Pirita Investments Fund OÜ
Pirita Investments Fund OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11420490, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 29 233 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 29 233 €parem kui 64% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 670 €parem kui 80% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 130 638 €parem kui 90% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -58,9 %parem kui 8% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 29 233 | 5 656 | 1 670 | 1 |
| 2026 II kv | 30 868 | 7 075 | 1 612 | 1 |
| 2026 I kv | 34 402 | 5 907 | 1 582 | 1 |
| 2025 IV kv | 30 811 | 9 058 | 1 510 | 1 |
| 2025 III kv | 29 267 | 6 111 | 581 | 1 |
| 2025 II kv | 36 180 | 6 503 | 135 | 1 |
| 2025 I kv | 46 093 | 6 932 | 1 474 | 1 |
| 2024 IV kv | 33 376 | 5 030 | 1 396 | 1 |
| 2024 III kv | 30 837 | 17 830 | 1 396 | 1 |
| 2024 II kv | 34 475 | 7 519 | 1 396 | 1 |
| 2024 I kv | 49 305 | 20 246 | 1 209 | 1 |
| 2023 IV kv | 35 646 | 3 839 | 1 275 | 1 |
| 2023 III kv | 58 948 | 35 031 | 895 | 1 |
| 2023 II kv | 36 191 | 6 059 | 1 275 | 1 |
| 2023 I kv | 40 801 | 13 485 | 1 219 | 1 |
| 2022 IV kv | 36 319 | 5 339 | 1 190 | 1 |
| 2022 III kv | 46 379 | 7 459 | 1 190 | 1 |
| 2022 II kv | 36 163 | 5 499 | 1 190 | 1 |
| 2022 I kv | 41 180 | 12 823 | 1 077 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130 638 | -76 967 | 9 057 | 3 485 642 | 768 724 | 1 |
| 2024 | 136 271 | -131 927 | 13 179 | 3 427 605 | 845 691 | 1 |
| 2023 | 153 905 | -123 383 | 11 041 | 3 407 368 | 977 618 | 1 |
| 2022 | 174 967 | -102 588 | 11 239 | 3 382 876 | 1 101 001 | 1 |
| 2021 | 222 756 | 756 535 | 9 634 | 3 333 738 | 1 203 589 | 1 |
| 2020 | 187 468 | 80 270 | 6 422 | 2 618 877 | 447 054 | 1 |
| 2019 | 563 172 | 69 307 | — | 2 952 431 | 366 784 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 06.05.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 21.01.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 10.11.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 22.08.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 03.04.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 06.01.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 17.06.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Anne-Lii TeesaluJuhatuse liige · alates 20.03.2019
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- SpringBell OÜJuriidiline isik · 11560570 · 2 560 €
Tegelikud kasusaajad
- Maria Piotrovskayakaudne osalus · CYP · alates 17.06.2021
Asutajad ja muud isikud
- Ülar TeppoAsutaja · 40 000 € · 09.09.2007
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10111898 / 17 27.08.2026 |
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) | Jõustunud 27.08.2026 |
||
| Ä 10111898 / M14 14.10.2025 |
Aruandetrahvimäärus | 31.10.2025 | Jõustunud 01.11.2025 |
|
| Ä 10111898 / M13 08.09.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 08.10.2025 | Jõustunud 08.09.2025 |
|
| Ä 10111898 / M12 12.10.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 11.12.2024 | Puudused kõrvaldatud 11.11.2024 |
|
| Ä 10111898 / 16 22.09.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.09.2024 |
||
| Ä 10111898 / M11 19.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 18.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 22.08.2024 |
|
| Ä 10111898 / M10 22.04.2024 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 08.05.2024 | Jõustunud 09.05.2024 |
|
| Ä 10111898 / M9 29.01.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 15.02.2024 | Jõustunud 16.02.2024 |
|
| Ä 10111898 / 15 16.11.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.11.2023 |
||
| Ä 10111898 / M8 26.09.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 26.10.2023 | Puudused kõrvaldatud 22.08.2024 |
|
| Ä 10111898 / 14 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10111898 / 13 03.05.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.05.2023 |
||
| Ä 10111898 / 12 07.07.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.07.2021 |
||
| Ä 10111898 / M7 23.04.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 23.05.2021 | Puudused kõrvaldatud 17.06.2021 |
|
| Ä 10111898 / 11 20.03.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.03.2019 |
||
| Ä 10111898 / M6 19.03.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.04.2019 | Puudused kõrvaldatud 20.03.2019 |
|
| Ä 10111898 / 10 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10111898 / 9 01.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.12.2017 |
||
| Ä 10111898 / 8 30.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2017 |
||
| Ä 10111898 / 7 14.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.09.2016 |
||
| Ä 10111898 / M5 10.06.2016 |
Korraldav määrus | Jõustunud 10.06.2016 |
||
| Ä 10111898 / M4 15.12.2015 |
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara | 12.06.2016 | Puudused kõrvaldatud 17.02.2017 |
|
| Ä 10111898 / 6 31.10.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.10.2013 |
||
| Ä 10111898 / M3 01.04.2013 |
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus | 28.09.2013 | Jõustunud 01.04.2013 |
|
| Ä 10111898 / 5 17.02.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.02.2012 |
||
| Ä 10111898 / 4 28.12.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.12.2010 |
||
| Ä 10111898 / M2 23.12.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 23.12.2010 |
||
| Ä 10111898 / 3 10.03.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.03.2010 |
||
| Ä 111898 / 2 12.12.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.12.2007 |
||
| Ä 111898 / M1 26.11.2007 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 07.01.2008 | Jõustunud 28.11.2007 |
|
| Ä 111898 10.09.2007 |
Esmakanne | Jõustunud 10.09.2007 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes