Helisen Stuudio OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11439064 OÜ Matapera küla Registreeritud 30.11.2007
Võrdle

Helisen Stuudio OÜ (OÜ), Matapera küla, registrikood 11439064, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 5 660 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
5 660 €
↓ 33,7% võrreldes: 2024
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Müügitulu · 2025 5 660 €
    tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777
  • Puhasrentaablus · 2025 -18,1 %
    tegevusala mediaan 6,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 416

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 5 660 € · −33,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15 207 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 20 099 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 10 191 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 2 277 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 5 178 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 8 539 € Tegevusala mediaan: 3 534 €20242025 Ettevõte: 5 660 € Tegevusala mediaan: 3 365 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15 207 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 20 099 € Tegevusala mediaan: 2 338 €2021 Ettevõte: 10 191 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 2 277 € Tegevusala mediaan: 2 950 €2023 Ettevõte: 5 178 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 8 539 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2025 Ettevõte: 5 660 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 025 € · −132,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 846 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: -2 378 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: -223 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: -973 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: 634 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 3 145 € Tegevusala mediaan: 204 €20242025 Ettevõte: -1 025 € Tegevusala mediaan: 139 €2025-4 000-2 00002 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 846 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: -2 378 € Tegevusala mediaan: 87 €2021 Ettevõte: -223 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: -973 € Tegevusala mediaan: 227 €2023 Ettevõte: 634 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 3 145 € Tegevusala mediaan: 204 €2025 Ettevõte: -1 025 € Tegevusala mediaan: 139 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -18,1 % · −54,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,2 % · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-60-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: -11,8 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: -42,7 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: 12,2 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 36,8 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20242025 Ettevõte: -18,1 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025-60-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: -11,8 % Tegevusala mediaan: 7,0 %2021 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: -42,7 % Tegevusala mediaan: 9,2 %2023 Ettevõte: 12,2 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 36,8 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2025 Ettevõte: -18,1 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 5 049 € · −16,7% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 712 €20192020 Ettevõte: 8 011 €20202021 Ettevõte: 3 083 €20212022 Ettevõte: 2 109 €20222023 Ettevõte: 2 744 €20232024 Ettevõte: 6 063 €20242025 Ettevõte: 5 049 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 712 €20192020 Ettevõte: 8 011 €2021 Ettevõte: 3 083 €20212022 Ettevõte: 2 109 €2023 Ettevõte: 2 744 €20232024 Ettevõte: 6 063 €2025 Ettevõte: 5 049 €2025
Omakapital, € 2025: 4 863 € · −17,4% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 684 €20192020 Ettevõte: 3 306 €20202021 Ettevõte: 3 083 €20212022 Ettevõte: 2 109 €20222023 Ettevõte: 2 744 €20232024 Ettevõte: 5 888 €20242025 Ettevõte: 4 863 €202502 0004 0006 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 684 €20192020 Ettevõte: 3 306 €2021 Ettevõte: 3 083 €20212022 Ettevõte: 2 109 €2023 Ettevõte: 2 744 €20232024 Ettevõte: 5 888 €2025 Ettevõte: 4 863 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 5 660 -1 025 0 5 049 4 863 0
2024 8 539 3 145 0 6 063 5 888 0
2023 5 178 634 0 2 744 2 744 0
2022 2 277 -973 0 2 109 2 109 0
2021 10 191 -223 2 982 3 083 3 083 1
2020 20 099 -2 378 10 993 8 011 3 306 1
2019 15 207 3 846 201 5 712 5 684 0
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-18,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-21,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-20,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
96,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,25
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 23.11.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 08.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90391Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused Põhitegevus
  • 85599Muu mujal liigitamata õpe
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20040097 / 7
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20040097 / 6
04.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
04.05.2018
PDF
Ä 20040097 / 5
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20040097 / 4
21.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
21.12.2017
PDF
Ä 20040097 / 3
25.04.2014
Muutmiskanne Jõustunud
25.04.2014
PDF
Ä 20040097 / 2
08.07.2010
Muutmiskanne Jõustunud
08.07.2010
PDF
Ä 40097 / M1
30.11.2007
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Puudused kõrvaldatud
30.11.2007
PDF
Ä 40097
30.11.2007
Esmakanne Jõustunud
30.11.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes