BISMARCK LOGISTIKA OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11408158 OÜ Tartu linn Registreeritud 24.08.2007
Võrdle

BISMARCK LOGISTIKA OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 11408158, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubavedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid 1.

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 083 €
↓ 15,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 208 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 208 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
  • Müügitulu · 2025 19 793 €
    tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
  • Puhasrentaablus · 2025 -245,4 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 90 201 € Tegevusala mediaan: 28 097 €IV·232024 I kv Ettevõte: 40 502 € Tegevusala mediaan: 21 794 €2024 II kv Ettevõte: 9 513 € Tegevusala mediaan: 26 442 €II·242024 III kv Ettevõte: 19 486 € Tegevusala mediaan: 27 160 €2024 IV kv Ettevõte: 23 129 € Tegevusala mediaan: 26 706 €IV·242025 I kv Ettevõte: 7 818 € Tegevusala mediaan: 21 631 €2025 II kv Ettevõte: 8 630 € Tegevusala mediaan: 25 269 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 820 € Tegevusala mediaan: 26 730 €2025 IV kv Ettevõte: 3 058 € Tegevusala mediaan: 28 911 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 680 € Tegevusala mediaan: 22 939 €2026 II kv Ettevõte: 1 710 € Tegevusala mediaan: 29 392 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 23 129 € Tegevusala mediaan: 26 706 €2025 I kv Ettevõte: 7 818 € Tegevusala mediaan: 21 631 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 630 € Tegevusala mediaan: 25 269 €2025 III kv Ettevõte: 4 820 € Tegevusala mediaan: 26 730 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 058 € Tegevusala mediaan: 28 911 €2026 I kv Ettevõte: 1 680 € Tegevusala mediaan: 22 939 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 710 € Tegevusala mediaan: 29 392 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 208 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 696 € Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 696 € Tegevusala mediaan: 990 €2024 II kv Ettevõte: 783 € Tegevusala mediaan: 1 010 €II·242024 III kv Ettevõte: 826 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: 1 437 € Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 321 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 1 016 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 054 € Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: 2 520 € Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 229 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 II kv Ettevõte: 1 208 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 208 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 1 437 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: 1 321 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 016 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 054 € Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 520 € Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: 1 229 € Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 208 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 1 208 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 083 € · −15,7% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 12 545 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 228 €2024 II kv Ettevõte: 2 494 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 995 €2024 IV kv Ettevõte: 2 903 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 512 €2025 II kv Ettevõte: 1 820 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 807 €2025 IV kv Ettevõte: 2 274 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 826 €2026 II kv Ettevõte: 1 284 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 083 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 903 €2025 I kv Ettevõte: 3 512 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 820 €2025 III kv Ettevõte: 1 807 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 274 €2026 I kv Ettevõte: 1 826 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 284 €2026 III kv Ettevõte: 1 083 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 083 1 208 1
2026 II kv 1 710 1 284 1 208 1
2026 I kv 1 680 1 826 1 229 1
2025 IV kv 3 058 2 274 2 520 1
2025 III kv 4 820 1 807 2 108 2
2025 II kv 8 630 1 820 2 032 2
2025 I kv 7 818 3 512 2 641 2
2024 IV kv 23 129 2 903 2 873 2
2024 III kv 19 486 2 995 2 479 3
2024 II kv 9 513 2 494 2 348 3
2024 I kv 40 502 5 228 2 087 3
2023 IV kv 90 201 12 545 2 087 3
2023 III kv 3 122 1 543 1 793 3
2023 II kv 91 383 8 624 1 917 3
2023 I kv 5 325 2 359 2 210 3
2022 IV kv 83 433 7 692 2 319 3
2022 III kv 163 817 6 296 2 175 5
2022 II kv 80 823 3 137 2 094 5
2022 I kv 75 354 12 664 6 628 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
403 €
Käive töötaja kohta kvartalis
0 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 19 793 € · −89,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 901 224 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 315 430 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 343 796 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 406 643 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 216 861 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 186 733 € Tegevusala mediaan: 31 666 €20242025 Ettevõte: 19 793 € Tegevusala mediaan: 32 212 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 901 224 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 315 430 € Tegevusala mediaan: 38 198 €2021 Ettevõte: 343 796 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 406 643 € Tegevusala mediaan: 40 789 €2023 Ettevõte: 216 861 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 186 733 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2025 Ettevõte: 19 793 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -48 572 € · −153,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-100-500501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 158 970 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: -81 854 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: -83 587 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: -7 574 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: 20 464 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 91 137 € Tegevusala mediaan: 212 €20242025 Ettevõte: -48 572 € Tegevusala mediaan: 421 €2025-100-500501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 158 970 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: -81 854 € Tegevusala mediaan: 476 €2021 Ettevõte: -83 587 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: -7 574 € Tegevusala mediaan: 761 €2023 Ettevõte: 20 464 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 91 137 € Tegevusala mediaan: 212 €2025 Ettevõte: -48 572 € Tegevusala mediaan: 421 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -245,4 % · −294,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-300-200-10001002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 17,6 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: -25,9 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: -24,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 9,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 48,8 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: -245,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025-300-200-10001002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 17,6 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: -25,9 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: -24,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 9,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 48,8 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: -245,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 929 680 € · −5,4% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 098 550 €20192020 Ettevõte: 984 765 €20202021 Ettevõte: 906 928 €20212022 Ettevõte: 878 075 €20222023 Ettevõte: 893 500 €20232024 Ettevõte: 982 462 €20242025 Ettevõte: 929 680 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 098 550 €20192020 Ettevõte: 984 765 €2021 Ettevõte: 906 928 €20212022 Ettevõte: 878 075 €2023 Ettevõte: 893 500 €20232024 Ettevõte: 982 462 €2025 Ettevõte: 929 680 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 927 356 € · −5,0% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 067 344 €20192020 Ettevõte: 955 491 €20202021 Ettevõte: 871 904 €20212022 Ettevõte: 864 330 €20222023 Ettevõte: 884 792 €20232024 Ettevõte: 975 929 €20242025 Ettevõte: 927 356 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 067 344 €20192020 Ettevõte: 955 491 €2021 Ettevõte: 871 904 €20212022 Ettevõte: 864 330 €2023 Ettevõte: 884 792 €20232024 Ettevõte: 975 929 €2025 Ettevõte: 927 356 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 1202502468102018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 19 793 -48 572 24 142 929 680 927 356 2
2024 186 733 91 137 31 655 982 462 975 929 2
2023 216 861 20 464 31 055 893 500 884 792 2
2022 406 643 -7 574 40 391 878 075 864 330 4
2021 343 796 -83 587 118 209 906 928 871 904 8
2020 315 430 -81 854 103 914 984 765 955 491 9
2019 901 224 158 970 88 283 1 098 550 1 067 344 9
2018 — — — — — 8
2017 — — — — — 9
2016 — — — — — 9
2015 — — — — — 9
2014 — — — — — 11
2013 — — — — — 8
2012 — — — — — 7
2011 — — — — — 5
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 2
2008 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-245,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-5,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-5,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
39,86
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
9 897 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 006 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 19.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 11.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49411Kaubavedu maanteel Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20039318 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20039318 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20039318 / 5
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 20039318 / 4
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 20039318 / 3
16.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
16.12.2011
PDF
Ä 20039318 / 2
11.03.2010
Muutmiskanne Jõustunud
11.03.2010
PDF
Ä 39318
23.08.2007
Esmakanne Jõustunud
24.08.2007
PDF
Ä 39318 / M1
21.08.2007
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 23.10.2007 Jõustunud
24.08.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes