OÜ AKSBERG BETOON

Registrisse kantud Registrikood 11386401 OÜ Püha küla Registreeritud 10.05.2007
Võrdle

OÜ AKSBERG BETOON (OÜ), Püha küla, registrikood 11386401, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 39 885 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 138 €
↓ 14,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 206 €
↓ 9,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 206 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 39 885 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 20,5 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 206 € · −9,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 798 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 798 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 798 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 798 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 764 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 834 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 938 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 023 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 1 023 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 031 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 1 328 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 206 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 764 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 834 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 938 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 1 023 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 023 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 1 031 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 328 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 1 206 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 138 € · −14,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 706 €IV·232024 I kv Ettevõte: 706 €2024 II kv Ettevõte: 706 €II·242024 III kv Ettevõte: 706 €2024 IV kv Ettevõte: 715 €IV·242025 I kv Ettevõte: 781 €2025 II kv Ettevõte: 951 €II·252025 III kv Ettevõte: 962 €2025 IV kv Ettevõte: 1 032 €IV·252026 I kv Ettevõte: 970 €2026 II kv Ettevõte: 1 324 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 138 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 715 €2025 I kv Ettevõte: 781 €I·252025 II kv Ettevõte: 951 €2025 III kv Ettevõte: 962 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 032 €2026 I kv Ettevõte: 970 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 324 €2026 III kv Ettevõte: 1 138 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 138 1 206 1
2026 II kv — 1 324 1 328 1
2026 I kv — 970 1 031 1
2025 IV kv — 1 032 1 023 1
2025 III kv — 962 1 023 1
2025 II kv — 951 938 1
2025 I kv — 781 834 1
2024 IV kv — 715 764 1
2024 III kv — 706 798 1
2024 II kv — 706 798 1
2024 I kv — 706 798 1
2023 IV kv — 706 798 1
2023 III kv — 944 1 054 1
2023 II kv — 1 329 1 473 1
2023 I kv — 920 1 027 1
2022 IV kv — 1 347 1 485 1
2022 III kv — 1 348 1 485 1
2022 II kv — 1 137 1 258 1
2022 I kv — 717 802 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
402 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 39 885 € · +103,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 241 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 18 730 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 37 903 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 39 753 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 32 079 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 19 627 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 39 885 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10 241 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 18 730 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 37 903 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 39 753 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 32 079 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 19 627 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 39 885 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 8 190 € · +344,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 712 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: -5 994 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 7 925 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: -5 735 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: 493 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: -3 345 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: 8 190 € Tegevusala mediaan: 561 €2025-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 712 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: -5 994 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 7 925 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: -5 735 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: 493 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: -3 345 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: 8 190 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 20,5 % · +37,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 26,5 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: -32,0 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 20,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: -14,4 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -17,0 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: 20,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 26,5 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: -32,0 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 20,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: -14,4 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -17,0 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: 20,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 9 553 € · +13,3% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 678 €20192020 Ettevõte: 2 814 €20202021 Ettevõte: 9 909 €20212022 Ettevõte: 4 774 €20222023 Ettevõte: 8 410 €20232024 Ettevõte: 8 429 €20242025 Ettevõte: 9 553 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 678 €20192020 Ettevõte: 2 814 €2021 Ettevõte: 9 909 €20212022 Ettevõte: 4 774 €2023 Ettevõte: 8 410 €20232024 Ettevõte: 8 429 €2025 Ettevõte: 9 553 €2025
Omakapital, € 2025: 7 212 € · +445,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 678 €20192020 Ettevõte: 2 214 €20202021 Ettevõte: 9 909 €20212022 Ettevõte: 4 174 €20222023 Ettevõte: 4 667 €20232024 Ettevõte: 1 322 €20242025 Ettevõte: 7 212 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 678 €20192020 Ettevõte: 2 214 €2021 Ettevõte: 9 909 €20212022 Ettevõte: 4 174 €2023 Ettevõte: 4 667 €20232024 Ettevõte: 1 322 €2025 Ettevõte: 7 212 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 39 885 8 190 13 206 9 553 7 212 1
2024 19 627 -3 345 11 240 8 429 1 322 1
2023 32 079 493 13 425 8 410 4 667 1
2022 39 753 -5 735 15 830 4 774 4 174 1
2021 37 903 7 925 10 411 9 909 9 909 1
2020 18 730 -5 994 11 104 2 814 2 214 1
2019 10 241 2 712 4 058 5 678 5 678 1
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 8
2010 — — — — — 8
2009 — — — — — 13
2008 — — — — — 22
2007 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
20,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
113,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
85,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
75,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
24,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,40
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
39 885 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 101 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 27.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 11.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 18.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 16.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Risto Vaab
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 19.10.2019

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10108906 / 13
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10108906 / 12
29.09.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
29.09.2021
PDF
Ä 10108906 / 11
09.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
09.09.2021
PDF
Ä 10108906 / 10
26.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
26.09.2019
PDF
Ä 10108906 / M3
18.09.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.09.2019 Puudused kõrvaldatud
21.09.2019
PDF
Ä 10108906 / 9
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10108906 / 8
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10108906 / 7
01.12.2016
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2016
PDF
Ä 10108906 / 6
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10108906 / M2
25.07.2016
Korraldav määrus Jõustunud
25.07.2016
PDF
Ä 10108906 / 5
19.03.2015
Muutmiskanne Jõustunud
19.03.2015
PDF
Ä 10108906 / 4
21.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2012
PDF
Ä 10108906 / 3
09.11.2010
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
12.11.2010
PDF
Ä 108906 / 2
16.09.2008
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
16.09.2008
PDF
Ä 108906 / M1
13.08.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
22.08.2008
PDF
Ä 108906
10.05.2007
Esmakanne Jõustunud
10.05.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes