Reveny Consulting Osaühing

Registrisse kantud Registrikood 11676918 OÜ Tallinn Registreeritud 18.06.2009
Võrdle

Reveny Consulting Osaühing (OÜ), Tallinn, registrikood 11676918, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Arvutialased konsultatsioonid. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2023

2024 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused · EMTAK 62

  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 13 785 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 197

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 13 785 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 130 €20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 075 €20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 105 €20212022 Ettevõte: 3 775 € Tegevusala mediaan: 15 004 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 508 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 785 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 309 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 130 €20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 075 €2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 105 €20212022 Ettevõte: 3 775 € Tegevusala mediaan: 15 004 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 508 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 785 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 309 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -15 556 € · −1 728,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 106 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -426 € Tegevusala mediaan: 618 €20192020 Ettevõte: -168 € Tegevusala mediaan: 618 €20202021 Ettevõte: -159 € Tegevusala mediaan: 827 €20212022 Ettevõte: -1 049 € Tegevusala mediaan: 300 €20222023 Ettevõte: -11 314 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: -851 € Tegevusala mediaan: 249 €20242025 Ettevõte: -15 556 € Tegevusala mediaan: 106 €2025-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -426 € Tegevusala mediaan: 618 €20192020 Ettevõte: -168 € Tegevusala mediaan: 618 €2021 Ettevõte: -159 € Tegevusala mediaan: 827 €20212022 Ettevõte: -1 049 € Tegevusala mediaan: 300 €2023 Ettevõte: -11 314 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: -851 € Tegevusala mediaan: 249 €2025 Ettevõte: -15 556 € Tegevusala mediaan: 106 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2022: -27,8 % · tegevusala mediaan 19,1 % · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 21,0 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22,4 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 23,6 %20212022 Ettevõte: -27,8 % Tegevusala mediaan: 19,1 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17,8 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16,3 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15,1 %2025-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 21,0 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22,4 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 23,6 %20212022 Ettevõte: -27,8 % Tegevusala mediaan: 19,1 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17,8 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16,3 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 7 689 € · −66,9% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 35 402 €20192020 Ettevõte: 35 234 €20202021 Ettevõte: 36 460 €20212022 Ettevõte: 35 411 €20222023 Ettevõte: 24 097 €20232024 Ettevõte: 23 245 €20242025 Ettevõte: 7 689 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 35 402 €20192020 Ettevõte: 35 234 €2021 Ettevõte: 36 460 €20212022 Ettevõte: 35 411 €2023 Ettevõte: 24 097 €20232024 Ettevõte: 23 245 €2025 Ettevõte: 7 689 €2025
Omakapital, € 2025: 7 689 € · −66,9% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 35 402 €20192020 Ettevõte: 35 234 €20202021 Ettevõte: 36 460 €20212022 Ettevõte: 35 411 €20222023 Ettevõte: 24 097 €20232024 Ettevõte: 23 245 €20242025 Ettevõte: 7 689 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 35 402 €20192020 Ettevõte: 35 234 €2021 Ettevõte: 36 460 €20212022 Ettevõte: 35 411 €2023 Ettevõte: 24 097 €20232024 Ettevõte: 23 245 €2025 Ettevõte: 7 689 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — -15 556 0 7 689 7 689 0
2024 0 -851 0 23 245 23 245 0
2023 0 -11 314 0 24 097 24 097 0
2022 3 775 -1 049 0 35 411 35 411 0
2021 — -159 0 36 460 36 460 0
2020 — -168 0 35 234 35 234 0
2019 0 -426 0 35 402 35 402 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-202,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-202,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 05.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 17.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 03.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 62201Arvutialased konsultatsioonid Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10130921 / 10
29.03.2025
Muutmiskanne Jõustunud
29.03.2025
PDF
Ä 10130921 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10130921 / 8
16.10.2019
Muutmiskanne Jõustunud
16.10.2019
PDF
Ä 10130921 / 7
12.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
12.03.2018
PDF
Ä 10130921 / 6
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10130921 / 5
29.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
29.09.2016
PDF
Ä 10130921 / 4
17.01.2014
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2014
PDF
Ä 10130921 / M1
09.01.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.02.2014 Puudused kõrvaldatud
17.01.2014
PDF
Ä 130921 / 3
14.07.2009
Muutmiskanne Jõustunud
14.07.2009
PDF
Ä 130921 / 2
29.06.2009
Muutmiskanne Jõustunud
29.06.2009
PDF
Ä 130921
18.06.2009
Esmakanne Jõustunud
18.06.2009
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes