Raylights Investments OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11417068 OÜ Tallinn Registreeritud 27.08.2007
Võrdle

Raylights Investments OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11417068, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Konverentside ja messide korraldamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 5 109 € ja töötajaid 1.

Käive
5 109 €
↓ 9,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 997 €
↑ 15,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 290 €
↑ 6,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused · EMTAK 82

  • Käive · 2026 III kv 5 109 €
    tegevusala mediaan 14 685 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 227
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 290 €
    tegevusala mediaan 1 350 € · ettevõtteid tegevusalal: 777
  • Müügitulu · 2025 23 620 €
    tegevusala mediaan 3 483 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 688
  • Puhasrentaablus · 2025 128,3 %
    tegevusala mediaan 11,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 113

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 5 109 € · −9,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 685 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 7 732 € Tegevusala mediaan: 14 047 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 297 € Tegevusala mediaan: 13 582 €2024 II kv Ettevõte: 7 963 € Tegevusala mediaan: 14 014 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 848 € Tegevusala mediaan: 13 256 €2024 IV kv Ettevõte: 7 869 € Tegevusala mediaan: 14 616 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 800 € Tegevusala mediaan: 13 419 €2025 II kv Ettevõte: 6 470 € Tegevusala mediaan: 14 570 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 348 € Tegevusala mediaan: 13 911 €2025 IV kv Ettevõte: 8 939 € Tegevusala mediaan: 14 039 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 186 € Tegevusala mediaan: 14 308 €2026 II kv Ettevõte: 5 648 € Tegevusala mediaan: 13 894 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 109 € Tegevusala mediaan: 14 685 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 7 869 € Tegevusala mediaan: 14 616 €2025 I kv Ettevõte: 2 800 € Tegevusala mediaan: 13 419 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 470 € Tegevusala mediaan: 14 570 €2025 III kv Ettevõte: 4 348 € Tegevusala mediaan: 13 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 939 € Tegevusala mediaan: 14 039 €2026 I kv Ettevõte: 4 186 € Tegevusala mediaan: 14 308 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 648 € Tegevusala mediaan: 13 894 €2026 III kv Ettevõte: 5 109 € Tegevusala mediaan: 14 685 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 290 € · +6,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 350 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 1 251 €IV·232024 I kv Ettevõte: 948 € Tegevusala mediaan: 1 292 €2024 II kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 265 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 071 € Tegevusala mediaan: 1 305 €2024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 355 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 140 € Tegevusala mediaan: 1 354 €2025 II kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 393 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 405 €2025 IV kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 417 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 316 €2026 II kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 296 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 290 € Tegevusala mediaan: 1 350 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 355 €2025 I kv Ettevõte: 1 140 € Tegevusala mediaan: 1 354 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 393 €2025 III kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 405 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 417 €2026 I kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 316 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 296 €2026 III kv Ettevõte: 1 290 € Tegevusala mediaan: 1 350 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 997 € · +15,9% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 2 030 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 452 €2024 II kv Ettevõte: 2 381 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 538 €2024 IV kv Ettevõte: 2 312 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 296 €2025 II kv Ettevõte: 1 867 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 496 €2025 IV kv Ettevõte: 2 981 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 550 €2026 II kv Ettevõte: 1 723 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 997 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 312 €2025 I kv Ettevõte: 1 296 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 867 €2025 III kv Ettevõte: 1 496 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 981 €2026 I kv Ettevõte: 1 550 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 723 €2026 III kv Ettevõte: 1 997 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 5 109 1 997 1 290 1
2026 II kv 5 648 1 723 1 209 1
2026 I kv 4 186 1 550 1 209 1
2025 IV kv 8 939 2 981 1 209 1
2025 III kv 4 348 1 496 1 209 1
2025 II kv 6 470 1 867 1 209 1
2025 I kv 2 800 1 296 1 140 1
2024 IV kv 7 869 2 312 1 002 1
2024 III kv 3 848 1 538 1 071 1
2024 II kv 7 963 2 381 1 002 1
2024 I kv 5 297 1 452 948 1
2023 IV kv 7 732 2 030 840 1
2023 III kv 3 002 1 145 840 1
2023 II kv 5 661 1 655 840 1
2023 I kv 4 015 1 090 560 1
2022 IV kv 2 584 341 — —
2022 III kv 85 491 541 —
2022 II kv 159 962 950 1
2022 I kv 175 1 611 1 601 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
430 €
Käive töötaja kohta kvartalis
5 109 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 23 620 € · +2,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 483 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 094 € Tegevusala mediaan: 4 303 €20192020 Ettevõte: 1 172 € Tegevusala mediaan: 3 140 €20202021 Ettevõte: 1 274 € Tegevusala mediaan: 2 988 €20212022 Ettevõte: 4 461 € Tegevusala mediaan: 3 000 €20222023 Ettevõte: 20 868 € Tegevusala mediaan: 3 062 €20232024 Ettevõte: 23 022 € Tegevusala mediaan: 3 141 €20242025 Ettevõte: 23 620 € Tegevusala mediaan: 3 483 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 094 € Tegevusala mediaan: 4 303 €20192020 Ettevõte: 1 172 € Tegevusala mediaan: 3 140 €2021 Ettevõte: 1 274 € Tegevusala mediaan: 2 988 €20212022 Ettevõte: 4 461 € Tegevusala mediaan: 3 000 €2023 Ettevõte: 20 868 € Tegevusala mediaan: 3 062 €20232024 Ettevõte: 23 022 € Tegevusala mediaan: 3 141 €2025 Ettevõte: 23 620 € Tegevusala mediaan: 3 483 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 30 299 € · +49,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6 990 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -4 586 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -1 243 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: -14 149 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -145 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 20 212 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 30 299 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6 990 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -4 586 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -1 243 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: -14 149 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -145 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 20 212 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 30 299 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 128,3 % · +40,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 11,2 % · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
-400-20002004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 225,9 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: -391,3 % Tegevusala mediaan: 13,9 %20202021 Ettevõte: -97,6 % Tegevusala mediaan: 15,6 %20212022 Ettevõte: -317,2 % Tegevusala mediaan: 12,6 %20222023 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 12,8 %20232024 Ettevõte: 87,8 % Tegevusala mediaan: 12,8 %20242025 Ettevõte: 128,3 % Tegevusala mediaan: 11,2 %2025-400-20002004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 225,9 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: -391,3 % Tegevusala mediaan: 13,9 %2021 Ettevõte: -97,6 % Tegevusala mediaan: 15,6 %20212022 Ettevõte: -317,2 % Tegevusala mediaan: 12,6 %2023 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 12,8 %20232024 Ettevõte: 87,8 % Tegevusala mediaan: 12,8 %2025 Ettevõte: 128,3 % Tegevusala mediaan: 11,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 210 212 € · +10,8% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 182 820 €20192020 Ettevõte: 179 934 €20202021 Ettevõte: 178 691 €20212022 Ettevõte: 167 098 €20222023 Ettevõte: 166 953 €20232024 Ettevõte: 189 721 €20242025 Ettevõte: 210 212 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 182 820 €20192020 Ettevõte: 179 934 €2021 Ettevõte: 178 691 €20212022 Ettevõte: 167 098 €2023 Ettevõte: 166 953 €20232024 Ettevõte: 189 721 €2025 Ettevõte: 210 212 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 203 419 € · +7,2% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 182 820 €20192020 Ettevõte: 179 934 €20202021 Ettevõte: 178 691 €20212022 Ettevõte: 167 098 €20222023 Ettevõte: 166 953 €20232024 Ettevõte: 189 721 €20242025 Ettevõte: 203 419 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 182 820 €20192020 Ettevõte: 179 934 €2021 Ettevõte: 178 691 €20212022 Ettevõte: 167 098 €2023 Ettevõte: 166 953 €20232024 Ettevõte: 189 721 €2025 Ettevõte: 203 419 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 23 620 30 299 14 310 210 212 203 419 1
2024 23 022 20 212 12 140 189 721 189 721 1
2023 20 868 -145 11 710 166 953 166 953 1
2022 4 461 -14 149 6 716 167 098 167 098 1
2021 1 274 -1 243 20 703 178 691 178 691 1
2020 1 172 -4 586 9 779 179 934 179 934 1
2019 3 094 6 990 0 182 820 182 820 1
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2
2008 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
128,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
14,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
14,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
96,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
29,11
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
23 620 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 193 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • GreenCapital OÜ
    Asutaja · 40 000 € · 27.08.2007
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 82301Konverentside ja messide korraldamine Põhitegevus
  • 5811Raamatute kirjastamine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10111538 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10111538 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10111538 / 4
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10111538 / 3
13.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
13.01.2016
PDF
Ä 10111538 / 2
18.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
18.11.2011
PDF
Ä 111538
27.08.2007
Esmakanne Jõustunud
27.08.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes