Turms Innova OÜ
Turms Innova OÜ (OÜ), Rannamõisa küla, registrikood 11502800, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
Maksud ja käive
Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 9 545 | 9 545 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 9 545 | 9 545 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 9 545 | 9 545 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 9 545 | 9 545 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 9 545 | 9 545 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 9 545 | 9 545 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 9 545 | 9 545 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 05.07.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 18.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 28.10.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 28.10.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.10.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 28.03.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Merilin VihandJuhatuse liige · alates 06.02.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- JAANUS VIHANDFüüsiline isik · 12 782 €
Tegelikud kasusaajad
- JAANUS VIHANDotsene osalus · alates 29.10.2018
- Merilin Vihandkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 29.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Jaanus VihandAsutaja · 200 000 € · 02.05.2008
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 46391Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10118152 / M2 08.07.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 11.10.2024 | Puudused kõrvaldatud 19.07.2024 |
|
| Ä 10118152 / M1 28.09.2023 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 01.01.2024 | Puudused kõrvaldatud 29.10.2023 |
|
| Ä 10118152 / 6 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 10118152 / 5 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10118152 / 4 30.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2017 |
||
| Ä 10118152 / 3 06.02.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.02.2017 |
||
| Ä 10118152 / 2 18.07.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.07.2011 |
||
| Ä 118152 02.05.2008 |
Esmakanne | Jõustunud 02.05.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes