Autokliima Gvidis Eesti OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11473150 OÜ Tallinn Registreeritud 28.02.2008
Võrdle

Autokliima Gvidis Eesti OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11473150, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite hooldus ja remont. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont · EMTAK 45

  • Müügitulu · 2021 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 885

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 6 442 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 460 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 683 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 507 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 167 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 805 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 089 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 366 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 246 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 967 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 642 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 496 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 442 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 805 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 089 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 366 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 246 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 967 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 642 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 496 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 442 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2021: 0 € · −100,0% võrreldes 2020 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 91 001 € Tegevusala mediaan: 586 €20192020 Ettevõte: 2 808 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 91 001 € Tegevusala mediaan: 586 €20192020 Ettevõte: 2 808 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -100 € · −400,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-8 000-6 000-4 000-2 00002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 088 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -6 693 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -5 848 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: -5 844 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -1 045 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: -20 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -100 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-8 000-6 000-4 000-2 00002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 088 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -6 693 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -5 848 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: -5 844 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -1 045 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: -20 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -100 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2020: -238,4 % · −239,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-250-200-150-100-500502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: -238,4 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,6 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,0 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: -3,1 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2025-250-200-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: -238,4 % Tegevusala mediaan: 1,9 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,6 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,0 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: -3,1 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 7 887 € · −1,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 29 783 €20192020 Ettevõte: 21 141 €20202021 Ettevõte: 14 896 €20212022 Ettevõte: 9 052 €20222023 Ettevõte: 8 007 €20232024 Ettevõte: 8 007 €20242025 Ettevõte: 7 887 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 29 783 €20192020 Ettevõte: 21 141 €2021 Ettevõte: 14 896 €20212022 Ettevõte: 9 052 €2023 Ettevõte: 8 007 €20232024 Ettevõte: 8 007 €2025 Ettevõte: 7 887 €2025
Omakapital, € 2025: 4 828 € · −2,0% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 24 377 €20192020 Ettevõte: 17 685 €20202021 Ettevõte: 11 837 €20212022 Ettevõte: 5 993 €20222023 Ettevõte: 4 948 €20232024 Ettevõte: 4 928 €20242025 Ettevõte: 4 828 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 24 377 €20192020 Ettevõte: 17 685 €2021 Ettevõte: 11 837 €20212022 Ettevõte: 5 993 €2023 Ettevõte: 4 948 €20232024 Ettevõte: 4 928 €2025 Ettevõte: 4 828 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — -100 0 7 887 4 828 0
2024 — -20 0 8 007 4 928 0
2023 — -1 045 0 8 007 4 948 0
2022 — -5 844 0 9 052 5 993 0
2021 0 -5 848 0 14 896 11 837 0
2020 2 808 -6 693 3 689 21 141 17 685 1
2019 91 001 1 088 21 597 29 783 24 377 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-2,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-1,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
61,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
38,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,58
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.09.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 15.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 15.11.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 15.11.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 04.02.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Osaühingut võib kõikide majandustegevusega seotud õigustoimingute tegemisel esindada iga prokurist. Prokurist võib kinnisasja võõrandada ja koormata vaid siis, kui selline õigus on registrikaardile kantud.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 45201Mootorsõidukite hooldus ja remont Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10116459 / M10
26.09.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 30.12.2026 Puudused kõrvaldatud
30.09.2026
PDF
Ä 10116459 / 14
02.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
02.08.2024
PDF
Ä 10116459 / M9
08.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 11.10.2024 Puudused kõrvaldatud
17.07.2024
PDF
Ä 10116459 / M8
28.09.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 01.01.2024 Puudused kõrvaldatud
16.11.2023
PDF
Ä 10116459 / 13
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10116459 / 12
04.03.2019
Muutmiskanne Jõustunud
04.03.2019
PDF
Ä 10116459 / M7
25.02.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.03.2019 Puudused kõrvaldatud
04.03.2019
PDF
Ä 10116459 / 11
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10116459 / 10
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10116459 / 9
02.06.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.06.2017
PDF
Ä 10116459 / M6
30.05.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.06.2017 Puudused kõrvaldatud
02.06.2017
PDF
Ä 10116459 / M5
23.05.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.06.2017 Puudused kõrvaldatud
02.06.2017
PDF
Ä 10116459 / 8
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10116459 / M4
10.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 13.08.2016 Puudused kõrvaldatud
20.05.2016
PDF
Ä 10116459 / M3
05.12.2014
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes Jõustunud
05.12.2014
PDF
Ä 10116459 / 7
09.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
09.07.2014
PDF
Ä 10116459 / M2
06.06.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 03.12.2014 Puudused kõrvaldatud
20.01.2015
PDF
Ä 10116459 / 6
09.11.2010
Muutmiskanne Jõustunud
09.11.2010
PDF
Ä 10116459 / 5
24.05.2010
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
28.05.2010
PDF
Ä 10116459 / 4
21.04.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
21.04.2010
PDF
Ä 10116459 / M1
14.04.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
14.04.2010
PDF
Ä 116459 / 3
03.08.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
03.08.2009
PDF
Ä 116459 / 2
07.05.2009
Muutmiskanne Jõustunud
07.05.2009
PDF
Ä 116459
28.02.2008
Esmakanne Jõustunud
28.02.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes