osaühing Svensk Industritillverkning

Registrisse kantud Registrikood 11525349 OÜ Põltsamaa linn Registreeritud 17.09.2008
Võrdle

osaühing Svensk Industritillverkning (OÜ), Põltsamaa linn, registrikood 11525349, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata metalltoodete tootmine. EMTA andmetel oli 2024 IV kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2024 III kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2024 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed · EMTAK 25

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 71 144 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 712

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 IV kv
Käive, € 2024 IV kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 III kv · tegevusala mediaan 49 785 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002022 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 55 028 €I·222022 II kv Ettevõte: 46 094 € Tegevusala mediaan: 59 496 €2022 III kv Ettevõte: 15 182 € Tegevusala mediaan: 57 353 €III·222022 IV kv Ettevõte: 3 903 € Tegevusala mediaan: 57 801 €2023 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 44 761 €I·232023 II kv Ettevõte: 13 319 € Tegevusala mediaan: 50 488 €2023 III kv Ettevõte: 6 526 € Tegevusala mediaan: 49 905 €III·232023 IV kv Ettevõte: 4 437 € Tegevusala mediaan: 47 931 €2024 I kv Ettevõte: 450 € Tegevusala mediaan: 39 673 €I·242024 II kv Ettevõte: 2 443 € Tegevusala mediaan: 43 108 €2024 III kv Ettevõte: 3 807 € Tegevusala mediaan: 46 432 €III·242024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 785 €IV·24020 00040 00060 0002023 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 44 761 €2023 II kv Ettevõte: 13 319 € Tegevusala mediaan: 50 488 €II·232023 III kv Ettevõte: 6 526 € Tegevusala mediaan: 49 905 €2023 IV kv Ettevõte: 4 437 € Tegevusala mediaan: 47 931 €IV·232024 I kv Ettevõte: 450 € Tegevusala mediaan: 39 673 €2024 II kv Ettevõte: 2 443 € Tegevusala mediaan: 43 108 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 807 € Tegevusala mediaan: 46 432 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 785 €IV·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2024 III kv: 0 €
0,00,00,00,00,00,02022 I kv Ettevõte: —I·222022 II kv Ettevõte: —2022 III kv Ettevõte: 0 €III·222022 IV kv Ettevõte: 0 €2023 I kv Ettevõte: —I·232023 II kv Ettevõte: —2023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: 0 €2024 I kv Ettevõte: 0 €I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: 0 €III·242024 IV kv Ettevõte: —IV·240,00,00,00,00,00,02023 I kv Ettevõte: —2023 II kv Ettevõte: —II·232023 III kv Ettevõte: —2023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: —IV·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 IV kv — — — —
2024 III kv 3 807 — — —
2024 II kv 2 443 — — —
2024 I kv 450 — — —
2023 IV kv 4 437 — — —
2023 III kv 6 526 — — —
2023 II kv 13 319 — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv 3 903 — — —
2022 III kv 15 182 — — —
2022 II kv 46 094 — — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 71 144 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 32 434 € Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 24 713 € Tegevusala mediaan: 80 652 €20202021 Ettevõte: 36 344 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 37 420 € Tegevusala mediaan: 84 505 €20222023 Ettevõte: 19 823 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 5 808 € Tegevusala mediaan: 75 081 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 32 434 € Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 24 713 € Tegevusala mediaan: 80 652 €2021 Ettevõte: 36 344 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 37 420 € Tegevusala mediaan: 84 505 €2023 Ettevõte: 19 823 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 5 808 € Tegevusala mediaan: 75 081 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 0 € · +100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 904 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 493 € Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: -10 133 € Tegevusala mediaan: 1 618 €20202021 Ettevõte: -710 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: 3 279 € Tegevusala mediaan: 3 066 €20222023 Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: -6 504 € Tegevusala mediaan: 714 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 904 €2025-15 000-10 000-5 00005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 493 € Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: -10 133 € Tegevusala mediaan: 1 618 €2021 Ettevõte: -710 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: 3 279 € Tegevusala mediaan: 3 066 €2023 Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: -6 504 € Tegevusala mediaan: 714 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 904 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -112,0 % · −119,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-125-100-75-50-250252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: -41,0 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20202021 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20222023 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: -112,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,4 %2025-125-100-75-50-250252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: -41,0 % Tegevusala mediaan: 3,7 %2021 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 5,1 %2023 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: -112,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 24 645 € · +0,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 39 464 €20192020 Ettevõte: 29 331 €20202021 Ettevõte: 28 621 €20212022 Ettevõte: 31 633 €20222023 Ettevõte: 33 085 €20232024 Ettevõte: 24 645 €20242025 Ettevõte: 24 645 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 39 464 €20192020 Ettevõte: 29 331 €2021 Ettevõte: 28 621 €20212022 Ettevõte: 31 633 €2023 Ettevõte: 33 085 €20232024 Ettevõte: 24 645 €2025 Ettevõte: 24 645 €2025
Omakapital, € 2025: 24 645 € · +0,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 29 521 €20192020 Ettevõte: 19 388 €20202021 Ettevõte: 18 678 €20212022 Ettevõte: 21 957 €20222023 Ettevõte: 23 409 €20232024 Ettevõte: 24 645 €20242025 Ettevõte: 24 645 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 29 521 €20192020 Ettevõte: 19 388 €2021 Ettevõte: 18 678 €20212022 Ettevõte: 21 957 €2023 Ettevõte: 23 409 €20232024 Ettevõte: 24 645 €2025 Ettevõte: 24 645 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025012342018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 0 24 645 24 645 0
2024 5 808 -6 504 24 645 24 645 0
2023 19 823 1 452 33 085 23 409 0
2022 37 420 3 279 31 633 21 957 0
2021 36 344 -710 28 621 18 678 0
2020 24 713 -10 133 29 331 19 388 0
2019 32 434 493 39 464 29 521 0
2018 — — — — 0
2017 — — — — 0
2016 — — — — 0
2015 — — — — 0
2014 — — — — 0
2013 — — — — 0
2012 — — — — 0
2011 — — — — 0
2010 — — — — 0
2009 — — — — 0
2008 — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
0,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 07.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 03.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 12.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 20.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 25991Mujal liigitamata metalltoodete tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30036168 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30036168 / 7
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 30036168 / 6
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 30036168 / 5
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30036168 / 4
20.06.2013
Muutmiskanne Jõustunud
20.06.2013
PDF
Ä 30036168 / 3
21.09.2011
Muutmiskanne Jõustunud
21.09.2011
PDF
Ä 30036168 / 2
25.08.2010
Muutmiskanne Jõustunud
25.08.2010
PDF
Ä 36168
17.09.2008
Esmakanne Jõustunud
17.09.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes