Osaühing Art of Living Education (OÜ), Tallinn, registrikood 11608733, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 26 572 € ja töötajaid 4.
Käive
26 572 €
↓ 27,4%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 761 €
↓ 9,6%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 541 €
↓ 0,1%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Käive, € 2026 III kv: 26 572 € · −27,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 885 € · −0,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 761 € · −9,6% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
26 572
6 761
3 541
4
2026 II kv
36 586
7 483
3 543
4
2026 I kv
34 908
8 377
3 767
4
2025 IV kv
38 681
7 202
4 221
5
2025 III kv
34 262
8 013
4 262
5
2025 II kv
40 185
10 581
4 282
5
2025 I kv
46 319
10 617
4 169
5
2024 IV kv
42 487
8 311
3 029
5
2024 III kv
69 966
9 537
2 809
5
2024 II kv
54 555
9 197
2 809
5
2024 I kv
36 347
6 643
936
5
2023 IV kv
21 617
3 309
—
4
2023 III kv
45 596
5 367
—
4
2023 II kv
29 654
5 162
—
4
2023 I kv
19 758
3 400
—
4
2022 IV kv
21 129
3 278
—
5
2022 III kv
32 810
4 356
—
5
2022 II kv
17 121
2 917
—
5
2022 I kv
14 408
2 386
—
7
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
295 €
Käive töötaja kohta kvartalis
6 643 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 131 626 € · −23,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: 8 017 € · +132,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: 6,1 % · +20,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,2 % · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, tuh € 2025: 237 866 € · −1,4% võrreldes 2024Omakapital, tuh € 2025: 224 388 € · +3,7% võrreldes 2024Töötajad2025: 2 · +100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
131 626
8 017
44 558
237 866
224 388
2
2024
171 991
-25 029
30 547
241 362
216 371
1
2023
115 782
8 807
0
251 859
241 400
0
2022
87 182
1 331
0
238 725
232 593
0
2021
72 803
28 950
0
256 628
231 262
0
2020
93 325
36 222
0
271 835
202 312
0
2019
131 893
38 065
0
305 449
166 090
0
2018
—
—
—
—
—
0
2017
—
—
—
—
—
1
2016
—
—
—
—
—
1
2015
—
—
—
—
—
0
2014
—
—
—
—
—
0
2013
—
—
—
—
—
0
2012
—
—
—
—
—
0
2011
—
—
—
—
—
0
2010
—
—
—
—
—
0
2009
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
6,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
94,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
5,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,46
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
65 813 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 857 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)