Nurga Meistremiis OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11497848 OÜ Soomevere küla Registreeritud 06.06.2008
Võrdle

Nurga Meistremiis OÜ (OÜ), Soomevere küla, registrikood 11497848, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Masinate ja seadmete remont ning hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 13 039 € ja töötajaid 1.

Käive
13 039 €
↓ 21,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 106 €
↑ 18,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 296 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus · EMTAK 33

  • Käive · 2026 III kv 13 039 €
    tegevusala mediaan 21 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 050
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 296 €
    tegevusala mediaan 1 557 € · ettevõtteid tegevusalal: 808
  • Müügitulu · 2025 42 179 €
    tegevusala mediaan 44 022 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 447
  • Puhasrentaablus · 2025 10,5 %
    tegevusala mediaan 5,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 225

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 13 039 € · −21,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 21 365 € · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 11 821 € Tegevusala mediaan: 22 416 €IV·232024 I kv Ettevõte: 9 971 € Tegevusala mediaan: 20 934 €2024 II kv Ettevõte: 10 008 € Tegevusala mediaan: 21 577 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 620 € Tegevusala mediaan: 22 930 €2024 IV kv Ettevõte: 12 818 € Tegevusala mediaan: 21 473 €IV·242025 I kv Ettevõte: 11 687 € Tegevusala mediaan: 19 468 €2025 II kv Ettevõte: 14 631 € Tegevusala mediaan: 21 694 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 454 € Tegevusala mediaan: 22 270 €2025 IV kv Ettevõte: 13 915 € Tegevusala mediaan: 22 998 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 502 € Tegevusala mediaan: 20 214 €2026 II kv Ettevõte: 16 568 € Tegevusala mediaan: 22 903 €II·262026 III kv Ettevõte: 13 039 € Tegevusala mediaan: 21 365 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 12 818 € Tegevusala mediaan: 21 473 €2025 I kv Ettevõte: 11 687 € Tegevusala mediaan: 19 468 €I·252025 II kv Ettevõte: 14 631 € Tegevusala mediaan: 21 694 €2025 III kv Ettevõte: 10 454 € Tegevusala mediaan: 22 270 €III·252025 IV kv Ettevõte: 13 915 € Tegevusala mediaan: 22 998 €2026 I kv Ettevõte: 12 502 € Tegevusala mediaan: 20 214 €I·262026 II kv Ettevõte: 16 568 € Tegevusala mediaan: 22 903 €2026 III kv Ettevõte: 13 039 € Tegevusala mediaan: 21 365 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 296 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 557 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 465 € Tegevusala mediaan: 1 353 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 465 € Tegevusala mediaan: 1 432 €2024 II kv Ettevõte: 1 465 € Tegevusala mediaan: 1 415 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 465 € Tegevusala mediaan: 1 452 €2024 IV kv Ettevõte: 1 465 € Tegevusala mediaan: 1 508 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 579 € Tegevusala mediaan: 1 497 €2025 II kv Ettevõte: 1 593 € Tegevusala mediaan: 1 514 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 593 € Tegevusala mediaan: 1 524 €2025 IV kv Ettevõte: 1 593 € Tegevusala mediaan: 1 541 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 494 € Tegevusala mediaan: 1 485 €2026 II kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 458 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 557 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 465 € Tegevusala mediaan: 1 508 €2025 I kv Ettevõte: 1 579 € Tegevusala mediaan: 1 497 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 593 € Tegevusala mediaan: 1 514 €2025 III kv Ettevõte: 1 593 € Tegevusala mediaan: 1 524 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 593 € Tegevusala mediaan: 1 541 €2026 I kv Ettevõte: 1 494 € Tegevusala mediaan: 1 485 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 458 €2026 III kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 557 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 106 € · +18,4% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 2 187 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 431 €2024 II kv Ettevõte: 4 110 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 302 €2024 IV kv Ettevõte: 2 444 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 756 €2025 II kv Ettevõte: 3 377 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 498 €2025 IV kv Ettevõte: 3 648 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 257 €2026 II kv Ettevõte: 2 623 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 106 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 444 €2025 I kv Ettevõte: 2 756 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 377 €2025 III kv Ettevõte: 2 498 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 648 €2026 I kv Ettevõte: 3 257 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 623 €2026 III kv Ettevõte: 3 106 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 13 039 3 106 1 296 1
2026 II kv 16 568 2 623 1 296 1
2026 I kv 12 502 3 257 1 494 1
2025 IV kv 13 915 3 648 1 593 1
2025 III kv 10 454 2 498 1 593 1
2025 II kv 14 631 3 377 1 593 1
2025 I kv 11 687 2 756 1 579 1
2024 IV kv 12 818 2 444 1 465 1
2024 III kv 7 620 2 302 1 465 1
2024 II kv 10 008 4 110 1 465 1
2024 I kv 9 971 2 431 1 465 1
2023 IV kv 11 821 2 187 1 465 1
2023 III kv 13 710 2 944 1 465 1
2023 II kv 11 678 2 509 1 465 1
2023 I kv 14 105 2 566 1 465 1
2022 IV kv 14 898 1 430 1 318 1
2022 III kv 7 337 1 975 1 244 1
2022 II kv 13 546 2 258 1 244 1
2022 I kv 11 232 2 628 1 244 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
432 €
Käive töötaja kohta kvartalis
13 039 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 42 179 € · +1,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 44 022 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 48 266 € Tegevusala mediaan: 41 237 €20192020 Ettevõte: 41 549 € Tegevusala mediaan: 36 334 €20202021 Ettevõte: 43 549 € Tegevusala mediaan: 39 000 €20212022 Ettevõte: 43 337 € Tegevusala mediaan: 39 989 €20222023 Ettevõte: 50 645 € Tegevusala mediaan: 42 511 €20232024 Ettevõte: 41 436 € Tegevusala mediaan: 40 902 €20242025 Ettevõte: 42 179 € Tegevusala mediaan: 44 022 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 48 266 € Tegevusala mediaan: 41 237 €20192020 Ettevõte: 41 549 € Tegevusala mediaan: 36 334 €2021 Ettevõte: 43 549 € Tegevusala mediaan: 39 000 €20212022 Ettevõte: 43 337 € Tegevusala mediaan: 39 989 €2023 Ettevõte: 50 645 € Tegevusala mediaan: 42 511 €20232024 Ettevõte: 41 436 € Tegevusala mediaan: 40 902 €2025 Ettevõte: 42 179 € Tegevusala mediaan: 44 022 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 431 € · +345,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 205 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
-6 000-4 000-2 00002 0004 0006 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -4 441 € Tegevusala mediaan: 1 682 €20192020 Ettevõte: -1 598 € Tegevusala mediaan: 1 177 €20202021 Ettevõte: 1 937 € Tegevusala mediaan: 1 463 €20212022 Ettevõte: -4 170 € Tegevusala mediaan: 1 359 €20222023 Ettevõte: 2 454 € Tegevusala mediaan: 1 743 €20232024 Ettevõte: -1 808 € Tegevusala mediaan: 847 €20242025 Ettevõte: 4 431 € Tegevusala mediaan: 1 205 €2025-6 000-4 000-2 00002 0004 0006 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -4 441 € Tegevusala mediaan: 1 682 €20192020 Ettevõte: -1 598 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2021 Ettevõte: 1 937 € Tegevusala mediaan: 1 463 €20212022 Ettevõte: -4 170 € Tegevusala mediaan: 1 359 €2023 Ettevõte: 2 454 € Tegevusala mediaan: 1 743 €20232024 Ettevõte: -1 808 € Tegevusala mediaan: 847 €2025 Ettevõte: 4 431 € Tegevusala mediaan: 1 205 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 10,5 % · +14,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,4 % · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
-10-50510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -9,2 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20192020 Ettevõte: -3,8 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20202021 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 5,8 %20212022 Ettevõte: -9,6 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20222023 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20232024 Ettevõte: -4,4 % Tegevusala mediaan: 4,3 %20242025 Ettevõte: 10,5 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2025-10-50510152018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -9,2 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20192020 Ettevõte: -3,8 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2021 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 5,8 %20212022 Ettevõte: -9,6 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2023 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20232024 Ettevõte: -4,4 % Tegevusala mediaan: 4,3 %2025 Ettevõte: 10,5 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 54 072 € · +7,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 53 926 €20192020 Ettevõte: 51 184 €20202021 Ettevõte: 52 803 €20212022 Ettevõte: 49 202 €20222023 Ettevõte: 51 203 €20232024 Ettevõte: 50 477 €20242025 Ettevõte: 54 072 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 53 926 €20192020 Ettevõte: 51 184 €2021 Ettevõte: 52 803 €20212022 Ettevõte: 49 202 €2023 Ettevõte: 51 203 €20232024 Ettevõte: 50 477 €2025 Ettevõte: 54 072 €2025
Omakapital, € 2025: 51 914 € · +9,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 50 558 €20192020 Ettevõte: 49 069 €20202021 Ettevõte: 51 007 €20212022 Ettevõte: 46 836 €20222023 Ettevõte: 49 291 €20232024 Ettevõte: 47 483 €20242025 Ettevõte: 51 914 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 50 558 €20192020 Ettevõte: 49 069 €2021 Ettevõte: 51 007 €20212022 Ettevõte: 46 836 €2023 Ettevõte: 49 291 €20232024 Ettevõte: 47 483 €2025 Ettevõte: 51 914 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 42 179 4 431 16 056 54 072 51 914 1
2024 41 436 -1 808 15 387 50 477 47 483 1
2023 50 645 2 454 15 253 51 203 49 291 1
2022 43 337 -4 170 13 688 49 202 46 836 1
2021 43 549 1 937 13 173 52 803 51 007 1
2020 41 549 -1 598 13 166 51 184 49 069 1
2019 48 266 -4 441 13 166 53 926 50 558 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
10,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
8,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
96,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
23,55
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
42 179 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 338 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 04.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 11.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 13.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 11.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 33121Masinate ja seadmete remont ning hooldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20041563 / 7
28.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
28.04.2024
PDF
Ä 20041563 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20041563 / 5
03.12.2021
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2021
PDF
Ä 20041563 / 4
14.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2018
PDF
Ä 20041563 / 3
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20041563 / 2
08.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2011
PDF
Ä 20041563 / M2
05.12.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.01.2012 Jõustunud
05.12.2011
PDF
Ä 41563
05.06.2008
Esmakanne Jõustunud
06.06.2008
PDF
Ä 41563 / M1
03.06.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 05.07.2008 Jõustunud
05.06.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes