OÜ Aircity

Registrisse kantud Registrikood 11503879 OÜ Tallinn Registreeritud 08.05.2008
Võrdle

OÜ Aircity (OÜ), Tallinn, registrikood 11503879, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puu- ja köögivilja hulgimüük. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 39 979 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 211 €
↑ 50,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 283 €
↑ 50,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 283 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 39 979 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 0,1 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 II kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 283 € · +50,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 II kv Ettevõte: 34 € Tegevusala mediaan: 1 839 €II·232023 III kv Ettevõte: 408 € Tegevusala mediaan: 1 884 €2023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 II kv Ettevõte: 379 € Tegevusala mediaan: 1 960 €2024 III kv Ettevõte: 557 € Tegevusala mediaan: 2 029 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 140 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 II kv Ettevõte: 410 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 652 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 1 277 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 855 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 283 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 III kv Ettevõte: 557 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 1 140 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 II kv Ettevõte: 410 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 652 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 277 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 855 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 1 283 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 II kv Ettevõte: 2II·232023 III kv Ettevõte: 22023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 II kv Ettevõte: 22024 III kv Ettevõte: 2III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 211 € · +50,1% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502023 II kv Ettevõte: 66 €II·232023 III kv Ettevõte: 782 €2023 IV kv Ettevõte: 375 €IV·232024 II kv Ettevõte: 714 €2024 III kv Ettevõte: 1 051 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 076 €2025 II kv Ettevõte: 775 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 233 €2025 IV kv Ettevõte: 1 206 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 807 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 211 €III·2602505007501 0001 2502024 III kv Ettevõte: 1 051 €2024 IV kv Ettevõte: 1 076 €IV·242025 II kv Ettevõte: 775 €2025 III kv Ettevõte: 1 233 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 206 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 807 €2026 III kv Ettevõte: 1 211 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 211 1 283 1
2026 II kv — 807 855 1
2026 I kv — — — 1
2025 IV kv — 1 206 1 277 1
2025 III kv — 1 233 1 304 2
2025 II kv — 775 820 2
2024 IV kv — 1 076 1 140 1
2024 III kv — 1 051 1 114 2
2024 II kv — 714 758 2
2023 IV kv — 375 391 —
2023 III kv — 782 816 2
2023 II kv — 66 68 2
2023 I kv — — — 2
2022 IV kv — 53 54 2
2022 III kv — 711 742 2
2022 II kv — 1 027 1 073 2
2022 I kv — — — 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
428 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 39 979 € · +136,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 38 812 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 26 267 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 20 241 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 14 627 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 15 021 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 16 893 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 39 979 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 38 812 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 26 267 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 20 241 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 14 627 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 15 021 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 16 893 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 39 979 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 45 € · −76,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 61 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 209 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 599 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 528 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 4 085 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 194 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 45 € Tegevusala mediaan: 127 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 61 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 209 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 599 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 528 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 4 085 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 194 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 45 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,1 % · −1,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
01020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 3,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 27,2 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %202501020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 3,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 27,2 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 8 470 € · +0,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 37 432 €20192020 Ettevõte: 26 422 €20202021 Ettevõte: 22 440 €20212022 Ettevõte: 13 353 €20222023 Ettevõte: 10 042 €20232024 Ettevõte: 8 425 €20242025 Ettevõte: 8 470 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 37 432 €20192020 Ettevõte: 26 422 €2021 Ettevõte: 22 440 €20212022 Ettevõte: 13 353 €2023 Ettevõte: 10 042 €20232024 Ettevõte: 8 425 €2025 Ettevõte: 8 470 €2025
Omakapital, € 2025: 8 470 € · +0,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 810 €20192020 Ettevõte: 3 019 €20202021 Ettevõte: 3 618 €20212022 Ettevõte: 4 146 €20222023 Ettevõte: 8 231 €20232024 Ettevõte: 8 425 €20242025 Ettevõte: 8 470 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 810 €20192020 Ettevõte: 3 019 €2021 Ettevõte: 3 618 €20212022 Ettevõte: 4 146 €2023 Ettevõte: 8 231 €20232024 Ettevõte: 8 425 €2025 Ettevõte: 8 470 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 39 979 45 10 869 8 470 8 470 1
2024 16 893 194 9 944 8 425 8 425 1
2023 15 021 4 085 3 405 10 042 8 231 1
2022 14 627 528 4 870 13 353 4 146 2
2021 20 241 599 10 447 22 440 3 618 2
2020 26 267 209 9 018 26 422 3 019 2
2019 38 812 61 7 841 37 432 2 810 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2008 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad
Müügitulu töötaja kohta
39 979 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
906 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 21.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 04.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 11.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

  • OÜ Larssex International
    Asutaja · 40 000 € · 08.05.2008

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46311Puu- ja köögivilja hulgimüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10118274 / 7
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10118274 / 6
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10118274 / 5
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10118274 / 4
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10118274 / 3
22.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
22.01.2012
PDF
Ä 118274 / 2
30.06.2008
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2008
PDF
Ä 118274
08.05.2008
Esmakanne Jõustunud
08.05.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes