Seashore Production OÜ (OÜ), Püünsi küla, registrikood 11589295, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 6 039 € ja töötajaid .
Käive
6 039 €
↓ 73,1%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 880 €
↑ 143,2%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Käive, € 2026 III kv: 6 039 € · −73,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 880 € · +143,2% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
6 039
1 880
—
—
2026 II kv
22 442
773
—
—
2026 I kv
15 593
2 305
—
—
2025 IV kv
9 980
1 638
—
—
2025 III kv
8 296
1 621
—
—
2025 II kv
9 972
1 186
—
—
2025 I kv
9 443
1 315
—
—
2024 IV kv
46 598
2 185
—
—
2024 III kv
7 073
2 069
—
—
2024 II kv
50 750
4 760
—
—
2024 I kv
66 936
3 282
—
—
2023 IV kv
27 178
2 523
—
—
2023 III kv
77 044
490
—
—
2023 II kv
57 394
2 744
—
—
2023 I kv
35 583
98
—
—
2022 IV kv
10 428
1 026
—
—
2022 III kv
18 898
987
—
—
2022 II kv
776
642
674
—
2022 I kv
7 876
960
901
—
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 29 833 € · −76,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: 8 056 € · −63,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: 27,0 % · +9,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,2 % · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, tuh € 2025: 127 748 € · +1,0% võrreldes 2024Omakapital, tuh € 2025: 122 748 € · +1,0% võrreldes 2024Töötajad2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
29 833
8 056
0
127 748
122 748
0
2024
124 673
21 839
0
126 497
121 497
0
2023
230 681
11 685
0
114 658
109 658
0
2022
53 645
311
4 215
102 973
97 973
1
2021
27 118
-6 887
9 720
102 662
97 662
1
2020
75 320
630
9 720
109 549
104 549
1
2019
107 874
8 545
9 720
108 919
108 919
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
1
2016
—
—
—
—
—
1
2015
—
—
—
—
—
1
2014
—
—
—
—
—
1
2013
—
—
—
—
—
1
2012
—
—
—
—
—
0
2011
—
—
—
—
—
0
2010
—
—
—
—
—
0
2009
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.