Kuressaare Autolammutus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11591932 OÜ Kuressaare linn Registreeritud 18.02.2009
Võrdle

Kuressaare Autolammutus OÜ (OÜ), Kuressaare linn, registrikood 11591932, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Materjalide taaskasutusele võtmine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 15 717 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
135 €
↓ 49,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
154 €
↓ 49,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine · EMTAK 38

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 77 €
    tegevusala mediaan 1 735 € · ettevõtteid tegevusalal: 123
  • Müügitulu · 2025 15 717 €
    tegevusala mediaan 136 233 € · ettevõtteid tegevusalal: 190
  • Puhasrentaablus · 2025 5,8 %
    tegevusala mediaan 1,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 143

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 77 € · −49,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 735 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 253 € Tegevusala mediaan: 1 505 €IV·232024 I kv Ettevõte: 37 € Tegevusala mediaan: 1 548 €2024 II kv Ettevõte: 74 € Tegevusala mediaan: 1 650 €II·242024 III kv Ettevõte: 149 € Tegevusala mediaan: 1 607 €2024 IV kv Ettevõte: 149 € Tegevusala mediaan: 1 557 €IV·242025 I kv Ettevõte: 151 € Tegevusala mediaan: 1 591 €2025 II kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 1 727 €II·252025 III kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 1 744 €2025 IV kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 1 799 €IV·252026 I kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 1 634 €2026 II kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 1 527 €II·262026 III kv Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 1 735 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 149 € Tegevusala mediaan: 1 557 €2025 I kv Ettevõte: 151 € Tegevusala mediaan: 1 591 €I·252025 II kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 1 727 €2025 III kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 1 744 €III·252025 IV kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 1 799 €2026 I kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 1 634 €I·262026 II kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 1 527 €2026 III kv Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 1 735 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 135 € · −49,4% võrreldes 2026 II kv
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 499 €IV·232024 I kv Ettevõte: 67 €2024 II kv Ettevõte: 133 €II·242024 III kv Ettevõte: 265 €2024 IV kv Ettevõte: 265 €IV·242025 I kv Ettevõte: 266 €2025 II kv Ettevõte: 267 €II·252025 III kv Ettevõte: 267 €2025 IV kv Ettevõte: 267 €IV·252026 I kv Ettevõte: 267 €2026 II kv Ettevõte: 267 €II·262026 III kv Ettevõte: 135 €III·2601002003002024 IV kv Ettevõte: 265 €2025 I kv Ettevõte: 266 €I·252025 II kv Ettevõte: 267 €2025 III kv Ettevõte: 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 267 €2026 I kv Ettevõte: 267 €I·262026 II kv Ettevõte: 267 €2026 III kv Ettevõte: 135 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 135 154 2
2026 II kv — 267 304 2
2026 I kv — 267 304 2
2025 IV kv — 267 304 2
2025 III kv — 267 304 2
2025 II kv — 267 304 2
2025 I kv — 266 302 2
2024 IV kv — 265 298 2
2024 III kv — 265 298 2
2024 II kv — 133 148 2
2024 I kv — 67 73 2
2023 IV kv — 499 505 2
2023 III kv — 715 720 2
2023 II kv — 283 288 2
2023 I kv — 282 288 2
2022 IV kv — 259 265 2
2022 III kv — 452 458 2
2022 II kv — 259 265 2
2022 I kv — 447 452 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
26 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 15 717 € · −16,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 136 233 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
050 000100 000150 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 19 991 € Tegevusala mediaan: 113 728 €20192020 Ettevõte: 17 242 € Tegevusala mediaan: 106 818 €20202021 Ettevõte: 22 547 € Tegevusala mediaan: 121 212 €20212022 Ettevõte: 20 714 € Tegevusala mediaan: 101 519 €20222023 Ettevõte: 17 420 € Tegevusala mediaan: 120 792 €20232024 Ettevõte: 18 859 € Tegevusala mediaan: 112 006 €20242025 Ettevõte: 15 717 € Tegevusala mediaan: 136 233 €2025050 000100 000150 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 19 991 € Tegevusala mediaan: 113 728 €20192020 Ettevõte: 17 242 € Tegevusala mediaan: 106 818 €2021 Ettevõte: 22 547 € Tegevusala mediaan: 121 212 €20212022 Ettevõte: 20 714 € Tegevusala mediaan: 101 519 €2023 Ettevõte: 17 420 € Tegevusala mediaan: 120 792 €20232024 Ettevõte: 18 859 € Tegevusala mediaan: 112 006 €2025 Ettevõte: 15 717 € Tegevusala mediaan: 136 233 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 918 € · +144,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 309 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 483 € Tegevusala mediaan: 3 212 €20192020 Ettevõte: 600 € Tegevusala mediaan: 973 €20202021 Ettevõte: 253 € Tegevusala mediaan: 8 367 €20212022 Ettevõte: 514 € Tegevusala mediaan: 654 €20222023 Ettevõte: 106 € Tegevusala mediaan: 378 €20232024 Ettevõte: 375 € Tegevusala mediaan: 203 €20242025 Ettevõte: 918 € Tegevusala mediaan: 309 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 483 € Tegevusala mediaan: 3 212 €20192020 Ettevõte: 600 € Tegevusala mediaan: 973 €2021 Ettevõte: 253 € Tegevusala mediaan: 8 367 €20212022 Ettevõte: 514 € Tegevusala mediaan: 654 €2023 Ettevõte: 106 € Tegevusala mediaan: 378 €20232024 Ettevõte: 375 € Tegevusala mediaan: 203 €2025 Ettevõte: 918 € Tegevusala mediaan: 309 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,8 % · +3,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,8 % · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20192020 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20222023 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20232024 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20242025 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20192020 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2023 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20232024 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 7 292 € · +2,7% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 341 €20192020 Ettevõte: 6 039 €20202021 Ettevõte: 6 130 €20212022 Ettevõte: 6 496 €20222023 Ettevõte: 6 547 €20232024 Ettevõte: 7 098 €20242025 Ettevõte: 7 292 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 341 €20192020 Ettevõte: 6 039 €2021 Ettevõte: 6 130 €20212022 Ettevõte: 6 496 €2023 Ettevõte: 6 547 €20232024 Ettevõte: 7 098 €2025 Ettevõte: 7 292 €2025
Omakapital, € 2025: 7 171 € · +14,7% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 405 €20192020 Ettevõte: 5 005 €20202021 Ettevõte: 5 258 €20212022 Ettevõte: 5 771 €20222023 Ettevõte: 5 878 €20232024 Ettevõte: 6 253 €20242025 Ettevõte: 7 171 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 405 €20192020 Ettevõte: 5 005 €2021 Ettevõte: 5 258 €20212022 Ettevõte: 5 771 €2023 Ettevõte: 5 878 €20232024 Ettevõte: 6 253 €2025 Ettevõte: 7 171 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 4 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 3,520202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 42025012342018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 3,52021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 42025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 15 717 918 3 902 7 292 7 171 1
2024 18 859 375 2 962 7 098 6 253 1
2023 17 420 106 2 366 6 547 5 878 1
2022 20 714 514 1 646 6 496 5 771 1
2021 22 547 253 2 647 6 130 5 258 2
2020 17 242 600 1 262 6 039 5 005 1
2019 19 991 483 8 796 5 341 4 405 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
12,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
12,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
98,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
1,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
60,26
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
15 717 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
325 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 22.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 04.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 23.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 02.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 38211Materjalide taaskasutusele võtmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30037859 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30037859 / 5
06.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.06.2018
PDF
Ä 30037859 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30037859 / 3
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 30037859 / 2
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 125581 / 6
09.04.2009
Registrikaardi sulgemine piirkonnavahetuse tõttu Jõustunud
09.04.2009
PDF
Ä 37859
08.04.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Jõustunud
08.04.2009
PDF
Ä 125581 / 5
03.04.2009
Märkus Jõustunud
03.04.2009
PDF
Ä 125581 / 4
23.03.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Jõustunud
23.03.2009
PDF
Ä 125581 / 3
23.03.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Jõustunud
23.03.2009
PDF
Ä 125581 / 2
23.03.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Jõustunud
23.03.2009
PDF
Ä 125581
18.02.2009
Esmakanne Jõustunud
18.02.2009
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes