OÜ Sander Advisory Service

Registrisse kantud Registrikood 11396662 OÜ Tallinn Registreeritud 11.06.2007
Võrdle

OÜ Sander Advisory Service (OÜ), Tallinn, registrikood 11396662, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud insener-tehnilised tegevusalad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 846 € ja töötajaid .

Käive
4 846 €
↓ 32,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
11 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs · EMTAK 71

  • Käive · 2026 III kv 4 846 €
    tegevusala mediaan 16 250 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 781
  • Müügitulu · 2025 22 693 €
    tegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824
  • Puhasrentaablus · 2025 2,5 %
    tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 876

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 4 846 € · −32,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 250 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 6 951 € Tegevusala mediaan: 17 217 €IV·232024 I kv Ettevõte: 14 693 € Tegevusala mediaan: 15 638 €2024 II kv Ettevõte: 2 716 € Tegevusala mediaan: 15 992 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 746 € Tegevusala mediaan: 16 330 €2024 IV kv Ettevõte: 8 536 € Tegevusala mediaan: 17 266 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 400 € Tegevusala mediaan: 15 215 €2025 II kv Ettevõte: 4 241 € Tegevusala mediaan: 16 150 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 469 € Tegevusala mediaan: 16 910 €2025 IV kv Ettevõte: 7 948 € Tegevusala mediaan: 17 310 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 123 € Tegevusala mediaan: 15 906 €2026 II kv Ettevõte: 7 208 € Tegevusala mediaan: 16 256 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 846 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 8 536 € Tegevusala mediaan: 17 266 €2025 I kv Ettevõte: 6 400 € Tegevusala mediaan: 15 215 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 241 € Tegevusala mediaan: 16 150 €2025 III kv Ettevõte: 3 469 € Tegevusala mediaan: 16 910 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 948 € Tegevusala mediaan: 17 310 €2026 I kv Ettevõte: 5 123 € Tegevusala mediaan: 15 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 208 € Tegevusala mediaan: 16 256 €2026 III kv Ettevõte: 4 846 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 606 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 468 €2024 II kv Ettevõte: 253 €II·242024 III kv Ettevõte: 507 €2024 IV kv Ettevõte: 996 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 476 €2025 II kv Ettevõte: 804 €II·252025 III kv Ettevõte: 71 €2025 IV kv Ettevõte: 396 €IV·252026 I kv Ettevõte: 806 €2026 II kv Ettevõte: 345 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 996 €2025 I kv Ettevõte: 1 476 €I·252025 II kv Ettevõte: 804 €2025 III kv Ettevõte: 71 €III·252025 IV kv Ettevõte: 396 €2026 I kv Ettevõte: 806 €I·262026 II kv Ettevõte: 345 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 846 — 11 —
2026 II kv 7 208 345 — —
2026 I kv 5 123 806 — —
2025 IV kv 7 948 396 — —
2025 III kv 3 469 71 — —
2025 II kv 4 241 804 802 —
2025 I kv 6 400 1 476 1 468 —
2024 IV kv 8 536 996 960 —
2024 III kv 3 746 507 507 —
2024 II kv 2 716 253 253 —
2024 I kv 14 693 2 468 469 —
2023 IV kv 6 951 606 606 —
2023 III kv 8 591 937 325 —
2023 II kv 3 017 198 198 —
2023 I kv — 666 666 —
2022 IV kv 8 055 694 694 —
2022 III kv 3 333 694 694 —
2022 II kv 4 984 694 694 —
2022 I kv 4 850 694 694 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 22 693 € · +5,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 23 548 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 14 688 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 20 494 € Tegevusala mediaan: 21 696 €20202021 Ettevõte: 11 455 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 17 304 € Tegevusala mediaan: 23 304 €20222023 Ettevõte: 22 897 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 21 538 € Tegevusala mediaan: 22 098 €20242025 Ettevõte: 22 693 € Tegevusala mediaan: 23 548 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 14 688 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 20 494 € Tegevusala mediaan: 21 696 €2021 Ettevõte: 11 455 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 17 304 € Tegevusala mediaan: 23 304 €2023 Ettevõte: 22 897 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 21 538 € Tegevusala mediaan: 22 098 €2025 Ettevõte: 22 693 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 560 € · +1 966,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 536 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 112 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: 52 € Tegevusala mediaan: 2 183 €20202021 Ettevõte: -250 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 4 € Tegevusala mediaan: 1 794 €20222023 Ettevõte: 133 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: -30 € Tegevusala mediaan: 1 691 €20242025 Ettevõte: 560 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025-1 00001 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 112 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: 52 € Tegevusala mediaan: 2 183 €2021 Ettevõte: -250 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 4 € Tegevusala mediaan: 1 794 €2023 Ettevõte: 133 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: -30 € Tegevusala mediaan: 1 691 €2025 Ettevõte: 560 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,5 % · +2,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
-5051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20202021 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 16,6 %20222023 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 15,3 %20242025 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 16,8 %2021 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 16,6 %2023 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 15,3 %2025 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 15 626 € · +4,6% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 747 €20192020 Ettevõte: 5 276 €20202021 Ettevõte: 7 307 €20212022 Ettevõte: 14 609 €20222023 Ettevõte: 13 892 €20232024 Ettevõte: 14 934 €20242025 Ettevõte: 15 626 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 747 €20192020 Ettevõte: 5 276 €2021 Ettevõte: 7 307 €20212022 Ettevõte: 14 609 €2023 Ettevõte: 13 892 €20232024 Ettevõte: 14 934 €2025 Ettevõte: 15 626 €2025
Omakapital, € 2025: 3 509 € · +19,0% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 040 €20192020 Ettevõte: 3 092 €20202021 Ettevõte: 2 842 €20212022 Ettevõte: 2 846 €20222023 Ettevõte: 2 979 €20232024 Ettevõte: 2 949 €20242025 Ettevõte: 3 509 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 040 €20192020 Ettevõte: 3 092 €2021 Ettevõte: 2 842 €20212022 Ettevõte: 2 846 €2023 Ettevõte: 2 979 €20232024 Ettevõte: 2 949 €2025 Ettevõte: 3 509 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 22 693 560 5 726 15 626 3 509 0
2024 21 538 -30 8 445 14 934 2 949 0
2023 22 897 133 16 593 13 892 2 979 0
2022 17 304 4 9 975 14 609 2 846 0
2021 11 455 -250 4 156 7 307 2 842 0
2020 20 494 52 6 051 5 276 3 092 0
2019 14 688 112 5 819 6 747 3 040 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
16,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
22,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
77,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,29
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 05.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 13.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 08.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 06.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 24.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 11.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 71129Muud insener-tehnilised tegevusalad Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10109736 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10109736 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10109736 / 4
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10109736 / 3
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10109736 / 2
13.10.2010
Muutmiskanne Jõustunud
13.10.2010
PDF
Ä 109736
11.06.2007
Esmakanne Jõustunud
11.06.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes