Valdna Productions OÜ
Valdna Productions OÜ (OÜ), Leedi küla, registrikood 11459836, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kirjalik ja suuline tõlge. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 9 706 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 9 706 €parem kui 52% ettevõteteltegevusala mediaan 9 242 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 536
- Müügitulu · 2025 43 913 €parem kui 85% ettevõteteltegevusala mediaan 6 586 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 527
- Puhasrentaablus · 2025 4,1 %parem kui 42% ettevõteteltegevusala mediaan 10,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 370
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 9 706 | 40 | — | — |
| 2026 II kv | 13 600 | 159 | — | — |
| 2026 I kv | 15 015 | 54 | — | — |
| 2025 IV kv | 8 400 | 132 | — | — |
| 2025 III kv | 11 824 | 39 | — | — |
| 2025 II kv | 10 805 | 148 | — | — |
| 2025 I kv | 8 445 | 45 | — | — |
| 2024 IV kv | 14 549 | 78 | — | — |
| 2024 III kv | 11 556 | 44 | — | — |
| 2024 II kv | 17 305 | 88 | — | — |
| 2024 I kv | 11 537 | 65 | — | — |
| 2023 IV kv | 12 831 | 77 | — | — |
| 2023 III kv | 15 257 | 45 | — | — |
| 2023 II kv | 11 708 | 42 | — | — |
| 2023 I kv | 11 803 | 307 | 260 | — |
| 2022 IV kv | 11 874 | 790 | 781 | 1 |
| 2022 III kv | 10 341 | 790 | 781 | 1 |
| 2022 II kv | 15 340 | 813 | 781 | 1 |
| 2022 I kv | 11 391 | 763 | 742 | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 913 | 1 784 | 0 | 12 656 | 12 656 | 0 |
| 2024 | 56 174 | 4 259 | 0 | 15 131 | 15 131 | 0 |
| 2023 | 52 763 | 8 316 | 0 | 22 224 | 22 224 | 0 |
| 2022 | 49 316 | 9 805 | 10 971 | 23 908 | 23 908 | 1 |
| 2021 | 58 944 | 2 785 | 2 418 | 22 888 | 22 888 | 1 |
| 2020 | 54 494 | 4 075 | 0 | 20 103 | 20 103 | 0 |
| 2019 | 49 963 | 3 855 | 0 | 22 028 | 22 028 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 27.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Rita TaliJuhatuse liige · alates 16.02.2012
- Priit TaliJuhatuse liige · alates 22.11.2012
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Priit TaliFüüsiline isik · 1 278 €
- Rita TaliFüüsiline isik · 1 278 €
Tegelikud kasusaajad
- Priit Taliotsene osalus · alates 18.10.2018
- Rita Taliotsene osalus · alates 18.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- OÜ Runso ConsultAsutaja · 40 000 € · 15.01.2008
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 74301Kirjalik ja suuline tõlge Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 20062387 / 4 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 20062387 / 3 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 20062387 / 2 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| Ä 20062387 30.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2017 |
||
| Ä 10115219 / 5 06.12.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2012 |
||
| Ä 10115219 / M4 28.11.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.01.2013 | Jõustunud 28.11.2012 |
|
| Ä 10115219 / 4 22.11.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.11.2012 |
||
| Ä 10115219 / M3 12.11.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.12.2012 | Jõustunud 12.11.2012 |
|
| Ä 10115219 / M2 25.09.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.11.2012 | Jõustunud 25.09.2012 |
|
| Ä 10115219 / 3 16.02.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.02.2012 |
||
| Ä 10115219 / M1 25.01.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.03.2012 | Jõustunud 25.01.2012 |
|
| Ä 115219 / 2 01.02.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2008 |
||
| Ä 115219 15.01.2008 |
Esmakanne | Jõustunud 15.01.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes