Osaühing Perearst Külli Raudsik
Registrisse kantud Registrikood 11562020
OÜ Lihula linn Registreeritud 26.11.2008
Võrdle
Osaühing Perearst Külli Raudsik (OÜ), Lihula linn, registrikood 11562020, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Üldarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 307 452 € ja töötajaid 3.
Riiklikud maksud
21 732 €
↑ 1,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
13 971 €
↑ 16,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86
Tööjõumaksud töötaja kohta 3 493 €
parem kui 70% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
Müügitulu · 2025 307 452 €
parem kui 81% ettevõtetel
tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
Puhasrentaablus · 2025 21,5 %
parem kui 70% ettevõtetel
tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 3 493 € · +16,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 474 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 007 €
Tegevusala mediaan: 2 162 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 765 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 4 401 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 2 146 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 435 €
Tegevusala mediaan: 2 257 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 050 €
Tegevusala mediaan: 2 253 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 724 €
Tegevusala mediaan: 2 267 € 2025 IV kv
Ettevõte: 3 017 €
Tegevusala mediaan: 2 236 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 540 €
Tegevusala mediaan: 2 195 € 2026 II kv
Ettevõte: 2 998 €
Tegevusala mediaan: 2 159 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 493 €
Tegevusala mediaan: 2 177 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 2 146 € 2025 I kv
Ettevõte: 3 435 €
Tegevusala mediaan: 2 257 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 050 €
Tegevusala mediaan: 2 253 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 724 €
Tegevusala mediaan: 2 267 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 017 €
Tegevusala mediaan: 2 236 € 2026 I kv
Ettevõte: 3 540 €
Tegevusala mediaan: 2 195 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 998 €
Tegevusala mediaan: 2 159 € 2026 III kv
Ettevõte: 3 493 €
Tegevusala mediaan: 2 177 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 1 2 3 4 2023 IV kv
Ettevõte: 4 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 2024 II kv
Ettevõte: 4 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 4 2024 IV kv
Ettevõte: 4 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 2025 II kv
Ettevõte: 4 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 4 2025 IV kv
Ettevõte: 4 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 4 2026 II kv
Ettevõte: 4 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 4 III·26 0 1 2 3 4 2024 IV kv
Ettevõte: 4 2025 I kv
Ettevõte: 4 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 2025 III kv
Ettevõte: 4 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 4 2026 I kv
Ettevõte: 4 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 4 2026 III kv
Ettevõte: 4 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 21 732 € · +1,8% võrreldes 2026 II kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023 IV kv
Ettevõte: 9 415 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 11 430 € 2024 II kv
Ettevõte: 10 510 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 31 509 € 2024 IV kv
Ettevõte: 11 124 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 13 076 € 2025 II kv
Ettevõte: 11 714 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 36 745 € 2025 IV kv
Ettevõte: 11 593 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 13 467 € 2026 II kv
Ettevõte: 21 357 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 21 732 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2024 IV kv
Ettevõte: 11 124 € 2025 I kv
Ettevõte: 13 076 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 11 714 € 2025 III kv
Ettevõte: 36 745 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 11 593 € 2026 I kv
Ettevõte: 13 467 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 21 357 € 2026 III kv
Ettevõte: 21 732 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 307 452 € · +0,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 193 808 €
Tegevusala mediaan: 25 166 € 2019 2020
Ettevõte: 212 528 €
Tegevusala mediaan: 20 220 € 2020 2021
Ettevõte: 237 383 €
Tegevusala mediaan: 20 121 € 2021 2022
Ettevõte: 254 511 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2022 2023
Ettevõte: 282 598 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2023 2024
Ettevõte: 307 108 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2024 2025
Ettevõte: 307 452 €
Tegevusala mediaan: 20 811 € 2025 0 100 200 300 400 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 193 808 €
Tegevusala mediaan: 25 166 € 2019 2020
Ettevõte: 212 528 €
Tegevusala mediaan: 20 220 € 2021
Ettevõte: 237 383 €
Tegevusala mediaan: 20 121 € 2021 2022
Ettevõte: 254 511 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2023
Ettevõte: 282 598 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2023 2024
Ettevõte: 307 108 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2025
Ettevõte: 307 452 €
Tegevusala mediaan: 20 811 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 66 253 € · −19,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 45 268 €
Tegevusala mediaan: 2 596 € 2019 2020
Ettevõte: 64 374 €
Tegevusala mediaan: 2 208 € 2020 2021
Ettevõte: 72 401 €
Tegevusala mediaan: 1 834 € 2021 2022
Ettevõte: 69 590 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2022 2023
Ettevõte: 84 210 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2023 2024
Ettevõte: 82 693 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2024 2025
Ettevõte: 66 253 €
Tegevusala mediaan: 1 071 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 45 268 €
Tegevusala mediaan: 2 596 € 2019 2020
Ettevõte: 64 374 €
Tegevusala mediaan: 2 208 € 2021
Ettevõte: 72 401 €
Tegevusala mediaan: 1 834 € 2021 2022
Ettevõte: 69 590 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2023
Ettevõte: 84 210 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2023 2024
Ettevõte: 82 693 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2025
Ettevõte: 66 253 €
Tegevusala mediaan: 1 071 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 21,5 % · −5,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0 10 20 30 40 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 23,4 %
Tegevusala mediaan: 10,3 % 2019 2020
Ettevõte: 30,3 %
Tegevusala mediaan: 12,4 % 2020 2021
Ettevõte: 30,5 %
Tegevusala mediaan: 13,0 % 2021 2022
Ettevõte: 27,3 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2022 2023
Ettevõte: 29,8 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023 2024
Ettevõte: 26,9 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2024 2025
Ettevõte: 21,5 %
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2025 0 10 20 30 40 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 23,4 %
Tegevusala mediaan: 10,3 % 2019 2020
Ettevõte: 30,3 %
Tegevusala mediaan: 12,4 % 2021
Ettevõte: 30,5 %
Tegevusala mediaan: 13,0 % 2021 2022
Ettevõte: 27,3 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2023
Ettevõte: 29,8 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023 2024
Ettevõte: 26,9 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2025
Ettevõte: 21,5 %
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 184 170 € · −9,1% võrreldes 2024
0 50 100 150 200 250 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 122 243 € 2019 2020
Ettevõte: 150 149 € 2020 2021
Ettevõte: 159 272 € 2021 2022
Ettevõte: 166 850 € 2022 2023
Ettevõte: 197 655 € 2023 2024
Ettevõte: 202 585 € 2024 2025
Ettevõte: 184 170 € 2025 0 50 100 150 200 250 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 122 243 € 2019 2020
Ettevõte: 150 149 € 2021
Ettevõte: 159 272 € 2021 2022
Ettevõte: 166 850 € 2023
Ettevõte: 197 655 € 2023 2024
Ettevõte: 202 585 € 2025
Ettevõte: 184 170 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 162 116 € · −7,8% võrreldes 2024
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 106 593 € 2019 2020
Ettevõte: 135 968 € 2020 2021
Ettevõte: 144 369 € 2021 2022
Ettevõte: 148 959 € 2022 2023
Ettevõte: 173 170 € 2023 2024
Ettevõte: 175 863 € 2024 2025
Ettevõte: 162 116 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 106 593 € 2019 2020
Ettevõte: 135 968 € 2021
Ettevõte: 144 369 € 2021 2022
Ettevõte: 148 959 € 2023
Ettevõte: 173 170 € 2023 2024
Ettevõte: 175 863 € 2025
Ettevõte: 162 116 € 2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2016
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2018 2019
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2020 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2,5 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2019
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2,5 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
02.04.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
01.04.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
22.05.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
04.05.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
08.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
29.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
27.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
86211 Üldarstiabi
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes