OÜ Alam-Pedja Arendus

Registrisse kantud Registrikood 11437220 OÜ Võiküla Registreeritud 22.10.2007
Võrdle

OÜ Alam-Pedja Arendus (OÜ), Võiküla, registrikood 11437220, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puhkemajad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 037 € ja töötajaid 2.

Käive
3 037 €
↑ 87,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
991 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 054 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Käive · 2026 III kv 3 037 €
    tegevusala mediaan 14 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 209
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 527 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 655
  • Müügitulu · 2025 35 407 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 -106,3 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 3 037 € · +87,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 443 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 48 € Tegevusala mediaan: 7 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 423 €2024 II kv Ettevõte: 16 833 € Tegevusala mediaan: 7 782 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 679 € Tegevusala mediaan: 14 910 €2024 IV kv Ettevõte: 42 939 € Tegevusala mediaan: 7 255 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 5 990 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 555 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 046 € Tegevusala mediaan: 14 664 €2025 IV kv Ettevõte: 2 250 € Tegevusala mediaan: 6 790 €IV·252026 I kv Ettevõte: 24 570 € Tegevusala mediaan: 6 401 €2026 II kv Ettevõte: 1 623 € Tegevusala mediaan: 7 586 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 037 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 42 939 € Tegevusala mediaan: 7 255 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 5 990 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 555 €2025 III kv Ettevõte: 4 046 € Tegevusala mediaan: 14 664 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 250 € Tegevusala mediaan: 6 790 €2026 I kv Ettevõte: 24 570 € Tegevusala mediaan: 6 401 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 623 € Tegevusala mediaan: 7 586 €2026 III kv Ettevõte: 3 037 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 527 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 899 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 932 €2024 II kv Ettevõte: 280 € Tegevusala mediaan: 860 €II·242024 III kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 1 068 €2024 IV kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 1 035 €IV·242025 I kv Ettevõte: 309 € Tegevusala mediaan: 1 046 €2025 II kv Ettevõte: 871 € Tegevusala mediaan: 974 €II·252025 III kv Ettevõte: 612 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 758 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 604 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2026 II kv Ettevõte: 527 € Tegevusala mediaan: 970 €II·262026 III kv Ettevõte: 527 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 1 035 €2025 I kv Ettevõte: 309 € Tegevusala mediaan: 1 046 €I·252025 II kv Ettevõte: 871 € Tegevusala mediaan: 974 €2025 III kv Ettevõte: 612 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 758 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 604 € Tegevusala mediaan: 1 105 €I·262026 II kv Ettevõte: 527 € Tegevusala mediaan: 970 €2026 III kv Ettevõte: 527 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 991 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 73 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 312 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 746 €2024 IV kv Ettevõte: 24 848 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 275 €2025 II kv Ettevõte: 1 595 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 167 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 907 €2026 II kv Ettevõte: 991 €II·262026 III kv Ettevõte: 991 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 24 848 €2025 I kv Ettevõte: 1 275 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 595 €2025 III kv Ettevõte: 1 167 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 5 907 €I·262026 II kv Ettevõte: 991 €2026 III kv Ettevõte: 991 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 037 991 1 054 2
2026 II kv 1 623 991 1 054 2
2026 I kv 24 570 5 907 1 208 2
2025 IV kv 2 250 — 1 516 2
2025 III kv 4 046 1 167 1 224 2
2025 II kv — 1 595 1 741 2
2025 I kv — 1 275 617 2
2024 IV kv 42 939 24 848 840 1
2024 III kv 2 679 4 746 840 1
2024 II kv 16 833 312 280 1
2024 I kv — — — —
2023 IV kv 48 73 — 1
2023 III kv 6 439 1 087 1 112 —
2023 II kv 3 255 887 959 1
2023 I kv 2 959 912 907 1
2022 IV kv 3 578 952 952 1
2022 III kv 3 573 — 856 1
2022 II kv 3 397 — 941 1
2022 I kv 3 688 1 201 1 033 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
176 €
Käive töötaja kohta kvartalis
1 519 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 35 407 € · −57,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 47 787 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 62 051 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 93 639 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 38 954 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 27 953 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 82 608 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 35 407 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 47 787 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 62 051 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 93 639 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 38 954 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 27 953 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 82 608 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 35 407 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -37 623 € · −697,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-60 000-40 000-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -16 640 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 25 328 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 23 955 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -45 246 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: -45 256 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 6 296 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: -37 623 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-60 000-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -16 640 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 25 328 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 23 955 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -45 246 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: -45 256 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 6 296 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: -37 623 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -106,3 % · −113,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-200-150-100-500502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -34,8 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 40,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 25,6 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -116,2 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: -161,9 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 7,6 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: -106,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-200-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -34,8 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 40,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 25,6 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -116,2 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: -161,9 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 7,6 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: -106,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 707 914 € · +16,2% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 564 457 €20192020 Ettevõte: 575 213 €20202021 Ettevõte: 574 378 €20212022 Ettevõte: 546 628 €20222023 Ettevõte: 542 030 €20232024 Ettevõte: 609 278 €20242025 Ettevõte: 707 914 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 564 457 €20192020 Ettevõte: 575 213 €2021 Ettevõte: 574 378 €20212022 Ettevõte: 546 628 €2023 Ettevõte: 542 030 €20232024 Ettevõte: 609 278 €2025 Ettevõte: 707 914 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 237 831 € · −13,7% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 254 651 €20192020 Ettevõte: 279 980 €20202021 Ettevõte: 303 935 €20212022 Ettevõte: 258 690 €20222023 Ettevõte: 213 433 €20232024 Ettevõte: 275 454 €20242025 Ettevõte: 237 831 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 254 651 €20192020 Ettevõte: 279 980 €2021 Ettevõte: 303 935 €20212022 Ettevõte: 258 690 €2023 Ettevõte: 213 433 €20232024 Ettevõte: 275 454 €2025 Ettevõte: 237 831 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 35 407 -37 623 14 773 707 914 237 831 1
2024 82 608 6 296 8 572 609 278 275 454 1
2023 27 953 -45 256 5 591 542 030 213 433 1
2022 38 954 -45 246 9 767 546 628 258 690 1
2021 93 639 23 955 9 377 574 378 303 935 1
2020 62 051 25 328 9 082 575 213 279 980 1
2019 47 787 -16 640 10 282 564 457 254 651 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-106,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-15,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-5,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
33,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
66,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,54
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
35 407 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 231 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 06.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 13.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 14.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 06.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 08.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 06.01.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Kreet Tatrik
    otsene osalus · alates 08.03.2021
  • Kristel Niit
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 08.03.2021
  • Tambet Mullari
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 04.01.2021

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55202Puhkemajad Põhitegevus
  • 82911Inkassoteenus ja krediidiinfo
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20039792 / M5
08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 07.08.2024 Puudused kõrvaldatud
09.07.2024
PDF
Ä 20039792 / 11
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20039792 / M4
07.01.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 22.01.2021 Jõustunud
07.01.2021
PDF
Ä 20039792 / 9
31.05.2018
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Jõustunud
31.05.2018
PDF
Ä 20039792 / 10
31.05.2018
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Jõustunud
31.05.2018
PDF
Ä 20039792 / M3
17.05.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.06.2018 Puudused kõrvaldatud
31.05.2018
PDF
Ä 20039792 / 8
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20039792 / 7
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 20039792 / 6
13.04.2016
Muutmiskanne Jõustunud
13.04.2016
PDF
Ä 20039792 / 5
01.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
01.07.2014
PDF
Ä 20039792 / 4
17.03.2014
Muutmiskanne Jõustunud
17.03.2014
PDF
Ä 20039792 / 3
08.05.2013
Muutmiskanne Jõustunud
08.05.2013
PDF
Ä 20039792 / M2
24.04.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.05.2013 Puudused kõrvaldatud
07.05.2013
PDF
Ä 20039792 / 2
09.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
09.11.2011
PDF
Ä 39792 / M1
09.11.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 06.01.2010 Puudused kõrvaldatud
07.12.2009
PDF
Ä 39792
22.10.2007
Esmakanne Jõustunud
22.10.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes