tulundusühistu EPIKO
tulundusühistu EPIKO (Tulundusühistu), Imavere küla, registrikood 11555971, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 12 191 318 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 12,2 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
- Müügitulu · 2025 58,6 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
- Puhasrentaablus · 2025 0,0 %parem kui 30% ettevõteteltegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 12 191 318 | — | 6 974 | — |
| 2026 II kv | 12 686 387 | — | 6 997 | — |
| 2026 I kv | 14 107 930 | — | 6 974 | — |
| 2025 IV kv | 14 225 002 | 13 618 | 13 655 | — |
| 2025 III kv | 14 798 573 | 23 195 | 7 480 | — |
| 2025 II kv | 15 075 399 | 4 208 | 4 041 | — |
| 2025 I kv | 13 983 788 | — | 4 003 | — |
| 2024 IV kv | 11 716 635 | — | 3 848 | — |
| 2024 III kv | 10 274 992 | 3 978 | 3 874 | — |
| 2024 II kv | 10 138 267 | 41 282 | 4 259 | — |
| 2024 I kv | 9 345 857 | 4 147 | 3 883 | — |
| 2023 IV kv | 8 984 051 | 1 726 | 4 038 | — |
| 2023 III kv | 9 623 904 | — | 3 848 | — |
| 2023 II kv | 11 272 609 | 775 | 3 848 | — |
| 2023 I kv | 11 504 200 | 8 163 | 3 764 | — |
| 2022 IV kv | 10 345 118 | 5 897 | 3 498 | — |
| 2022 III kv | 9 979 349 | — | 3 498 | — |
| 2022 II kv | 9 719 665 | 15 875 | 3 498 | — |
| 2022 I kv | 8 550 072 | — | 3 498 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 629 258 | 19 975 | 73 475 | 6 649 801 | 450 194 | 1 |
| 2024 | 42 856 781 | 36 713 | 40 579 | 6 131 015 | 430 219 | 1 |
| 2023 | 40 774 699 | -96 036 | 39 522 | 4 250 596 | 393 506 | 1 |
| 2022 | 39 561 957 | 32 259 | 35 405 | 5 055 886 | 489 542 | 1 |
| 2021 | 29 897 439 | -73 430 | 35 112 | 3 866 200 | 457 283 | 1 |
| 2020 | 30 377 376 | 3 484 | 37 139 | 3 619 949 | 530 713 | 1 |
| 2019 | 29 697 513 | -181 228 | 40 581 | 3 573 585 | 527 229 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 16.06.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 02.06.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 12.06.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 13.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 31.05.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 21.06.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 26.06.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Kommertspandid
| Nr | Pandisumma | Pandipidaja | Periood |
|---|---|---|---|
| 2 | 250 000 € | AS SEB Pank | 23.11.2013 – kehtib |
| 1 | 600 000 € | AS SEB Pank | 19.12.2012 – kehtib |
Juhatus
- Ülo KivineJuhatuse liige · alates 16.06.2025
Esindusõigus
Tulundusühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Ülo Kivinekõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 07.07.2025
Asutajad ja muud isikud
- Aktsiaselts Metsaküla PiimAsutaja · 10 000 € · 28.11.2008
- Eestimaa Piimatootjate ÜhistuAsutaja · 10 000 € · 28.11.2008
- Mittetulundusühing ÜHISPIIMAsutaja · 10 000 € · 28.11.2008
- Tulundusühistu Jõgevamaa Põllumajandustootjate LiitAsutaja · 10 000 € · 28.11.2008
- Tulundusühistu Rakvere PiimaühistuAsutaja · 10 000 € · 28.11.2008
- AUDIITORBÜROO ELSS OÜAudiitorettevõtja · 02.06.2025
- Märt RiisenbergNõukogu esimees · 21.11.2025
- Alo AltermannNõukogu liige · 21.11.2025
- Jaan MetsamaaNõukogu liige · 21.11.2025
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 46111Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10123101 / 11 15.06.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.06.2026 |
||
| Ä 10123101 / M9 17.11.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 01.12.2025 | Puudused kõrvaldatud 10.12.2025 |
|
| Ä 10123101 / 10 10.11.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.11.2025 |
||
| Ä 10123101 / M8 31.10.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 23.11.2025 | Puudused kõrvaldatud 10.11.2025 |
|
| Ä 10123101 / 9 16.06.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.06.2025 |
||
| Ä 10123101 / 8 21.12.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.12.2022 |
||
| Ä 10123101 / M7 28.11.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.12.2022 | Puudused kõrvaldatud 05.12.2022 |
|
| Ä 10123101 / M6 06.11.2019 |
Korraldav määrus | Jõustunud 06.11.2019 |
||
| Ä 10123101 / M5 19.09.2019 |
Korraldav määrus | Jõustunud 19.09.2019 |
||
| Ä 10123101 / M4 27.08.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 01.10.2019 | Jõustunud 27.08.2019 |
|
| Ä 10123101 / 7 27.08.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.08.2019 |
||
| Ä 10123101 / 6 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10123101 / 5 23.11.2017 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 23.11.2017 |
||
| Ä 10123101 / 4 14.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.01.2016 |
||
| Ä 10123101 / M3 22.01.2015 |
Lõivu tagastamise määrus (NAP) | Jõustunud 22.01.2015 |
||
| Ä 10123101 / M2 22.01.2015 |
Lõivu tagastamise määrus (NAP) | Jõustunud 22.01.2015 |
||
| Ä 10123101 / 3 27.12.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.12.2013 |
||
| Ä 10123101 / M1 09.12.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 29.12.2013 | Puudused kõrvaldatud 27.12.2013 |
|
| K 10123101 / 2 23.11.2013 |
Kommertspandi avamiskanne | Jõustunud 23.11.2013 |
||
| K 10177500 19.12.2012 |
Kommertspandi avamiskanne | Jõustunud 19.12.2012 |
||
| Ä 123101 28.11.2008 |
Esmakanne | Jõustunud 28.11.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes