OÜ DeMoN Corporation

Registrisse kantud Registrikood 11425412 OÜ Lähtse küla Registreeritud 18.09.2007
Võrdle

OÜ DeMoN Corporation (OÜ), Lähtse küla, registrikood 11425412, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 654 € ja töötajaid .

Käive
2 654 €
↑ 88,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
292 €
↑ 60,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Käive · 2026 III kv 2 654 €
    tegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
  • Müügitulu · 2025 5 348 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 31,2 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 2 654 € · +88,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 740 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 1 143 € Tegevusala mediaan: 8 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 284 € Tegevusala mediaan: 8 662 €2024 II kv Ettevõte: 867 € Tegevusala mediaan: 9 055 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 872 € Tegevusala mediaan: 9 026 €2024 IV kv Ettevõte: 1 029 € Tegevusala mediaan: 8 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 221 € Tegevusala mediaan: 8 739 €2025 II kv Ettevõte: 1 191 € Tegevusala mediaan: 8 935 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 745 € Tegevusala mediaan: 9 025 €2025 IV kv Ettevõte: 931 € Tegevusala mediaan: 8 820 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 519 € Tegevusala mediaan: 9 182 €2026 II kv Ettevõte: 1 408 € Tegevusala mediaan: 9 921 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 654 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 1 029 € Tegevusala mediaan: 8 663 €2025 I kv Ettevõte: 1 221 € Tegevusala mediaan: 8 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 191 € Tegevusala mediaan: 8 935 €2025 III kv Ettevõte: 1 745 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·252025 IV kv Ettevõte: 931 € Tegevusala mediaan: 8 820 €2026 I kv Ettevõte: 1 519 € Tegevusala mediaan: 9 182 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 408 € Tegevusala mediaan: 9 921 €2026 III kv Ettevõte: 2 654 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 292 € · +60,4% võrreldes 2026 II kv
01002003002023 IV kv Ettevõte: 44 €IV·232024 I kv Ettevõte: 33 €2024 II kv Ettevõte: 51 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 €2024 IV kv Ettevõte: 42 €IV·242025 I kv Ettevõte: 138 €2025 II kv Ettevõte: 90 €II·252025 III kv Ettevõte: 274 €2025 IV kv Ettevõte: 135 €IV·252026 I kv Ettevõte: 132 €2026 II kv Ettevõte: 182 €II·262026 III kv Ettevõte: 292 €III·2601002003002024 IV kv Ettevõte: 42 €2025 I kv Ettevõte: 138 €I·252025 II kv Ettevõte: 90 €2025 III kv Ettevõte: 274 €III·252025 IV kv Ettevõte: 135 €2026 I kv Ettevõte: 132 €I·262026 II kv Ettevõte: 182 €2026 III kv Ettevõte: 292 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 654 292 — —
2026 II kv 1 408 182 — —
2026 I kv 1 519 132 — —
2025 IV kv 931 135 — —
2025 III kv 1 745 274 — —
2025 II kv 1 191 90 — —
2025 I kv 1 221 138 — —
2024 IV kv 1 029 42 — —
2024 III kv 1 872 7 — —
2024 II kv 867 51 — —
2024 I kv 1 284 33 — —
2023 IV kv 1 143 44 — —
2023 III kv 1 643 189 — —
2023 II kv 1 266 112 — —
2023 I kv 1 199 136 — —
2022 IV kv 1 108 89 — —
2022 III kv 1 333 150 — —
2022 II kv 1 444 167 — —
2022 I kv 1 483 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 5 348 € · +13,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 11 323 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 6 929 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 7 185 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 4 847 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 4 845 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 4 724 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 5 348 € Tegevusala mediaan: 12 784 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 11 323 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 6 929 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 7 185 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 4 847 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 4 845 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 4 724 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 5 348 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 668 € · +20 750,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
-50005001 0001 5002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 71 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: -48 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 45 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: -36 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 8 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: 1 668 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025-50005001 0001 5002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 71 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: -48 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 45 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: -36 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 8 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: 1 668 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 31,2 % · +31,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
-100102030402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: 31,2 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025-100102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: 31,2 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 7 263 € · +64,1% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 866 €20192020 Ettevõte: 3 569 €20202021 Ettevõte: 9 147 €20212022 Ettevõte: 3 016 €20222023 Ettevõte: 3 858 €20232024 Ettevõte: 4 426 €20242025 Ettevõte: 7 263 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 866 €20192020 Ettevõte: 3 569 €2021 Ettevõte: 9 147 €20212022 Ettevõte: 3 016 €2023 Ettevõte: 3 858 €20232024 Ettevõte: 4 426 €2025 Ettevõte: 7 263 €2025
Omakapital, € 2025: 4 528 € · +58,3% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 819 €20192020 Ettevõte: 2 890 €20202021 Ettevõte: 2 842 €20212022 Ettevõte: 2 887 €20222023 Ettevõte: 2 851 €20232024 Ettevõte: 2 860 €20242025 Ettevõte: 4 528 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 819 €20192020 Ettevõte: 2 890 €2021 Ettevõte: 2 842 €20212022 Ettevõte: 2 887 €2023 Ettevõte: 2 851 €20232024 Ettevõte: 2 860 €2025 Ettevõte: 4 528 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 5 348 1 668 0 7 263 4 528 0
2024 4 724 8 0 4 426 2 860 0
2023 4 845 -36 — 3 858 2 851 0
2022 4 847 45 — 3 016 2 887 0
2021 7 185 -48 — 9 147 2 842 0
2020 6 929 71 — 3 569 2 890 0
2019 11 323 8 — 2 866 2 819 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
31,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
36,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
23,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
62,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
37,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,15
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 24.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 24.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Erol Kunman
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 20.09.2018

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10112140 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10112140 / 6
19.02.2019
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
07.03.2019
PDF
Ä 10112140 / M2
18.10.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.11.2018 Jõustunud
18.10.2018
PDF
Ä 10112140 / M1
01.10.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.10.2018 Jõustunud
01.10.2018
PDF
Ä 10112140 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10112140 / 4
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10112140 / 3
09.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
09.07.2014
PDF
Ä 10112140 / 2
09.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
09.01.2012
PDF
Ä 112140
18.09.2007
Esmakanne Jõustunud
18.09.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes