OÜ Linnafauna Zoovetkeskus

Registrisse kantud Registrikood 11689625 OÜ Sillamäe linn Registreeritud 27.08.2009
Võrdle

OÜ Linnafauna Zoovetkeskus (OÜ), Sillamäe linn, registrikood 11689625, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Veterinaaria. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 37 712 € ja töötajaid 1.

Käive
37 712 €
↓ 14,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 184 €
↓ 14,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 731 €
↑ 1,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Veterinaaria · EMTAK 75

  • Käive · 2026 III kv 37 712 €
    tegevusala mediaan 29 461 € · ettevõtteid tegevusalal: 165
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 731 €
    tegevusala mediaan 1 770 € · ettevõtteid tegevusalal: 118
  • Müügitulu · 2025 160 117 €
    tegevusala mediaan 57 512 € · ettevõtteid tegevusalal: 204
  • Puhasrentaablus · 2025 0,0 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 178

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 37 712 € · −14,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 461 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 35 618 € Tegevusala mediaan: 25 900 €IV·232024 I kv Ettevõte: 31 112 € Tegevusala mediaan: 24 144 €2024 II kv Ettevõte: 34 244 € Tegevusala mediaan: 30 392 €II·242024 III kv Ettevõte: 35 810 € Tegevusala mediaan: 30 836 €2024 IV kv Ettevõte: 43 921 € Tegevusala mediaan: 25 998 €IV·242025 I kv Ettevõte: 48 214 € Tegevusala mediaan: 25 453 €2025 II kv Ettevõte: 45 786 € Tegevusala mediaan: 30 727 €II·252025 III kv Ettevõte: 46 596 € Tegevusala mediaan: 24 186 €2025 IV kv Ettevõte: 45 978 € Tegevusala mediaan: 28 933 €IV·252026 I kv Ettevõte: 39 781 € Tegevusala mediaan: 21 555 €2026 II kv Ettevõte: 44 155 € Tegevusala mediaan: 30 308 €II·262026 III kv Ettevõte: 37 712 € Tegevusala mediaan: 29 461 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 43 921 € Tegevusala mediaan: 25 998 €2025 I kv Ettevõte: 48 214 € Tegevusala mediaan: 25 453 €I·252025 II kv Ettevõte: 45 786 € Tegevusala mediaan: 30 727 €2025 III kv Ettevõte: 46 596 € Tegevusala mediaan: 24 186 €III·252025 IV kv Ettevõte: 45 978 € Tegevusala mediaan: 28 933 €2026 I kv Ettevõte: 39 781 € Tegevusala mediaan: 21 555 €I·262026 II kv Ettevõte: 44 155 € Tegevusala mediaan: 30 308 €2026 III kv Ettevõte: 37 712 € Tegevusala mediaan: 29 461 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 731 € · +1,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 770 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 816 € Tegevusala mediaan: 1 524 €IV·232024 I kv Ettevõte: 847 € Tegevusala mediaan: 1 592 €2024 II kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 1 592 €II·242024 III kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 1 739 €2024 IV kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 1 770 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 657 € Tegevusala mediaan: 1 802 €2025 II kv Ettevõte: 2 689 € Tegevusala mediaan: 1 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 689 € Tegevusala mediaan: 1 804 €2025 IV kv Ettevõte: 2 689 € Tegevusala mediaan: 1 855 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 649 € Tegevusala mediaan: 1 871 €2026 II kv Ettevõte: 2 697 € Tegevusala mediaan: 1 817 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 731 € Tegevusala mediaan: 1 770 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 1 770 €2025 I kv Ettevõte: 2 657 € Tegevusala mediaan: 1 802 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 689 € Tegevusala mediaan: 1 800 €2025 III kv Ettevõte: 2 689 € Tegevusala mediaan: 1 804 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 689 € Tegevusala mediaan: 1 855 €2026 I kv Ettevõte: 2 649 € Tegevusala mediaan: 1 871 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 697 € Tegevusala mediaan: 1 817 €2026 III kv Ettevõte: 2 731 € Tegevusala mediaan: 1 770 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 184 € · −14,6% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 2 330 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 337 €2024 II kv Ettevõte: 3 454 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 460 €2024 IV kv Ettevõte: 3 684 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 533 €2025 II kv Ettevõte: 6 779 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 464 €2025 IV kv Ettevõte: 6 182 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 129 €2026 II kv Ettevõte: 7 243 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 184 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 3 684 €2025 I kv Ettevõte: 6 533 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 779 €2025 III kv Ettevõte: 7 464 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 182 €2026 I kv Ettevõte: 6 129 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 243 €2026 III kv Ettevõte: 6 184 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 37 712 6 184 2 731 1
2026 II kv 44 155 7 243 2 697 1
2026 I kv 39 781 6 129 2 649 1
2025 IV kv 45 978 6 182 2 689 1
2025 III kv 46 596 7 464 2 689 1
2025 II kv 45 786 6 779 2 689 1
2025 I kv 48 214 6 533 2 657 1
2024 IV kv 43 921 3 684 1 925 2
2024 III kv 35 810 4 460 1 925 2
2024 II kv 34 244 3 454 1 925 2
2024 I kv 31 112 3 337 1 693 2
2023 IV kv 35 618 2 330 1 632 2
2023 III kv 32 115 2 222 964 2
2023 II kv 28 041 1 408 558 2
2023 I kv 32 107 3 498 2 195 —
2022 IV kv 37 226 4 531 2 993 1
2022 III kv 35 621 5 238 2 993 1
2022 II kv 31 484 4 307 2 993 1
2022 I kv 22 768 1 739 1 198 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
910 €
Käive töötaja kohta kvartalis
37 712 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 160 117 € · +16,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 57 512 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 100 308 € Tegevusala mediaan: 46 506 €20192020 Ettevõte: 106 065 € Tegevusala mediaan: 44 956 €20202021 Ettevõte: 110 928 € Tegevusala mediaan: 44 781 €20212022 Ettevõte: 132 975 € Tegevusala mediaan: 39 986 €20222023 Ettevõte: 127 225 € Tegevusala mediaan: 41 278 €20232024 Ettevõte: 137 931 € Tegevusala mediaan: 50 161 €20242025 Ettevõte: 160 117 € Tegevusala mediaan: 57 512 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 100 308 € Tegevusala mediaan: 46 506 €20192020 Ettevõte: 106 065 € Tegevusala mediaan: 44 956 €2021 Ettevõte: 110 928 € Tegevusala mediaan: 44 781 €20212022 Ettevõte: 132 975 € Tegevusala mediaan: 39 986 €2023 Ettevõte: 127 225 € Tegevusala mediaan: 41 278 €20232024 Ettevõte: 137 931 € Tegevusala mediaan: 50 161 €2025 Ettevõte: 160 117 € Tegevusala mediaan: 57 512 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 29 € · +2 800,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 115 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 2 169 €20192020 Ettevõte: 2 € Tegevusala mediaan: 2 152 €20202021 Ettevõte: 15 141 € Tegevusala mediaan: 2 708 €20212022 Ettevõte: 6 031 € Tegevusala mediaan: 2 832 €20222023 Ettevõte: 24 € Tegevusala mediaan: 2 612 €20232024 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 2 597 €20242025 Ettevõte: 29 € Tegevusala mediaan: 3 115 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 2 169 €20192020 Ettevõte: 2 € Tegevusala mediaan: 2 152 €2021 Ettevõte: 15 141 € Tegevusala mediaan: 2 708 €20212022 Ettevõte: 6 031 € Tegevusala mediaan: 2 832 €2023 Ettevõte: 24 € Tegevusala mediaan: 2 612 €20232024 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 2 597 €2025 Ettevõte: 29 € Tegevusala mediaan: 3 115 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,0 % · +0,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
0510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20202021 Ettevõte: 13,6 % Tegevusala mediaan: 8,2 %20212022 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 8,4 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 6,1 %20242025 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20250510152018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,5 %2021 Ettevõte: 13,6 % Tegevusala mediaan: 8,2 %20212022 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 8,4 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 44 591 € · +8,2% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 18 264 €20192020 Ettevõte: 13 806 €20202021 Ettevõte: 29 576 €20212022 Ettevõte: 43 791 €20222023 Ettevõte: 40 851 €20232024 Ettevõte: 41 223 €20242025 Ettevõte: 44 591 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 18 264 €20192020 Ettevõte: 13 806 €2021 Ettevõte: 29 576 €20212022 Ettevõte: 43 791 €2023 Ettevõte: 40 851 €20232024 Ettevõte: 41 223 €2025 Ettevõte: 44 591 €2025
Omakapital, € 2025: 33 324 € · +0,1% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 12 095 €20192020 Ettevõte: 12 097 €20202021 Ettevõte: 27 238 €20212022 Ettevõte: 33 269 €20222023 Ettevõte: 33 294 €20232024 Ettevõte: 33 295 €20242025 Ettevõte: 33 324 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 12 095 €20192020 Ettevõte: 12 097 €2021 Ettevõte: 27 238 €20212022 Ettevõte: 33 269 €2023 Ettevõte: 33 294 €20232024 Ettevõte: 33 295 €2025 Ettevõte: 33 324 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Veterinaaria (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 160 117 29 34 232 44 591 33 324 2
2024 137 931 1 26 062 41 223 33 295 2
2023 127 225 24 18 088 40 851 33 294 2
2022 132 975 6 031 21 312 43 791 33 269 1
2021 110 928 15 141 2 288 29 576 27 238 1
2020 106 065 2 14 769 13 806 12 097 1
2019 100 308 1 9 322 18 264 12 095 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
74,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
25,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,45
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
80 059 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 426 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 13.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 09.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 22.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 05.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 75001Veterinaaria Põhitegevus
  • 47762Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40024069 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40024069 / 5
22.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
22.05.2020
PDF
Ä 40024069 / 4
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 40024069 / 3
16.01.2017
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2017
PDF
Ä 40024069 / M1
02.01.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.01.2017 Puudused kõrvaldatud
14.01.2017
PDF
Ä 40024069 / 2
29.04.2011
Muutmiskanne Jõustunud
29.04.2011
PDF
Ä 24069
27.08.2009
Esmakanne Jõustunud
27.08.2009
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes