OÜ Kreatum Konsultatsioon
OÜ Kreatum Konsultatsioon (OÜ), Tännassilma küla, registrikood 11646610, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 13 612 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 13 612 €parem kui 50% ettevõteteltegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
- Müügitulu · 2025 54 410 €parem kui 76% ettevõteteltegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
- Puhasrentaablus · 2025 30,3 %parem kui 56% ettevõteteltegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 13 612 | 5 609 | 2 776 | — |
| 2026 II kv | 5 940 | 5 392 | 4 273 | — |
| 2026 I kv | 9 834 | 4 842 | 3 577 | — |
| 2025 IV kv | 29 771 | 9 933 | 3 399 | — |
| 2025 III kv | 10 900 | 5 535 | 2 370 | — |
| 2025 II kv | 8 711 | 3 548 | 1 114 | — |
| 2025 I kv | 11 565 | 4 038 | 3 874 | — |
| 2024 IV kv | 11 913 | 5 049 | 2 719 | — |
| 2024 III kv | 7 329 | 2 798 | 1 472 | — |
| 2024 II kv | 9 387 | 3 254 | 1 726 | — |
| 2024 I kv | 14 916 | 4 155 | 1 376 | — |
| 2023 IV kv | 3 767 | 1 933 | 1 310 | — |
| 2023 III kv | 6 650 | 2 210 | 1 087 | — |
| 2023 II kv | 1 000 | 3 522 | 2 099 | — |
| 2023 I kv | 31 669 | 8 593 | 2 475 | — |
| 2022 IV kv | 5 150 | 2 993 | 1 326 | — |
| 2022 III kv | 4 500 | 1 563 | 967 | — |
| 2022 II kv | 2 710 | 842 | 481 | — |
| 2022 I kv | 3 000 | 1 440 | 1 238 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 410 | 16 507 | 24 366 | 50 773 | 39 105 | 1 |
| 2024 | 45 661 | 6 384 | 23 878 | 27 008 | 22 597 | 1 |
| 2023 | 22 619 | -9 932 | 17 931 | 17 709 | 16 214 | 1 |
| 2022 | 40 865 | 12 084 | 10 546 | 37 197 | 31 146 | 1 |
| 2021 | 38 234 | 7 603 | 19 604 | 21 515 | 19 062 | 1 |
| 2020 | 19 078 | 1 219 | 8 533 | 12 984 | 11 459 | 1 |
| 2019 | 19 645 | 1 433 | 7 929 | 13 311 | 10 240 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 14.08.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 29.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.03.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 08.03.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 20.09.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 01.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Taavi LeemetJuhatuse liige · alates 07.08.2009
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Taavi LeemetFüüsiline isik · 2 685 €
Omanikuna ettevõtetes
- 30%
Tegelikud kasusaajad
- Taavi Leemetotsene osalus · alates 12.09.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 20046023 / 8 30.10.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.10.2026 |
||
| Ä 20046023 / M6 08.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 07.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 30.07.2024 |
|
| Ä 20046023 / 7 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 20046023 / M5 19.05.2021 |
Aruandetrahvimäärus | 03.06.2021 | Jõustunud 04.06.2021 |
|
| Ä 20046023 / M4 22.02.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 24.03.2021 | Jõustunud 22.02.2021 |
|
| Ä 20046023 / M3 12.12.2018 |
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes | Jõustunud 12.12.2018 |
||
| Ä 20046023 / M2 20.04.2018 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 22.10.2018 | Puudused kõrvaldatud 14.05.2019 |
|
| Ä 20046023 / M1 19.03.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 03.04.2018 | Jõustunud 19.03.2018 |
|
| Ä 20046023 / 6 13.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.02.2018 |
||
| Ä 20046023 / 5 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 20046023 / 4 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| Ä 20046023 / 3 15.04.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.04.2016 |
||
| Ä 20046023 / 2 09.11.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.11.2012 |
||
| Ä 129317 / 6 10.08.2009 |
Registrikaardi sulgemine piirkonnavahetuse tõttu | Jõustunud 10.08.2009 |
||
| Ä 46023 07.08.2009 |
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne | Jõustunud 07.08.2009 |
||
| Ä 129317 / 5 06.08.2009 |
Märkus | Jõustunud 06.08.2009 |
||
| Ä 129317 / 4 08.07.2009 |
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus | Jõustunud 08.07.2009 |
||
| Ä 129317 / 3 08.07.2009 |
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne | Jõustunud 08.07.2009 |
||
| Ä 129317 / 2 08.07.2009 |
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne | Jõustunud 08.07.2009 |
||
| Ä 129317 14.05.2009 |
Esmakanne | Jõustunud 14.05.2009 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes