 038 3
2022 278 519 41 304 70 123 649 562 523 087 4
2021 114 599 -2 427 26 887 680 240 478 143 3
2020 200 823 13 431 22 363 660 292 216 208 2
2019 366 649 42 683 39 495 586 987 202 777 3
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
43,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
17,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
8,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
45,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
54,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,39
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
79 241 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 102 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 07.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 20.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20049902 / 11
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20049902 / 10
03.05.2021
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
03.05.2021
PDF
Ä 20049902 / M3
23.04.2021
Korraldav määrus 08.05.2021 Puudused kõrvaldatud
21.04.2021
PDF
Ä 20049902 / 9
13.04.2021
Eitav kandemäärus Jõustunud
28.04.2021
PDF
Ä 20049902 / 8
31.03.2021
Eitav kandemäärus Jõustunud
16.04.2021
PDF
Ä 20049902 / 7
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 20049902 / 6
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 20049902 / 5
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 20049902 / 4
09.10.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.10.2017
PDF
Ä 20049902 / 3
25.09.2012
Muutmiskanne Jõustunud
25.09.2012
PDF
Ä 20049902 / M2
13.01.2012
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 11.07.2012 Puudused kõrvaldatud
06.06.2012
PDF
Ä 20049902 / 2
10.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
10.01.2012
PDF
Ä 49902 / M1
22.12.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.01.2010 Jõustunud
22.12.2009
PDF
Ä 49902
22.12.2009
Esmakanne Jõustunud
22.12.2009
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes