Digital Media Estonia OÜ
Digital Media Estonia OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11697004, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puhkemajad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 300 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 300 €parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 14 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 209
- Müügitulu · 2025 58 702 €parem kui 81% ettevõteteltegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
- Puhasrentaablus · 2025 20,7 %parem kui 70% ettevõteteltegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 300 | — | — | — |
| 2026 II kv | 4 140 | 943 | — | — |
| 2026 I kv | 10 487 | 38 003 | — | — |
| 2025 IV kv | 13 895 | 1 046 | — | — |
| 2025 III kv | 26 672 | 4 221 | — | — |
| 2025 II kv | 9 210 | 2 081 | — | — |
| 2025 I kv | 26 386 | 3 620 | — | — |
| 2024 IV kv | 12 735 | — | — | — |
| 2024 III kv | 32 546 | 4 165 | — | — |
| 2024 II kv | 22 093 | 642 | — | — |
| 2024 I kv | 7 078 | — | 110 | — |
| 2023 IV kv | 8 364 | — | 890 | — |
| 2023 III kv | 7 013 | 1 077 | 1 335 | — |
| 2023 II kv | 21 651 | — | 1 335 | — |
| 2023 I kv | 16 472 | — | 890 | — |
| 2022 IV kv | 189 422 | 37 943 | 740 | — |
| 2022 III kv | 24 899 | 2 443 | 820 | — |
| 2022 II kv | 32 180 | — | 740 | — |
| 2022 I kv | 28 472 | 3 633 | 703 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 702 | 12 151 | 346 | 223 463 | 148 184 | 0 |
| 2024 | 78 437 | 23 355 | 263 | 385 305 | 136 033 | 1 |
| 2023 | 44 480 | -22 122 | 13 006 | 389 880 | 112 678 | 1 |
| 2022 | 119 291 | 12 494 | 10 430 | 162 813 | 134 774 | 1 |
| 2021 | 123 079 | 92 738 | 9 414 | 203 235 | 129 779 | 1 |
| 2020 | 54 631 | 8 961 | 8 305 | 143 090 | 37 042 | 1 |
| 2019 | 59 382 | 394 | 10 662 | 160 072 | 28 081 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 02.07.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 27.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 10.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 20.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 10.05.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 04.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Johannes KanterJuhatuse liige · alates 07.08.2009
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Johannes KanterFüüsiline isik · 2 556 €
Tegelikud kasusaajad
- Johannes Kanterotsene osalus · alates 22.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Margus KanterAsutaja · 40 000 € · 07.08.2009
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 55202Puhkemajad Põhitegevus
- 73111Reklaamiagentuuride tegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10132516 / 11 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10132516 / M5 26.06.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 10.07.2023 | Jõustunud 26.06.2023 |
|
| Ä 10132516 / 10 17.11.2022 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 17.11.2022 |
||
| Ä 10132516 / M4 06.07.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 16.07.2020 | Puudused kõrvaldatud 06.07.2020 |
|
| Ä 10132516 / 9 06.07.2020 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 06.07.2020 |
||
| Ä 10132516 / 8 26.02.2018 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 14.03.2018 |
||
| Ä 10132516 / M3 17.01.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.02.2018 | Jõustunud 17.01.2018 |
|
| Ä 10132516 / 7 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10132516 / 6 01.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.12.2017 |
||
| Ä 10132516 / 5 02.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2016 |
||
| Ä 10132516 / 4 15.10.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.10.2012 |
||
| Ä 10132516 / 3 03.10.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.10.2012 |
||
| Ä 10132516 / M2 07.09.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.11.2012 | Jõustunud 07.09.2012 |
|
| Ä 10132516 / M1 05.09.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 05.10.2012 | Jõustunud 05.09.2012 |
|
| Ä 10132516 / 2 05.09.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.09.2012 |
||
| Ä 132516 07.08.2009 |
Esmakanne | Jõustunud 07.08.2009 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes