Robinson Reisid OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11371544, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Reisibüroode tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 331 € ja töötajaid .
Käive
1 331 €
↑ 652,0%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus · EMTAK 79
Käive, € 2026 III kv: 1 331 € · +652,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 27 306 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 196 €
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
1 331
—
—
—
2026 II kv
177
196
—
—
2026 I kv
8 388
—
—
—
2025 IV kv
1 014
62
—
—
2025 III kv
397
—
—
—
2025 II kv
598
62
—
—
2025 I kv
642
—
—
—
2024 IV kv
925
36
—
—
2024 III kv
238
21
—
—
2024 II kv
1 092
55
—
—
2024 I kv
1 960
—
—
—
2023 IV kv
5 153
—
—
—
2023 III kv
5 377
164
—
—
2023 II kv
40 018
19
—
—
2023 I kv
57 744
135
—
—
2022 IV kv
59 958
537
520
—
2022 III kv
12 167
880
781
1
2022 II kv
75 350
734
781
1
2022 I kv
38 676
698
742
1
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 69 649 € · −60,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 27 722 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 765 € · −205,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 194 € · parem kui 12% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: -4,0 % · −5,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,5 % · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, tuh € 2025: 142 382 € · +100,1% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 41 970 € · −6,2% võrreldes 2024Töötajad2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
69 649
-2 765
0
142 382
41 970
0
2024
175 174
2 613
0
71 149
44 735
0
2023
206 975
4 149
0
124 031
42 122
0
2022
233 803
-5 680
9 550
143 675
37 973
1
2021
182 891
-5 142
12 395
72 083
43 653
1
2020
66 736
-16 026
8 462
69 045
48 795
1
2019
442 743
-9 027
12 044
298 575
64 820
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
1
2016
—
—
—
—
—
1
2015
—
—
—
—
—
1
2014
—
—
—
—
—
1
2013
—
—
—
—
—
1
2012
—
—
—
—
—
1
2011
—
—
—
—
—
1
2010
—
—
—
—
—
2
2009
—
—
—
—
—
0
2008
—
—
—
—
—
2
2007
—
—
—
—
—
1
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.