OÜ Harresek Grupp
OÜ Harresek Grupp (OÜ), Tallinn, registrikood 11375523, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata tervishoiualad. 2022. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2022 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 20 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 899
Maksud ja käive
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | 1 |
| 2026 II kv | — | — | — | 1 |
| 2026 I kv | — | — | — | 1 |
| 2025 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2025 III kv | — | — | — | 1 |
| 2025 II kv | — | — | — | 1 |
| 2025 I kv | — | — | — | 1 |
| 2024 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2024 III kv | — | — | — | 1 |
| 2024 II kv | — | — | — | 1 |
| 2024 I kv | — | — | — | 1 |
| 2023 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2023 III kv | — | 92 | — | 1 |
| 2023 II kv | — | — | — | 1 |
| 2023 I kv | — | — | — | 1 |
| 2022 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2022 III kv | — | — | — | 1 |
| 2022 II kv | — | — | — | 1 |
| 2022 I kv | — | — | — | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | -15 551 | 0 | 11 514 | -7 601 | 0 |
| 2021 | 3 488 | -35 198 | 0 | 26 637 | 7 950 | 0 |
| 2020 | 51 160 | -11 888 | 3 479 | 55 692 | 43 148 | 1 |
| 2019 | 98 357 | -121 043 | 0 | 63 717 | 55 036 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2022
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 28.03.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 21.03.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 02.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Marina MikaiaJuhatuse liige · alates 08.08.2024
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Portelain Consult OÜJuriidiline isik · 11143493 · 2 556 €
Tegelikud kasusaajad
- Janek Odineckaudne osalus · alates 07.02.2024
Asutajad ja muud isikud
- Rainer KägoAsutaja · 40 000 € · 07.02.2007
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 86909Mujal liigitamata tervishoiualad Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10160578 / M7 19.09.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 02.11.2026 | Jõustunud 03.10.2026 |
|
| Ä 10160578 / M6 28.10.2025 |
Aruandetrahvimäärus | 22.11.2025 | Jõustunud 24.11.2025 |
|
| Ä 10160578 / M5 04.09.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 20.10.2025 | Jõustunud 20.09.2025 |
|
| Ä 10160578 / M4 26.02.2025 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 22.03.2025 | Jõustunud 23.03.2025 |
|
| Ä 10160578 / M3 22.08.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 22.09.2024 | Jõustunud 25.09.2024 |
|
| Ä 10160578 / 7 08.08.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.08.2024 |
||
| Ä 10160578 / M2 08.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 07.08.2024 | Jõustunud 08.07.2024 |
|
| Ä 10160578 / 6 08.02.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.02.2024 |
||
| Ä 10160578 / 5 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10160578 / 4 04.09.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.09.2019 |
||
| Ä 10160578 / M1 03.09.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.09.2019 | Puudused kõrvaldatud 04.09.2019 |
|
| Ä 10160578 / 3 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 10160578 / 2 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| Ä 10160578 08.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.09.2016 |
||
| Ä 20038385 / 2 26.09.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.09.2011 |
||
| Ä 38385 / M3 12.01.2010 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 02.01.2013 |
||
| Ä 38385 / M2 12.01.2010 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | Puudused kõrvaldatud 21.01.2010 |
||
| Ä 38385 / M1 26.10.2009 |
Aruandetrahvimäärus | 01.04.2010 | Jõustunud 02.03.2010 |
|
| Ä 38385 13.04.2007 |
Esmakanne | Jõustunud 13.04.2007 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes