Mearra Estonia OÜ
Mearra Estonia OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11696163, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Programmeerimine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 105 840 € ja töötajaid 4.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 105 840 €parem kui 83% ettevõteteltegevusala mediaan 19 078 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 345
- Tööjõumaksud töötaja kohta 7 948 €parem kui 91% ettevõteteltegevusala mediaan 2 345 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 783
- Müügitulu · 2025 399 535 €parem kui 91% ettevõteteltegevusala mediaan 14 309 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 336
- Puhasrentaablus · 2025 3,3 %parem kui 35% ettevõteteltegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 943
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 105 840 | 29 649 | 31 792 | 4 |
| 2026 II kv | 127 808 | 29 456 | 31 562 | 5 |
| 2026 I kv | 104 308 | 30 269 | 31 904 | 5 |
| 2025 IV kv | 139 003 | 29 182 | 30 682 | 5 |
| 2025 III kv | 83 545 | 29 134 | 30 950 | 5 |
| 2025 II kv | 114 540 | 48 005 | 34 678 | 6 |
| 2025 I kv | 130 759 | 29 605 | 31 347 | 6 |
| 2024 IV kv | 168 498 | 42 706 | 44 390 | 6 |
| 2024 III kv | 158 579 | 35 180 | 36 896 | 7 |
| 2024 II kv | 182 344 | 44 954 | 47 388 | 7 |
| 2024 I kv | 185 839 | 52 276 | 42 159 | 8 |
| 2023 IV kv | 220 269 | 44 841 | 45 940 | 8 |
| 2023 III kv | 174 269 | 46 796 | 48 773 | 8 |
| 2023 II kv | 213 731 | 49 657 | 52 737 | 9 |
| 2023 I kv | 194 102 | 53 681 | 52 075 | 8 |
| 2022 IV kv | 231 417 | 47 842 | 50 866 | 9 |
| 2022 III kv | 153 606 | 41 806 | 44 405 | 9 |
| 2022 II kv | 156 169 | 49 030 | 40 525 | 8 |
| 2022 I kv | 160 499 | 35 104 | 37 184 | 7 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 399 535 | 13 123 | 293 992 | 124 608 | 61 273 | 5 |
| 2024 | 587 463 | 54 553 | 380 887 | 252 995 | 199 203 | 6 |
| 2023 | 691 662 | 67 697 | 460 288 | 290 425 | 212 347 | 8 |
| 2022 | 626 349 | 27 230 | 440 977 | 249 568 | 171 880 | 8 |
| 2021 | 556 283 | 63 039 | 350 784 | 262 722 | 207 689 | 7 |
| 2020 | 560 155 | 80 479 | 345 041 | 277 586 | 222 375 | 6 |
| 2019 | 686 575 | 38 074 | 385 041 | 213 048 | 141 897 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 12 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 7 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 28.04.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 03.04.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 05.02.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 17.02.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 31.01.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.01.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 18.02.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Sami Pekka SaarnioJuhatuse liige · alates 10.09.2024
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- WunCo Holding OyJuriidiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Vesa Palmuotsene osalus · FIN · alates 01.07.2026
Asutajad ja muud isikud
- Hansaconsult SEC OÜAsutaja · 40 000 € · 05.08.2009
Tegevusalad (EMTAK)
- 62101Programmeerimine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10132420 / 36 08.09.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.09.2026 |
||
| Ä 10132420 / 35 14.05.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.05.2026 |
||
| Ä 10132420 / 34 07.07.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.07.2025 |
||
| Ä 10132420 / 33 10.04.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.04.2025 |
||
| Ä 10132420 / 32 04.04.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.04.2025 |
||
| Ä 10132420 / 31 04.04.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.04.2025 |
||
| Ä 10132420 / 30 27.03.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.03.2025 |
||
| Ä 10132420 / M16 19.03.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Puudused kõrvaldatud 27.03.2025 |
||
| Ä 10132420 / M15 07.03.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 22.03.2025 | Jõustunud 25.03.2025 |
|
| Ä 10132420 / 29 10.09.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.09.2024 |
||
| Ä 10132420 / 28 08.04.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.04.2024 |
||
| Ä 10132420 / 27 03.05.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.05.2023 |
||
| Ä 10132420 / 26 15.11.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.11.2019 |
||
| Ä 10132420 / 25 30.11.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2018 |
||
| Ä 10132420 / 24 20.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.02.2018 |
||
| Ä 10132420 / 23 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10132420 / 22 13.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.12.2017 |
||
| Ä 10132420 / M14 11.12.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 26.12.2017 | Puudused kõrvaldatud 12.12.2017 |
|
| Ä 10132420 / M13 06.12.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 21.12.2017 | Puudused kõrvaldatud 12.12.2017 |
|
| Ä 10132420 / 21 01.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.12.2017 |
||
| Ä 10132420 / 20 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 10132420 / 19 21.07.2017 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 14.08.2017 |
||
| Ä 10132420 / M12 03.07.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.07.2017 | Jõustunud 03.07.2017 |
|
| Ä 10132420 / 18 02.03.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.03.2017 |
||
| Ä 10132420 / M11 15.02.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.03.2017 | Jõustunud 15.02.2017 |
|
| Ä 10132420 / M10 15.12.2016 |
Korraldav määrus | Jõustunud 15.12.2016 |
||
| Ä 10132420 / M9 28.11.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.12.2016 | Jõustunud 28.11.2016 |
|
| Ä 10132420 / 17 12.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.09.2016 |
||
| Ä 10132420 / M8 17.08.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.08.2016 | Puudused kõrvaldatud 17.08.2016 |
|
| Ä 10132420 / 16 17.08.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.08.2016 |
||
| Ä 10132420 / 15 30.06.2016 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 25.07.2016 |
||
| Ä 10132420 / 14 26.02.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.02.2016 |
||
| Ä 10132420 / M7 02.02.2016 |
Korraldav määrus | Jõustunud 02.02.2016 |
||
| Ä 10132420 / M6 12.01.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.02.2016 | Jõustunud 12.01.2016 |
|
| Ä 10132420 / 13 19.09.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.09.2013 |
||
| Ä 10132420 / 12 13.09.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.09.2013 |
||
| Ä 10132420 / 11 01.04.2013 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 01.04.2013 |
||
| Ä 10132420 / 10 30.12.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.12.2011 |
||
| Ä 10132420 / 9 19.01.2011 |
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) | Jõustunud 19.01.2011 |
||
| Ä 10132420 / 8 19.01.2011 |
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) | Jõustunud 19.01.2011 |
||
| Ä 10132420 / 7 12.01.2011 |
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) | Jõustunud 12.01.2011 |
||
| Ä 10132420 / 6 16.12.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.12.2010 |
||
| Ä 10132420 / M5 06.12.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.01.2011 | Jõustunud 06.12.2010 |
|
| Ä 10132420 / M4 15.10.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 30.11.2010 | Jõustunud 15.10.2010 |
|
| Ä 10132420 / 5 05.10.2010 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 12.10.2010 |
||
| Ä 10132420 / M3 31.08.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.10.2010 | Jõustunud 31.08.2010 |
|
| Ä 10132420 / 4 25.02.2010 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 25.02.2010 |
||
| Ä 132420 / 3 29.10.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.10.2009 |
||
| Ä 132420 / M2 13.10.2009 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 13.10.2009 |
||
| Ä 132420 / M1 07.10.2009 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 07.10.2009 |
||
| Ä 132420 / 2 14.08.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.08.2009 |
||
| Ä 132420 05.08.2009 |
Esmakanne | Jõustunud 05.08.2009 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes