OÜ APRANGA PB TRADE

Registrisse kantud Registrikood 11530250 OÜ Tallinn Registreeritud 21.08.2008
Võrdle

OÜ APRANGA PB TRADE (OÜ), Tallinn, registrikood 11530250, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Rõivaste jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 115 292 € ja töötajaid 13.

Käive
1 115 292 €
↑ 60,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
156 191 €
↑ 39,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
25 487 €
↑ 51,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
13
−7 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 1,1 mln €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 961 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 1,7 mln €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 3,2 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 1 115 292 € · +60,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 642 237 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 502 209 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 706 256 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 041 427 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 622 874 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 498 325 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 648 083 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 114 269 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 644 300 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 450 572 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 695 482 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 115 292 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 622 874 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 498 325 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 648 083 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 1 114 269 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 644 300 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 450 572 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 695 482 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 1 115 292 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 961 € · +132,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 905 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 791 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 448 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 1 349 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 695 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 675 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 1 463 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 356 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 843 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 961 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 349 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 695 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 675 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 463 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 356 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 843 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 961 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 13 · −35,0% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 19IV·232024 I kv Ettevõte: 172024 II kv Ettevõte: 21II·242024 III kv Ettevõte: 162024 IV kv Ettevõte: 15IV·242025 I kv Ettevõte: 162025 II kv Ettevõte: 23II·252025 III kv Ettevõte: 152025 IV kv Ettevõte: 14IV·252026 I kv Ettevõte: 132026 II kv Ettevõte: 20II·262026 III kv Ettevõte: 13III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 152025 I kv Ettevõte: 16I·252025 II kv Ettevõte: 232025 III kv Ettevõte: 15III·252025 IV kv Ettevõte: 142026 I kv Ettevõte: 13I·262026 II kv Ettevõte: 202026 III kv Ettevõte: 13III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 156 191 € · +39,4% võrreldes 2026 II kv
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 81 446 €IV·232024 I kv Ettevõte: 63 886 €2024 II kv Ettevõte: 98 517 €II·242024 III kv Ettevõte: 141 307 €2024 IV kv Ettevõte: 91 144 €IV·242025 I kv Ettevõte: 66 471 €2025 II kv Ettevõte: 91 705 €II·252025 III kv Ettevõte: 157 170 €2025 IV kv Ettevõte: 96 754 €IV·252026 I kv Ettevõte: 70 913 €2026 II kv Ettevõte: 112 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 156 191 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 91 144 €2025 I kv Ettevõte: 66 471 €I·252025 II kv Ettevõte: 91 705 €2025 III kv Ettevõte: 157 170 €III·252025 IV kv Ettevõte: 96 754 €2026 I kv Ettevõte: 70 913 €I·262026 II kv Ettevõte: 112 068 €2026 III kv Ettevõte: 156 191 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 115 292 156 191 25 487 13
2026 II kv 695 482 112 068 16 867 20
2026 I kv 450 572 70 913 17 628 13
2025 IV kv 644 300 96 754 20 486 14
2025 III kv 1 114 269 157 170 25 130 15
2025 II kv 648 083 91 705 15 996 23
2025 I kv 498 325 66 471 18 418 16
2024 IV kv 622 874 91 144 20 230 15
2024 III kv 1 041 427 141 307 23 165 16
2024 II kv 706 256 98 517 16 604 21
2024 I kv 502 209 63 886 15 379 17
2023 IV kv 642 237 81 446 16 660 19
2023 III kv 1 161 864 136 095 21 344 19
2023 II kv 682 963 84 285 16 198 21
2023 I kv 497 388 58 018 13 259 15
2022 IV kv 683 024 83 438 13 659 17
2022 III kv 968 944 118 062 21 755 15
2022 II kv 606 308 74 678 12 866 19
2022 I kv 437 134 44 373 9 935 14
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
654 €
Käive töötaja kohta kvartalis
85 792 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 725 251 € · −0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 409 535 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 1 298 591 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 1 076 096 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 1 655 731 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 1 822 058 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 1 725 309 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 1 725 251 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 409 535 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 1 298 591 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 1 076 096 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 1 655 731 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 1 822 058 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 1 725 309 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 1 725 251 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 54 706 € · +1 424,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-300-200-10001002002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 69 417 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -68 292 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: -226 239 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 93 521 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 125 011 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -4 132 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 54 706 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-300-200-10001002002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 69 417 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -68 292 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: -226 239 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 93 521 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 125 011 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -4 132 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 54 706 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 3,2 % · +3,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
-30-20-100102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: -5,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: -21,0 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 5,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -0,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-30-20-100102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: -5,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: -21,0 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 5,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -0,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 404 263 € · −6,0% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 152 498 €20192020 Ettevõte: 994 484 €20202021 Ettevõte: 735 789 €20212022 Ettevõte: 535 415 €20222023 Ettevõte: 509 132 €20232024 Ettevõte: 429 869 €20242025 Ettevõte: 404 263 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 152 498 €20192020 Ettevõte: 994 484 €2021 Ettevõte: 735 789 €20212022 Ettevõte: 535 415 €2023 Ettevõte: 509 132 €20232024 Ettevõte: 429 869 €2025 Ettevõte: 404 263 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 299 775 € · +13,1% võrreldes 2024
-10001002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 246 069 €20192020 Ettevõte: 177 776 €20202021 Ettevõte: -48 463 €20212022 Ettevõte: 169 191 €20222023 Ettevõte: 294 202 €20232024 Ettevõte: 265 070 €20242025 Ettevõte: 299 775 €2025-10001002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 246 069 €20192020 Ettevõte: 177 776 €2021 Ettevõte: -48 463 €20212022 Ettevõte: 169 191 €2023 Ettevõte: 294 202 €20232024 Ettevõte: 265 070 €2025 Ettevõte: 299 775 €2025
Töötajad 2025: 10 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 17 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220250510152018 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 725 251 54 706 217 028 404 263 299 775 10
2024 1 725 309 -4 132 216 766 429 869 265 070 10
2023 1 822 058 125 011 198 426 509 132 294 202 12
2022 1 655 731 93 521 177 308 535 415 169 191 9
2021 1 076 096 -226 239 131 518 735 789 -48 463 7
2020 1 298 591 -68 292 149 547 994 484 177 776 7
2019 1 409 535 69 417 145 834 1 152 498 246 069 14
2018 — — — — — 14
2017 — — — — — 17
2016 — — — — — 16
2015 — — — — — 12
2014 — — — — — 17
2013 — — — — — 9
2012 — — — — — 9
2011 — — — — — 9
2010 — — — — — 10
2009 — — — — — 12

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
3,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
18,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
13,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
74,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
25,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,97
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
172 525 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 809 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 21.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 15.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Akcine prekybos bendrove
    Juriidiline isik · 100 000 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47711Rõivaste jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10120668 / 12
29.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
29.04.2026
PDF
Ä 10120668 / M1
27.04.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus Puudused kõrvaldatud
29.04.2026
PDF
Ä 10120668 / 11
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10120668 / 10
20.12.2022
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2022
PDF
Ä 10120668 / 9
18.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
18.07.2019
PDF
Ä 10120668 / 8
02.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
02.05.2018
PDF
Ä 10120668 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10120668 / 6
01.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2011
PDF
Ä 120668 / 5
19.01.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
19.01.2010
PDF
Ä 120668 / 4
08.04.2009
Muutmiskanne Jõustunud
08.04.2009
PDF
Ä 120668 / 3
16.09.2008
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2008
PDF
Ä 120668 / 2
22.08.2008
Kandemäärus ex officio Jõustunud
22.08.2008
PDF
Ä 120668
21.08.2008
Esmakanne Jõustunud
21.08.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes