Rowlink Investments Eiste OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11419297 OÜ Tallinn Registreeritud 04.09.2007
Võrdle

Rowlink Investments Eiste OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11419297, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 11 163 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
115 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 11 163 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 80,3 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 II kv
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 115 € · +9,5% võrreldes 2025 IV kv
02550751001252022 I kv Ettevõte: 64 €I·222022 IV kv Ettevõte: 62 €IV·222023 I kv Ettevõte: 64 €I·232023 IV kv Ettevõte: 62 €IV·232024 II kv Ettevõte: 71 €II·242024 IV kv Ettevõte: 71 €IV·242025 I kv Ettevõte: 105 €I·252025 IV kv Ettevõte: 105 €IV·252026 II kv Ettevõte: 115 €II·2602550751001252022 IV kv Ettevõte: 62 €2023 I kv Ettevõte: 64 €I·232023 IV kv Ettevõte: 62 €2024 II kv Ettevõte: 71 €II·242024 IV kv Ettevõte: 71 €2025 I kv Ettevõte: 105 €I·252025 IV kv Ettevõte: 105 €2026 II kv Ettevõte: 115 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 115 — —
2025 IV kv — 105 — —
2025 I kv — 105 — —
2024 IV kv — 71 — —
2024 II kv — 71 — —
2023 IV kv — 62 — —
2023 I kv — 64 — —
2022 IV kv — 62 — —
2022 I kv — 64 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 11 163 € · −4,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7 530 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 10 052 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 9 765 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 10 590 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 11 880 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 11 700 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 11 163 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7 530 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 10 052 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 9 765 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 10 590 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 11 880 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 11 700 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 11 163 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 8 961 € · −84,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 155 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 7 556 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 50 863 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 7 766 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 9 755 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 57 933 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 8 961 € Tegevusala mediaan: 283 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 155 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 7 556 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 50 863 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 7 766 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 9 755 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 57 933 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 8 961 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 80,3 % · −414,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
02004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 75,2 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 520,9 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 73,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 82,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 495,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 80,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 75,2 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 520,9 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 73,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 82,1 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 495,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 80,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 313 231 € · +2,9% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 188 261 €20192020 Ettevõte: 195 817 €20202021 Ettevõte: 246 756 €20212022 Ettevõte: 237 003 €20222023 Ettevõte: 246 412 €20232024 Ettevõte: 304 320 €20242025 Ettevõte: 313 231 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 188 261 €20192020 Ettevõte: 195 817 €2021 Ettevõte: 246 756 €20212022 Ettevõte: 237 003 €2023 Ettevõte: 246 412 €20232024 Ettevõte: 304 320 €2025 Ettevõte: 313 231 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 193 305 € · +4,9% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 50 416 €20192020 Ettevõte: 57 972 €20202021 Ettevõte: 108 891 €20212022 Ettevõte: 116 657 €20222023 Ettevõte: 126 411 €20232024 Ettevõte: 184 344 €20242025 Ettevõte: 193 305 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 50 416 €20192020 Ettevõte: 57 972 €2021 Ettevõte: 108 891 €20212022 Ettevõte: 116 657 €2023 Ettevõte: 126 411 €20232024 Ettevõte: 184 344 €2025 Ettevõte: 193 305 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 11 163 8 961 0 313 231 193 305 0
2024 11 700 57 933 0 304 320 184 344 0
2023 11 880 9 755 — 246 412 126 411 0
2022 10 590 7 766 — 237 003 116 657 0
2021 9 765 50 863 — 246 756 108 891 0
2020 10 052 7 556 — 195 817 57 972 0
2019 7 530 1 155 — 188 261 50 416 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
80,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
61,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
38,3 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 24.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 22.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 09.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 09.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 06.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10111775 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10111775 / 6
24.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
24.03.2023
PDF
Ä 10111775 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10111775 / 4
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10111775 / 3
31.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2016
PDF
Ä 10111775 / 2
23.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
23.04.2013
PDF
Ä 111775
04.09.2007
Esmakanne Jõustunud
04.09.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes