Steelbiz OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11418168 OÜ Tallinn Registreeritud 30.08.2007
Võrdle

Steelbiz OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11418168, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 93 420 € ja töötajaid .

Käive
93 420 €
↑ 14,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
11 628 €
↓ 17,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 93 420 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Müügitulu · 2025 206 797 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 -4,8 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 93 420 € · +14,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 49 748 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 29 411 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 31 258 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 60 567 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 69 121 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 48 641 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 113 292 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 107 602 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 77 925 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 77 391 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 81 442 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 93 420 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 69 121 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 48 641 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 113 292 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 107 602 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 77 925 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 77 391 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 81 442 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 93 420 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 11 628 € · −17,7% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 4 941 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 519 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 12 220 €2024 IV kv Ettevõte: 10 038 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 068 €2025 II kv Ettevõte: 10 946 €II·252025 III kv Ettevõte: 12 716 €2025 IV kv Ettevõte: 3 680 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 806 €2026 II kv Ettevõte: 14 132 €II·262026 III kv Ettevõte: 11 628 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 10 038 €2025 I kv Ettevõte: 3 068 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 946 €2025 III kv Ettevõte: 12 716 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 680 €2026 I kv Ettevõte: 6 806 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 132 €2026 III kv Ettevõte: 11 628 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 93 420 11 628 — —
2026 II kv 81 442 14 132 — —
2026 I kv 77 391 6 806 — —
2025 IV kv 77 925 3 680 — —
2025 III kv 107 602 12 716 — —
2025 II kv 113 292 10 946 — —
2025 I kv 48 641 3 068 — —
2024 IV kv 69 121 10 038 — —
2024 III kv 60 567 12 220 106 —
2024 II kv 31 258 — — —
2024 I kv 29 411 3 519 — —
2023 IV kv 49 748 4 941 — —
2023 III kv 68 823 7 291 — —
2023 II kv 11 604 358 — 1
2023 I kv 6 734 1 138 72 —
2022 IV kv 34 619 2 505 592 1
2022 III kv 38 827 4 779 121 1
2022 II kv 4 880 975 — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 206 797 € · +61,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 290 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 44 816 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 80 279 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 127 755 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 206 797 € Tegevusala mediaan: 63 691 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 290 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 44 816 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 80 279 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 127 755 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 206 797 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -9 952 € · −146,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 528 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: -54 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: -275 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -845 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 10 495 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 21 345 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: -9 952 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1 528 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: -54 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: -275 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -845 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 10 495 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 21 345 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: -9 952 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -4,8 % · −21,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-5051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 13,1 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 16,7 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 13,1 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 16,7 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 58 266 € · +43,8% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 368 €20192020 Ettevõte: 8 314 €20202021 Ettevõte: 8 039 €20212022 Ettevõte: 8 184 €20222023 Ettevõte: 18 788 €20232024 Ettevõte: 40 506 €20242025 Ettevõte: 58 266 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 368 €20192020 Ettevõte: 8 314 €2021 Ettevõte: 8 039 €20212022 Ettevõte: 8 184 €2023 Ettevõte: 18 788 €20232024 Ettevõte: 40 506 €2025 Ettevõte: 58 266 €2025
Omakapital, € 2025: 29 082 € · −25,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 368 €20192020 Ettevõte: 8 314 €20202021 Ettevõte: 8 039 €20212022 Ettevõte: 7 194 €20222023 Ettevõte: 17 689 €20232024 Ettevõte: 39 034 €20242025 Ettevõte: 29 082 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 368 €20192020 Ettevõte: 8 314 €2021 Ettevõte: 8 039 €20212022 Ettevõte: 7 194 €2023 Ettevõte: 17 689 €20232024 Ettevõte: 39 034 €2025 Ettevõte: 29 082 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 206 797 -9 952 0 58 266 29 082 0
2024 127 755 21 345 258 40 506 39 034 0
2023 80 279 10 495 0 18 788 17 689 0
2022 44 816 -845 2 556 8 184 7 194 0
2021 0 -275 0 8 039 8 039 0
2020 290 -54 0 8 314 8 314 0
2019 108 -1 528 0 8 368 8 368 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 5
2011 — — — — — 4
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 2
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-4,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-34,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-17,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
49,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
50,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,90
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 06.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 07.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46131Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10111655 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10111655 / 9
29.06.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
29.06.2022
PDF
Ä 10111655 / 8
06.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2020
PDF
Ä 10111655 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10111655 / 6
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10111655 / 5
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10111655 / 4
17.03.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
17.03.2015
PDF
Ä 10111655 / 3
09.09.2011
Muutmiskanne Jõustunud
09.09.2011
PDF
Ä 111655 / 2
16.09.2008
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2008
PDF
Ä 111655
30.08.2007
Esmakanne Jõustunud
30.08.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes