OÜ Tehnopol 1 KV
Registrisse kantud Registrikood 11646805
OÜ Tallinn Registreeritud 15.05.2009
Võrdle
OÜ Tehnopol 1 KV (OÜ), Tallinn, registrikood 11646805, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 323 596 € ja töötajaid .
Käive
323 596 €
↓ 9,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
48 443 €
↑ 48,5% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68
Käive · 2026 III kv 323 596 €
parem kui 93% ettevõtetel
tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
Müügitulu · 2025 1,4 mln €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
Puhasrentaablus · 2025 49,5 %
parem kui 79% ettevõtetel
tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 323 596 € · −9,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 2023 IV kv
Ettevõte: 491 694 €
Tegevusala mediaan: 14 897 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 535 899 €
Tegevusala mediaan: 15 027 € 2024 II kv
Ettevõte: 367 611 €
Tegevusala mediaan: 14 064 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 364 020 €
Tegevusala mediaan: 14 462 € 2024 IV kv
Ettevõte: 371 434 €
Tegevusala mediaan: 14 610 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 352 782 €
Tegevusala mediaan: 14 672 € 2025 II kv
Ettevõte: 358 195 €
Tegevusala mediaan: 14 301 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 352 529 €
Tegevusala mediaan: 14 273 € 2025 IV kv
Ettevõte: 358 269 €
Tegevusala mediaan: 14 464 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 367 655 €
Tegevusala mediaan: 14 759 € 2026 II kv
Ettevõte: 356 472 €
Tegevusala mediaan: 14 595 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 323 596 €
Tegevusala mediaan: 15 030 € III·26 0 100 200 300 400 2024 IV kv
Ettevõte: 371 434 €
Tegevusala mediaan: 14 610 € 2025 I kv
Ettevõte: 352 782 €
Tegevusala mediaan: 14 672 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 358 195 €
Tegevusala mediaan: 14 301 € 2025 III kv
Ettevõte: 352 529 €
Tegevusala mediaan: 14 273 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 358 269 €
Tegevusala mediaan: 14 464 € 2026 I kv
Ettevõte: 367 655 €
Tegevusala mediaan: 14 759 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 356 472 €
Tegevusala mediaan: 14 595 € 2026 III kv
Ettevõte: 323 596 €
Tegevusala mediaan: 15 030 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2025 IV kv: 4 107 € · −1,3% võrreldes 2025 III kv · tegevusala mediaan 812 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 2023 IV kv
Ettevõte: 5 360 €
Tegevusala mediaan: 671 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 004 €
Tegevusala mediaan: 694 € 2024 II kv
Ettevõte: 3 966 €
Tegevusala mediaan: 712 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 4 026 €
Tegevusala mediaan: 728 € 2024 IV kv
Ettevõte: 3 966 €
Tegevusala mediaan: 727 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 060 €
Tegevusala mediaan: 780 € 2025 II kv
Ettevõte: 5 477 €
Tegevusala mediaan: 771 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 4 163 €
Tegevusala mediaan: 812 € 2025 IV kv
Ettevõte: 4 107 €
Tegevusala mediaan: 812 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 818 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 828 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 857 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 2024 IV kv
Ettevõte: 3 966 €
Tegevusala mediaan: 727 € 2025 I kv
Ettevõte: 4 060 €
Tegevusala mediaan: 780 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 5 477 €
Tegevusala mediaan: 771 € 2025 III kv
Ettevõte: 4 163 €
Tegevusala mediaan: 812 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 4 107 €
Tegevusala mediaan: 812 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 818 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 828 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 857 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2025 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 III kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 48 443 € · +48,5% võrreldes 2026 II kv
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2023 IV kv
Ettevõte: 56 208 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 86 976 € 2024 II kv
Ettevõte: 56 334 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 57 585 € 2024 IV kv
Ettevõte: 56 824 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 40 947 € 2025 II kv
Ettevõte: 52 190 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 55 724 € 2025 IV kv
Ettevõte: 56 750 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 59 973 € 2026 II kv
Ettevõte: 32 615 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 48 443 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 2024 IV kv
Ettevõte: 56 824 € 2025 I kv
Ettevõte: 40 947 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 52 190 € 2025 III kv
Ettevõte: 55 724 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 56 750 € 2026 I kv
Ettevõte: 59 973 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 32 615 € 2026 III kv
Ettevõte: 48 443 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 1 425 230 € · −3,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 1 378 639 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2019 2020
Ettevõte: 1 545 265 €
Tegevusala mediaan: 10 586 € 2020 2021
Ettevõte: 1 531 333 €
Tegevusala mediaan: 11 162 € 2021 2022
Ettevõte: 1 862 523 €
Tegevusala mediaan: 11 789 € 2022 2023
Ettevõte: 1 915 460 €
Tegevusala mediaan: 12 224 € 2023 2024
Ettevõte: 1 474 997 €
Tegevusala mediaan: 12 853 € 2024 2025
Ettevõte: 1 425 230 €
Tegevusala mediaan: 13 620 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 1 378 639 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2019 2020
Ettevõte: 1 545 265 €
Tegevusala mediaan: 10 586 € 2021
Ettevõte: 1 531 333 €
Tegevusala mediaan: 11 162 € 2021 2022
Ettevõte: 1 862 523 €
Tegevusala mediaan: 11 789 € 2023
Ettevõte: 1 915 460 €
Tegevusala mediaan: 12 224 € 2023 2024
Ettevõte: 1 474 997 €
Tegevusala mediaan: 12 853 € 2025
Ettevõte: 1 425 230 €
Tegevusala mediaan: 13 620 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 706 016 € · −81,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-1 000 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 2 578 891 €
Tegevusala mediaan: 205 € 2019 2020
Ettevõte: 737 745 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2020 2021
Ettevõte: 859 689 €
Tegevusala mediaan: 251 € 2021 2022
Ettevõte: -185 528 €
Tegevusala mediaan: 161 € 2022 2023
Ettevõte: 669 765 €
Tegevusala mediaan: 154 € 2023 2024
Ettevõte: 3 899 388 €
Tegevusala mediaan: 256 € 2024 2025
Ettevõte: 706 016 €
Tegevusala mediaan: 283 € 2025 -1 000 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 2 578 891 €
Tegevusala mediaan: 205 € 2019 2020
Ettevõte: 737 745 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2021
Ettevõte: 859 689 €
Tegevusala mediaan: 251 € 2021 2022
Ettevõte: -185 528 €
Tegevusala mediaan: 161 € 2023
Ettevõte: 669 765 €
Tegevusala mediaan: 154 € 2023 2024
Ettevõte: 3 899 388 €
Tegevusala mediaan: 256 € 2025
Ettevõte: 706 016 €
Tegevusala mediaan: 283 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 49,5 % · −214,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
-100 0 100 200 300 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 187,1 %
Tegevusala mediaan: 5,7 % 2019 2020
Ettevõte: 47,7 %
Tegevusala mediaan: 5,6 % 2020 2021
Ettevõte: 56,1 %
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2021 2022
Ettevõte: -10,0 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2022 2023
Ettevõte: 35,0 %
Tegevusala mediaan: 5,2 % 2023 2024
Ettevõte: 264,4 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2024 2025
Ettevõte: 49,5 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025 -100 0 100 200 300 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 187,1 %
Tegevusala mediaan: 5,7 % 2019 2020
Ettevõte: 47,7 %
Tegevusala mediaan: 5,6 % 2021
Ettevõte: 56,1 %
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2021 2022
Ettevõte: -10,0 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2023
Ettevõte: 35,0 %
Tegevusala mediaan: 5,2 % 2023 2024
Ettevõte: 264,4 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025
Ettevõte: 49,5 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 28 911 418 € · −0,5% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 12 285 948 € 2019 2020
Ettevõte: 12 678 337 € 2020 2021
Ettevõte: 13 174 003 € 2021 2022
Ettevõte: 17 644 646 € 2022 2023
Ettevõte: 25 849 439 € 2023 2024
Ettevõte: 29 046 540 € 2024 2025
Ettevõte: 28 911 418 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 12 285 948 € 2019 2020
Ettevõte: 12 678 337 € 2021
Ettevõte: 13 174 003 € 2021 2022
Ettevõte: 17 644 646 € 2023
Ettevõte: 25 849 439 € 2023 2024
Ettevõte: 29 046 540 € 2025
Ettevõte: 28 911 418 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 13 521 056 € · +5,5% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 6 833 981 € 2019 2020
Ettevõte: 7 571 726 € 2020 2021
Ettevõte: 8 431 415 € 2021 2022
Ettevõte: 8 245 887 € 2022 2023
Ettevõte: 8 915 652 € 2023 2024
Ettevõte: 12 815 040 € 2024 2025
Ettevõte: 13 521 056 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 6 833 981 € 2019 2020
Ettevõte: 7 571 726 € 2021
Ettevõte: 8 431 415 € 2021 2022
Ettevõte: 8 245 887 € 2023
Ettevõte: 8 915 652 € 2023 2024
Ettevõte: 12 815 040 € 2025
Ettevõte: 13 521 056 € 2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
30.06.2024
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.06.2022
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
30.06.2021
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
30.06.2020
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanikuna ettevõtetes
Tegelikud kasusaajad
Kajar Kruus kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 21.09.2018
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes