Osaühing Reisirakett
Osaühing Reisirakett (OÜ), Tallinn, registrikood 11559101, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Reisikorraldajate tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 648 189 € ja töötajaid 4.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 648 189 €parem kui 94% ettevõteteltegevusala mediaan 27 306 € · ettevõtteid tegevusalal: 383
- Tööjõumaksud töötaja kohta 10 136 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 1 423 € · ettevõtteid tegevusalal: 297
- Müügitulu · 2025 1,1 mln €parem kui 92% ettevõteteltegevusala mediaan 27 722 € · ettevõtteid tegevusalal: 819
- Puhasrentaablus · 2025 -2,6 %parem kui 17% ettevõteteltegevusala mediaan 5,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 644
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 648 189 | 59 147 | 40 544 | 4 |
| 2026 II kv | 423 266 | 25 579 | 19 143 | 30 |
| 2026 I kv | 179 691 | 17 122 | 16 978 | 5 |
| 2025 IV kv | 21 818 | 16 058 | 16 468 | 5 |
| 2025 III kv | 560 590 | 43 165 | 33 730 | 5 |
| 2025 II kv | 476 923 | 26 964 | 21 598 | 8 |
| 2025 I kv | 147 017 | 22 367 | 20 420 | 7 |
| 2024 IV kv | 16 586 | 8 583 | 8 508 | 7 |
| 2024 III kv | 396 800 | 25 134 | 22 335 | 4 |
| 2024 II kv | 517 582 | 18 988 | 11 280 | 13 |
| 2024 I kv | 179 147 | 11 953 | 10 918 | 4 |
| 2023 IV kv | 25 930 | 16 150 | 16 616 | 3 |
| 2023 III kv | 401 781 | 28 091 | 20 803 | 5 |
| 2023 II kv | 288 743 | 12 284 | 8 532 | 21 |
| 2023 I kv | 148 323 | 9 375 | 8 488 | 3 |
| 2022 IV kv | 76 973 | 9 899 | 6 626 | 5 |
| 2022 III kv | 333 753 | 17 623 | 12 139 | 4 |
| 2022 II kv | 184 492 | 13 421 | 8 058 | 11 |
| 2022 I kv | 87 885 | 4 195 | 5 098 | 3 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 148 281 | -29 651 | 198 961 | 142 764 | 7 836 | 5 |
| 2024 | 965 136 | 17 624 | 139 813 | 130 456 | 37 487 | 4 |
| 2023 | 859 340 | -2 371 | 119 798 | 109 263 | 19 863 | 4 |
| 2022 | 676 985 | -29 005 | 88 536 | 76 709 | 22 234 | 3 |
| 2021 | 265 746 | 17 009 | 41 481 | 110 762 | 54 708 | 3 |
| 2020 | 120 491 | 1 275 | 34 440 | 40 066 | 37 699 | 2 |
| 2019 | 212 199 | 21 501 | 30 877 | 39 969 | 36 424 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 29.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 16.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 23.08.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 10.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Janus PaurmanJuhatuse liige · alates 19.05.2014
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Tõnis JaanisteFüüsiline isik · 1 074 €
- Janus PaurmanFüüsiline isik · 1 074 €
- Mette ÕunFüüsiline isik · 537 €
Tegelikud kasusaajad
- Janus Paurmanotsene osalus · alates 19.10.2018
- Tõnis Jaanisteotsene osalus · alates 19.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Grete RohiAsutaja · 14 000 € · 05.11.2008
- Janus PaurmanAsutaja · 14 000 € · 05.11.2008
- Tõnis JaanisteAsutaja · 14 000 € · 05.11.2008
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 79121Reisikorraldajate tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10122580 / 12 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 10122580 / M8 23.08.2021 |
Korraldav määrus | 22.09.2021 | Puudused kõrvaldatud 23.08.2021 |
|
| Ä 10122580 / M7 11.06.2020 |
Korraldav määrus | Jõustunud 11.06.2020 |
||
| Ä 10122580 / M6 20.09.2019 |
Korraldav määrus | 20.10.2019 | Jõustunud 20.09.2019 |
|
| Ä 10122580 / 11 17.08.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.08.2018 |
||
| Ä 10122580 / M5 12.07.2018 |
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus | 11.08.2018 | Jõustunud 12.07.2018 |
|
| Ä 10122580 / 10 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10122580 / 9 30.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2017 |
||
| Ä 10122580 / 8 12.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.09.2016 |
||
| Ä 10122580 / 7 17.05.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.05.2016 |
||
| Ä 10122580 / 6 19.05.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.05.2014 |
||
| Ä 10122580 / M4 08.05.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.06.2014 | Puudused kõrvaldatud 12.05.2014 |
|
| Ä 10122580 / M3 18.07.2013 |
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara | 14.01.2014 | Jõustunud 18.07.2013 |
|
| Ä 10122580 / 5 22.03.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.03.2013 |
||
| Ä 10122580 / 4 19.11.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.11.2012 |
||
| Ä 10122580 / 3 21.02.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.02.2011 |
||
| Ä 10122580 / M2 15.02.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.04.2011 | Jõustunud 15.02.2011 |
|
| Ä 122580 / 2 10.08.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.08.2009 |
||
| Ä 122580 16.12.2008 |
Esmakanne | Jõustunud 16.12.2008 |
||
| Ä 122580 / M1 07.11.2008 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 12.12.2008 | Jõustunud 07.11.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes